18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Montechris 2021-07-30, 9:33
skończyłem razem z nią
Zgłoś
Avatar
MisiaXD 2021-07-30, 10:16
Jak by to był chłop to bu dojebał mu klapkami
Zgłoś
Avatar
sjp 2021-07-30, 22:10
Znawca_Cipek napisał/a:

Nikomu,ale jak ja bym tak zrobił na plaży przez kąpielówki, to już by było że zbok,molestowanie i obraza majestatu. Dlatego ktoś powinien podejść i jej kopa zajebać w pizdę, albo.przynajmniej z laćka, jak tego kolesia u nas nad morzem.


Albo przynajmniej zaproponować dobre dymanko...
Zgłoś
Avatar
marcino_zly 2021-07-30, 23:32 1
Znawca_Cipek napisał/a:

Nikomu,ale jak ja bym tak zrobił na plaży przez kąpielówki, to już by było że zbok,molestowanie i obraza majestatu. Dlatego ktoś powinien podejść i jej kopa zajebać w pizdę, albo.przynajmniej z laćka, jak tego kolesia u nas nad morzem.



I Ty znawca cipek jesteś?
Ty powinieneś jej wylizać!
Zgłoś
Avatar
StaryJakCieRobił 2021-07-31, 1:52 1
ruddie napisał/a:

Normalna kobieta, nie żadna stukilowa o niebieskich włosach feministka, się masturbuje - komu to, do kurwy, przeszkadza?



To że to kurwa miejsce publiczne. I człowiek tym się różnic od zwierząt że powinien panować nad bodźcami bo tego wymaga kultura. A nie kurwa jak krowa zesrać się tam gdzie stoi.
Zgłoś
Avatar
razak 2021-07-31, 2:25
Znawca_Cipek napisał/a:

Nikomu,ale jak ja bym tak zrobił na plaży przez kąpielówki, to już by było że zbok,molestowanie i obraza majestatu. Dlatego ktoś powinien podejść i jej kopa zajebać w pizdę, albo.przynajmniej z laćka, jak tego kolesia u nas nad morzem.



przestań pierdolić bzdury to tak jak my drapiemy sie po jajach. Ona po prostu drapała sie dłużej Może jakieś opławy czy kiła. Gdybym był singlem to bym podszedł i zapytał czy pójdzie ze mną do apteki bo ewidentnie ją kurwa swędziało
Zgłoś
Avatar
INKAZAISEQ1 2021-07-31, 11:16
ojjj... swędzi, swędzi, dobrze to rozumiem.
Zgłoś
Avatar
Morgotheron 2021-08-01, 12:44
Może ją tam bąk ukąsił i się drapała.
Zgłoś