18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:20
Avatar
Kici-Kici 2024-10-08, 19:19
Jebać stare kurwy!
Zgłoś
Avatar
Zinou0 2024-10-08, 19:25 3
Velture napisał/a:

Mam wyjebane bo nie mam humoru i napiszę coś co pewnie oburzy w chuj wiele osób.
Jako osoba która spędziła sporo czasu w szpitalu i widziała takie osoby na żywo na oddziałach to powiem, że połowie z nich by się przydało zajebać w pysk aby się kurwa uspokoili.
Babcia na filmie wygląda na zaczepną.
Pamiętam jak na OIOM leżałem czekając na przyjęcie na oddział i cała noc taka stara kurwa darła pizdę wkurwiając ludzi na tyle, że wszyscy darli ryja aby zamknęła się bo jej ktoś wpierdoli.
Potem na oddziale też takie były co wkurwiały wszystkich.
Może demencja, może chuj wie co. Mnie jak leżałem zdychając z bólu chuj to interesowało i kibicowałem pielęgniarkom w nocy jak słyszałem jej darcie mordy "NA JEZUSA! NA PANIENKĘ PRZENJŚWIĘTSZĄ BOŻE KOCHANY MÓJ TY POMÓZ MI" kiedy pielęgniarki starały się ją ogarnąć.
Mam pewien poziom empatii ale do chuja pana w stanie w którym wtedy byłem to bym z chęcią taką kurwę zajebał skoro i tak jest na finiszu ani nie wie co się dzieje a tylko wkurwia wszystkich wokół.
Teraz możecie mnie zjechać i wszystkim którym się to nie spodobało co napisałem polecam wylizanie swojej przepoconej dupy.



Polać mu ... Dużo jest takich spierdolin co chcą atencji albo już nie wiedzą co się dzieje.
Zgłoś
Avatar
Xevik20 2024-10-08, 19:29
Po co idzie do takiej pracy? W tej pracy trzeba mieć psychikę ze stali, dużo cierpliwości i przyda się też wysoka empatia, tym bardziej, że często te osoby mają już demencję.
Zgłoś
Avatar
Latissimus 2024-10-08, 19:36
Velture napisał/a:

Mam wyjebane bo nie mam humoru i napiszę coś co pewnie oburzy w chuj wiele osób.
Jako osoba która spędziła sporo czasu w szpitalu i widziała takie osoby na żywo na oddziałach to powiem, że połowie z nich by się przydało zajebać w pysk aby się kurwa uspokoili.
Babcia na filmie wygląda na zaczepną.
Pamiętam jak na OIOM leżałem czekając na przyjęcie na oddział i cała noc taka stara kurwa darła pizdę wkurwiając ludzi na tyle, że wszyscy darli ryja aby zamknęła się bo jej ktoś wpierdoli.
Potem na oddziale też takie były co wkurwiały wszystkich.
Może demencja, może chuj wie co. Mnie jak leżałem zdychając z bólu chuj to interesowało i kibicowałem pielęgniarkom w nocy jak słyszałem jej darcie mordy "NA JEZUSA! NA PANIENKĘ PRZENJŚWIĘTSZĄ BOŻE KOCHANY MÓJ TY POMÓZ MI" kiedy pielęgniarki starały się ją ogarnąć.
Mam pewien poziom empatii ale do chuja pana w stanie w którym wtedy byłem to bym z chęcią taką kurwę zajebał skoro i tak jest na finiszu ani nie wie co się dzieje a tylko wkurwia wszystkich wokół.
Teraz możecie mnie zjechać i wszystkim którym się to nie spodobało co napisałem polecam wylizanie swojej przepoconej dupy.



Choroba Panie
Zgłoś
Avatar
RazoR2011 2024-10-08, 20:35 2
Właśnie tak rozmawiałem z kimś ostatnio o demencji u osób starszych i doszliśmy do wniosku, że dopóki nie będziesz żył z taką osobą to będzie Cię dziwiło czemu jakiś wnuczek albo wnuczka udusiła swojego dziadka/babcie
Zgłoś
Avatar
rakaniczo 2024-10-08, 20:37 1
[quote="Velture"
Pamiętam jak na OIOM leżałem czekając na przyjęcie na oddział i cała noc taka stara kurwa darła pizdę wkurwiając ludzi na tyle, że wszyscy darli ryja aby zamknęła się bo jej ktoś wpierdoli.
Potem na oddziale też takie były co wkurwiały wszystkich.



