18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:24
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-08-20, 16:32
Omijanie korka
pan_lektor • 2013-08-08, 17:18
Witajcie Sadole! Do tej pory głównie przeglądałem sadistica, jednak sytuacja, która dziś zaistniała skłoniła mnie do założenia konta i podzielenia się zgromadzonym materiałem.

Fabuła w skrócie: graliśmy małą próbę z kolegami w domu kultury, o 14 zaczął się rozkładać inny zespół, a my się zwinęliśmy. Odwiozłem perkusję do mieszkania na drugim końcu miasta i ustawiłem się w permanentnym korku, żeby wrócić po kolegów. Chwilę później, z głębokiej zadumy pt. "kiedy zrobią kurwa tę obwodnicę?!" wyrwał mnie pisk opon. Sytuacja na filmie jest dość jasna, dźwięku brak.



Po 15 minutach dojechałem na miejsce i co zobaczyłem?


Buraczany kierowca wraz z dwoma kolegami, którzy jak widać na filmie chcą wysiadać do bicia, był spóźniony na próbę swojego weselnego zespołu. Wszyscy około lat 70.

Podsumowując: szkoda, że się stary gbur nie wpierdolił pod tego tira pod koniec. Kąpałbym się w wirtualnym piwie.
Zgłoś
Avatar
Natej 2013-08-10, 3:14
chujowo zaparkował
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2013-08-10, 10:59 1
Cytat:

dźwięku brak



A co Weekend leciał w tle ?
Zgłoś
Avatar
Scaner 2013-08-10, 12:22
No jakby przydzwonił to materiał pierwsza klasa..
Zgłoś
Avatar
karolmen12 2013-08-10, 16:45 1
parasol jebany
Zgłoś
Avatar
marcin_1993 2013-08-10, 18:05
Pozdrawiam użytkownika żółtej Civic VI (a nie sejczento) pozdrowienia dla Civic klub:D
Zgłoś
Avatar
Promek 2013-08-10, 18:19 2
Nie doczytalem do konca wlaczam filmik i kurwa glosniki znow mi sie spalily. Sprawdzam podlaczenie ok. Kurwuje bo dopiero je zrobilem. Olewam po jakis 10 minutach stwierdzam ogladam dalej. Cos mnie tknelo koncze czytac twoj tekst nad filmem....
Zgłoś
Avatar
pan_lektor 2013-08-10, 23:57
marcin_1993 napisał/a:

Pozdrawiam użytkownika żółtej Civic VI (a nie sejczento) pozdrowienia dla Civic klub:D



Niestety poprawna odpowiedź w konkursie już padła - Skoda Felicia, ale również pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
CiałoObce 2013-08-11, 11:53
stracilem ponad 1,5 minuty swojego zycia zeby dowiedziec sie ze mamy buraków na drodze? Dziękuję kurwa bo nie wiedziałem
Zgłoś
Avatar
pan_lektor 2013-08-11, 23:14 1
Tomky napisał/a:

stracilem ponad 1,5 minuty swojego zycia zeby dowiedziec sie ze mamy buraków na drodze? Dziękuję kurwa bo nie wiedziałem



Wybacz, zapomniałem, że sadistic.pl to portal edukacyjny o szczególnych właściwościach waloryzujących nasz kurwa byt.

Temat Ci się podoba = piwo.
Temat Ci się nie podoba = scrollujesz dalej. To naprawdę takie trudne?
Zgłoś