18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
Avatar
ifheowna 2021-10-06, 19:39 99
Nie chcę cię obrazić, ale to jest bardzo chujowe.
Zgłoś
Avatar
lokal.szczecin 2021-10-06, 20:05 19
ifheowna napisał/a:

Nie chcę cię obrazić, ale to jest bardzo chujowe.



To lewoctwo z putinostwem polaczone zeby Polakow z Polakami sklocic!
Zgłoś
Avatar
octave25 2021-10-06, 20:35 10
Ha tfu na lewactwo
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2021-10-06, 21:03 16
A ciebie pedale czego nauczył dziadziunio?

Zgłoś
Avatar
ququa 2021-10-06, 21:13 8
O ja pierdole tęgie umysły nad tym musiały pracować
Zgłoś
Avatar
Miles87 2021-10-06, 21:54 2
Tak dobrego filmiku nie bylo na tym portalu skupiajacym smietanke debili od dawna piekne! Teraz tylko obserwowac idiotow ktorzy obnizaja srednie iq naszego kraju jak sie oburzaja.
Zgłoś
Avatar
TheBadFrog 2021-10-06, 22:09 7
Miles87 napisał/a:

Tak dobrego filmiku nie bylo na tym portalu skupiajacym smietanke debili od dawna piekne! Teraz tylko obserwowac idiotow ktorzy obnizaja srednie iq naszego kraju jak sie oburzaja.



Wstawaj! Zesrałeś się



To jest sadiatic a nie kółko wspólnej adoracji rewoskręrnych obciągaczy



Tutaj się wrzuca konkretny rozpierdol na filmach a nie jakąś chujnie z kutasówą z wrzutami z ruskich filmów bo nie miało się czego dodać z krajowego produktu

Zgłoś
Avatar
Gryniek 2021-10-06, 22:39
Pozdrawiam z ełku z pierwszego klipu
Zgłoś
Avatar
Miles87 2021-10-06, 22:57
TheBadFrog napisał/a:

Wstawaj! Zesrałeś się

To jest sadiatic a nie kółko wspólnej adoracji rewoskręrnych obciągaczy

Tutaj się wrzuca konkretny rozpierdol na filmach a nie jakąś chujnie z kutasówą z wrzutami z ruskich filmów bo nie miało się czego dodać z krajowego produktu



Sluchaj pipo ty mi nie pisz co to za portal bo jak tu dolaczales to ja konczylem z twoja stara. Skoncz parowo podstawowke bo pieknie sie wpisujesz w ten poziom intelektuany tego portaliku. Filmiku widze ze tez nie zrozumiales bo to nie jest dla takich wrazliwych pizd ktore sobie kotwiczke narysuja na koszulce a testu gimnazjalnego z historii nie sa w stanke zdac.
Zgłoś
Avatar
neo001 2021-10-07, 1:45 3
Miles87 napisał/a:

Sluchaj pipo ty mi nie pisz co to za portal bo jak tu dolaczales to ja konczylem z twoja stara. Skoncz parowo podstawowke bo pieknie sie wpisujesz w ten poziom intelektuany tego portaliku. Filmiku widze ze tez nie zrozumiales bo to nie jest dla takich wrazliwych pizd ktore sobie kotwiczke narysuja na koszulce a testu gimnazjalnego z historii nie sa w stanke zdac.



Jestem tu podobnie długo jak Ty. Napisz co w tym filmiku jest ciekawego, ewentualnie jakie ma przesłanie poza politycznym(jeśli tylko takie to jest hujowy)?
Zgłoś
Avatar
epening 2021-10-07, 1:52 1
gówno jakieś dodaje
Zgłoś
Avatar
GranDzisław 2021-10-07, 3:40 1
lokal.szczecin napisał/a:

To lewoctwo z putinostwem polaczone zeby Polakow z Polakami sklocic!



To nawet chujowe nie jest
Zgłoś
Avatar
grzybkam 2021-10-07, 21:22
takie se
Zgłoś
Avatar
TheBadFrog 2021-10-13, 7:49
Miles87 napisał/a:

Sluchaj pipo ty mi nie pisz co to za portal bo jak tu dolaczales to ja konczylem z twoja stara. Skoncz parowo podstawowke bo pieknie sie wpisujesz w ten poziom intelektuany tego portaliku. Filmiku widze ze tez nie zrozumiales bo to nie jest dla takich wrazliwych pizd ktore sobie kotwiczke narysuja na koszulce a testu gimnazjalnego z historii nie sa w stanke zdac.



I teraz wszyscy tutaj wiedzą że jesteś lewacką spierdoliną która wmawia sobie wysoki poziom intelektualny.



Ps. Moja stara nie prawadza się z chłopczylami z trzema jajkami bo penisek im się nie wykluł. Odezwij się jak już się wykluje wszyscy chętnie zobaczymy na hardzie tą stulejkę



Ps. Nie wiem czy wiesz ale w Arabii Saudyjskiej średnio tolerują homo lewaczków więc ta bandera w miniaturce to fail jak Twój poziom intelektualny

Zgłoś