18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
MotoPirat 2019-04-19, 17:02 8
Chuj, że robota trochę chujowa, ale chłopaki umieją się bawić
Zgłoś
Avatar
R41NM4N 2019-04-19, 19:47 18
Czemu chujowa? Nieźle płatna i się nie narobisz, dźwigania worków z cementem zero a 80% czasu spędzasz w samochodzie na dojazdach baza-rejon-wysypisko-baza
Zgłoś
Avatar
Iwerael 2019-04-19, 20:09 19
Byłem przekonany, że wrzucą ten motocykl
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2019-04-19, 20:18
Kojarzy mi to się z odbijaniem ranych
Zgłoś
Avatar
Rozjebie 2019-04-19, 20:46 5
R41NM4N napisał/a:

Czemu chujowa? Nieźle płatna i się nie narobisz, dźwigania worków z cementem zero a 80% czasu spędzasz w samochodzie na dojazdach baza-rejon-wysypisko-baza



Według Ciebie zbieranie cuchnących śmieci do cuchnącej śmieciarki dzień w dzień to nie jest chujowa robota? Owszem, śmieciarze są nam potrzebni - dlatego dobrze, że populacja ludzka ma jakiś procent lekko upośledzonych zdolnych do wykonywania tego zawodu.
Zgłoś
Avatar
feku2710 2019-04-19, 21:19 88
Coordinator napisał/a:

Według Ciebie zbieranie cuchnących śmieci do cuchnącej śmieciarki dzień w dzień to nie jest ch*jowa robota? Owszem, śmieciarze są nam potrzebni - dlatego dobrze, że populacja ludzka ma jakiś procent lekko upośledzonych zdolnych do wykonywania tego zawodu.



Kim ty kurwa jesteś pajacu że obrażasz pracujących ludzi zawód jak każdy inny lekko upośledzeni są ci którzy nie pracują tylko żerują na zasiłkach sam pewnie siedzisz na garnuszku u starych i cwaniakujesz w necie
Zgłoś
Avatar
InnyName 2019-04-19, 21:43 20
Coordinator napisał/a:

Według Ciebie zbieranie cuchnących śmieci do cuchnącej śmieciarki dzień w dzień to nie jest chujowa robota? Owszem, śmieciarze są nam potrzebni - dlatego dobrze, że populacja ludzka ma jakiś procent lekko upośledzonych zdolnych do wykonywania tego zawodu.



A dla tych najbardziej upośledzonych to jaka praca? Gdzie cie zatrudnili? Szlachta nie pracuje
Zgłoś
Avatar
Thesherk 2019-04-19, 22:16 1
Najbardziej upośledzonych to na tramwaje biorą
Zgłoś
Avatar
Rozjebie 2019-04-19, 22:26 2
feku2710 napisał/a:

Kim ty kurwa jesteś pajacu że obrażasz pracujących ludzi zawód jak każdy inny lekko upośledzeni są ci którzy nie pracują tylko żerują na zasiłkach sam pewnie siedzisz na garnuszku u starych i cwaniakujesz w necie



InnyName napisał/a:

A dla tych najbardziej upośledzonych to jaka praca? Gdzie cie zatrudnili? Szlachta nie pracuje



Zabolało wieśniaki jebane, co?
W życiu trzeba się czasem postarać, a nie iść na łatwiznę i zarabiać na życie zbierając śmieci, parchy
Zgłoś
Avatar
furandi 2019-04-19, 23:08 3
Coordinator napisał/a:

Zabolało wieśniaki jebane, co?
W życiu trzeba się czasem postarać, a nie iść na łatwiznę i zarabiać na życie zbierając śmieci, parchy



Zbierając śmieci tych, którzy potrafią je wystawić przed dom, zamiast wyjebać do lasu. Grabarze to też upośledzeni ludzie? Ci którzy ubierają zmarłych, to też dla ciebie margines? Lepiej pracować i dostać za to kasę, niż żerować na jebanym socjalizmie, który prowadzi do samozagłady. Nie każdy ma predyspozycje do bycia adwokatem, czy urzędnikiem najniższego szczebla. Rolnicy zaperdalają w polach, a ty się z nich nabijasz, a bez nich chodziłbyś głodny,a bez śmieciarzy utonąłbyś w śmieciach.
Zgłoś
Avatar
TheAndyboy888 2019-04-19, 23:24 25
Coordinator napisał/a:

Zabolało wieśniaki jebane, co?
W życiu trzeba się czasem postarać, a nie iść na łatwiznę i zarabiać na życie zbierając śmieci, parchy



W internecie możesz poszaleć. W życiu realnym jesteś pewnie taką pizdą, która nie może sobie samemu poradzić. W Polszy to kurwa taki stan umysłu większość prezentuje, że jak się nie jest adwokatem, urzędnikiem, czy nauczycielem, to z automatu jest się wieśniakiem lub nieudacznikiem. Jebał cię pies skurwysynu, że nie potrafisz uszanować czyjejś pracy.
Zgłoś
Avatar
Shanttyy 2019-04-19, 23:53 2
Tylko ja myślałem, że mu zapierdoli tym karmnikiem ?
Zgłoś
Avatar
ritu4l 2019-04-20, 0:00 2
Shanttyy napisał/a:

Tylko ja myślałem, że mu zapierdoli tym karmnikiem ?



Tak
Zgłoś
Avatar
panar3 2019-04-20, 7:32
Esie, esie, dwa kolesie.
Zgłoś