Pamiętaj też o tym, że leżysz w szpitalu za który nie płacisz (no poza podatkami) a nie w sanatorium. Jak będziesz stary też tak będziesz darł ryja z demencją, albo
chorobą prionową. Trochę pokory. To że mnie wkurwia bachor 30 miesięczny, który drze ryja w supermarkecie nie uprawnia mnie do zajebania mu w ryj.
Zgłoś
Avatar
janusz_biznesu 2024-10-08, 20:52
Sayoko napisał/a:

Polamalbym babsztyla jak harmonijkę...



A co z opiekunką?☺️
Zgłoś
Avatar
bartek_skok 2024-10-08, 20:53 5
Moja mama kiedyś opiekowała się 91letnią panią Wandą pluła na nią wyzywała od esesmanów biła ją i raz ją żyletka zacięła, że karetka na sor mamusię wzięła starsi ludzie maka nasrane czasem mylą rzeczywistość z jakimś chyba snem na jawie
Zgłoś
Avatar
piTTbiTT 2024-10-08, 20:53
Kurwa jebana, oby ja to samo na starość spotkało!

______________

Carpe Diem
Zgłoś
Avatar
bartek_skok 2024-10-08, 20:54 2
A sobie przypomniałem Kiedyś w majtkach rękę trzymała i mamę moją kupą wysmarowała masakra
Zgłoś
Avatar
janusz_biznesu 2024-10-08, 20:58 3
rakaniczo napisał/a:

[quote="Velture"
Pamiętam jak na OIOM leżałem czekając na przyjęcie na oddział i cała noc taka stara kurwa darła pizdę wkurwiając ludzi na tyle, że wszyscy darli ryja aby zamknęła się bo jej ktoś wpierdoli.
Potem na oddziale też takie były co wkurwiały wszystkich.
Pamiętaj też o tym, że leżysz w szpitalu za który nie płacisz (no poza podatkami) a nie w sanatorium. Jak będziesz stary też tak będziesz darł ryja z demencją, albo
chorobą prionową. Trochę pokory. To że mnie wkurwia bachor 30 miesięczny, który drze ryja w supermarkecie nie uprawnia mnie do zajebania mu w ryj.



Racja ale zdaje się, że Velture jej nie zajebał, podobnie jak ty bachorowi. 😇Skończyło się na marzeniach...
Zgłoś
Avatar
MatlusAS 2024-10-08, 20:59
Zajebać to mało
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2024-10-08, 21:27 1
wrzesin602 napisał/a:

Moja babcia leży tak całymi dniami przychodzi do niej opiekunka aż strach pomyśleć co się tam dzieje



A co dopiero jakby przychodził opiekun...?
Zgłoś
Avatar
Mirek19850509 2024-10-08, 21:47 1
Sayoko napisał/a:

Polamalbym babsztyla jak harmonijkę...



Juz dej spokuj 94 lata duzo jej nie zostalo.
Zgłoś
Avatar
TurboNoGay 2024-10-08, 22:16
Velture napisał/a:

Mam wyjebane bo nie mam humoru i napiszę coś co pewnie oburzy w chuj wiele osób.
Jako osoba która spędziła sporo czasu w szpitalu i widziała takie osoby na żywo na oddziałach to powiem, że połowie z nich by się przydało zajebać w pysk aby się kurwa uspokoili.
Babcia na filmie wygląda na zaczepną.
Pamiętam jak na OIOM leżałem czekając na przyjęcie na oddział i cała noc taka stara kurwa darła pizdę wkurwiając ludzi na tyle, że wszyscy darli ryja aby zamknęła się bo jej ktoś wpierdoli.
Potem na oddziale też takie były co wkurwiały wszystkich.
Może demencja, może chuj wie co. Mnie jak leżałem zdychając z bólu chuj to interesowało i kibicowałem pielęgniarkom w nocy jak słyszałem jej darcie mordy "NA JEZUSA! NA PANIENKĘ PRZENJŚWIĘTSZĄ BOŻE KOCHANY MÓJ TY POMÓZ MI" kiedy pielęgniarki starały się ją ogarnąć.
Mam pewien poziom empatii ale do chuja pana w stanie w którym wtedy byłem to bym z chęcią taką kurwę zajebał skoro i tak jest na finiszu ani nie wie co się dzieje a tylko wkurwia wszystkich wokół.
Teraz możecie mnie zjechać i wszystkim którym się to nie spodobało co napisałem polecam wylizanie swojej przepoconej dupy.



Nie wiem ja tam piwko dam
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie