18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
OML Lublin Motocross crash
trolzxcvbnm • 2011-06-14, 23:27
Niedzielne zawody w Łęcznej.
Oczywiście klasa amator (najmniej doświadczeni). Nie będę pisał że jak zwykle drogo, ze kurwa upchali 30 amatorów do jednej maszyny i puścili na tor.
Nie chce wspominać że co zawody jest to samo. Po co opowiadać jak to minimum 20 na 30 napierdala na pohybel nie patrząc na innych, co prosta maneta do końca i nakurwiają przed siebie bo taka ich technika w dupę jebana.
A jak ktoś się wywali? To go omijamy, od góry... Enjoj!



So sie stao?

Jeden odbił drugiego, drugi wpadl na trzeciego, trzeci sie z drugim wyjebal, 4 ,5 oraz 6 przejechali po 3. I każdy miał podobnie
Nawet sobie w szpitalu krwią posikali.

Będą foty na dniach

A tu z poprzednich rund tego roku.

Zgłoś
Avatar
yanosth 2011-06-14, 23:53
Nie będzie fot, bo usunęli dział wypadki, helouu?!
Zgłoś
Avatar
Astarot 2011-06-15, 9:00
Generalnie to prawie na każdej edycji tam idą ostre gleby, no i na OML'ach są zajebiste dupy ;]
Zgłoś
Avatar
n................e 2011-06-15, 18:42
chciałbym się po ścigać w takich zawodach
Zgłoś
Avatar
U................u 2011-07-04, 1:26
uwaga napierdalam salto
Zgłoś
Avatar
Achtung88 2011-07-10, 2:20
ołpeny to lipa. stado buraków gdzie połowa przesiadła się z WSK na ćwiartki 2t/ 450 4t i kurwa myślą że są fajni.
Zgłoś
Avatar
Suun09 2011-07-28, 21:09
Autor napisał to w taki sposób jakby zazdrościł że nie wystartował i przez to był niedoceniony
Zgłoś
Avatar
K0SA89 2011-07-28, 23:33
trolzxcvbnm napisał/a:

20 na 30 napierdala na pohybel nie patrząc na innych, co prosta maneta do końca i nakurwiają przed siebie bo taka ich technika w dupę jebana.
A jak ktoś się wywali? To go omijamy, od góry... Enjoj!



A co kurwa maja sobie ustepowac ? na tym to polega ze musisz jak najszybciej sie wyrwac do przodu i pozniej juz jechac swoim tempem, to nie jest sport dla ciot, a na prostych to niby na pol manety maja jechac taa, to jaka ty masz technike zeby szybciej przejechac taki odcinek...? jak sie bedziesz sral to za duzo w tym sporcie nie osiagniesz, taka prawda. Kolejna sprawa jesli ktos sie przed toba wywali to nawet nie masz czasu na jakakolwiek reakcje, pojezdzilbys to wiedzialbys jak to wyglada.
Zgłoś
Avatar
K1Rules 2011-07-29, 1:10
Każdy jakoś zaczyna co nie ? 2 góra 3 bedzie zawodowcami bo w każdym sporcie wszystko zależy od psychiki

btw. kickboxing rządzi !
Zgłoś
Avatar
trolzxcvbnm 2011-07-29, 1:32
K0SA89 napisał/a:



A co kurwa maja sobie ustepowac ? na tym to polega ze musisz jak najszybciej sie wyrwac do przodu i pozniej juz jechac swoim tempem, to nie jest sport dla ciot, a na prostych to niby na pol manety maja jechac taa, to jaka ty masz technike zeby szybciej przejechac taki odcinek...? jak sie bedziesz sral to za duzo w tym sporcie nie osiagniesz, taka prawda. Kolejna sprawa jesli ktos sie przed toba wywali to nawet nie masz czasu na jakakolwiek reakcje, pojezdzilbys to wiedzialbys jak to wyglada.



hahah to źle trafiłeś bo startuje od 3 lat pizdo;)
Wiem o czym mówię

Suun09 napisał/a:

Autor napisał to w taki sposób jakby zazdrościł że nie wystartował i przez to był niedoceniony



Autor nie zazdrości bo startował
Zgłoś
Avatar
plugnplay 2011-07-29, 2:13 1
na tych zawodach panoszy sie buractwo w ciuchach fox'a, logo monster na kazdym ciuchu ktore kupil tatus i patrzy z gory na reszte
Zgłoś
Avatar
K0SA89 2011-07-29, 15:01
trolzxcvbnm napisał/a:

hahah to źle trafiłeś bo startuje od 3 lat pizdo;)


pizde to masz w gaciach, zadalem ci pytanie, ale widze nie raczysz odpowiedziec, to jezdzij dalej na pol manety na prostych, jak sie srasz odkrecic
Zgłoś
Avatar
trolzxcvbnm 2011-07-30, 0:44
K0SA89 napisał/a:


pizde to masz w gaciach, zadalem ci pytanie, ale widze nie raczysz odpowiedziec, to jezdzij dalej na pol manety na prostych, jak sie srasz odkrecic



Na pół manety czy na pełnej, twoja dziewczyna i tak jest w niebo wzięta

Gówno mnie obchodzą twoje pytania, temat założyłem po to, aby pokazać że kurwa na całej manecie to każdy debil umie ale techniki za huja! Chodzi mi o omijanie leżącego, fujaro.
I jak napisał ktoś wyżej " stado buraków".

Cytat:

pojezdzilbys to wiedzialbys jak to wyglada.


Zajebiście się to czyta gdy mam o tym pojęcie a ktoś myśli że powiększy sobie e-cipkę.

p.s.
Czas na reakcję zawsze jest.
Nie zapierdala się ile fabryka dała na pałę, tylko planuje gdzie zrobi się korek i omija towarzystwo

No i na koniec piździelcu pozwolę sobie zacytować "pojezdzilbys to wiedzialbys jak to wyglada."
Zgłoś
Avatar
K0SA89 2011-07-30, 3:07
Oczywiscie ze cie gowno obchodza moje pytania, bo pierdolisz glupoty i tak samo glupimi odzywkami probujesz sie z tego wybronic, bo zapomnialem ze ty jestes tak zajebisty i na pol manety wygrywasz kazde zawody !!! gratulacje ! szkoda tylko ze sam jezdze i jeszcze ciebie nie poznalem. Aha i jeszcze wiedz ze jak sie jezdzi moze na pol manety to moze i jest czas na reakcje, ale wyobraz sobie ze niektorzy jezdza szybciej i czasami naprawde ni chuja nie mozesz nic zrobic.
Zgłoś
Avatar
trolzxcvbnm 2011-07-30, 15:03
K0SA89 napisał/a:

Oczywiscie ze cie gowno obchodza moje pytania, bo pierdolisz glupoty i tak samo glupimi odzywkami probujesz sie z tego wybronic, bo zapomnialem ze ty jestes tak zajebisty i na pol manety wygrywasz kazde zawody !!! gratulacje ! szkoda tylko ze sam jezdze i jeszcze ciebie nie poznalem. Aha i jeszcze wiedz ze jak sie jezdzi moze na pol manety to moze i jest czas na reakcje, ale wyobraz sobie ze niektorzy jezdza szybciej i czasami naprawde ni chuja nie mozesz nic zrobic.



Cytat:

gratulacje ! szkoda tylko ze sam jezdze i jeszcze ciebie nie poznalem.



Bo z pedałami się nie zadaje.

Cytat:

niektorzy jezdza szybciej i czasami naprawde ni chuja nie mozesz nic zrobic.



Więc musisz się z tym pogodzić
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie