18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:20
Avatar
Baronessa 2024-10-08, 22:21 3
Aż mi się przypomniało, jak kilka lat temu miałem "przyjemność moją 85-letnią babke pilnować przez kilka miesięcy. Po pysku łapami nie tłukła nikogo, ale za to opierdalała i wyzywała każdego w domu, aż miło (zaawansowana miażdżyca i demencja robią swoje). Nerwowe to to było jak jasny chuj. Jezusa 1000 razy dziennie potrafiła wzywać. Czasem, jak się bardziej wkurwiła, to potrafiła złapać za miotłe i wymachiwać, choć sama już ledwo co się ruszała. Nieraz za te obrażanie i wyzwiska sam chciałem (ojciec z wujasem zapewne też) babce lepa na dziąsło sprzedać, ale nigdy nikt z nas tego nie zrobił ze względu na szacunek do własnej babki i matki. W końcu nadeszła ta wielkopomna chwila i babka zmarła. Popłakali, pochowali i chuj. Święty spokój.

Babka w niebie, a ja z ojcem i wujasem staliśmy się jeszcze bardziej silni mentalnie, zachowując w sobie człowieczeństwo i wyzbywając się prostackiego i prymitywnych zachowania, jakim jest atak fizyczny na bliźniego swego.
Aż mi się łezka w oku zakręciła pisząc ten wysryw, buahahah... 🤣🥹
Zgłoś
Avatar
janusz_biznesu 2024-10-08, 22:55
Espen napisał/a:

Zaciukałbym tę kurwę, zajebana szmata bierze kase i się jej nie chcę robić. Co za jebana suka



Daj spokój, a ileż ta babulinka tej emerytury bierze?
Zgłoś
Avatar
Karwen 2024-10-08, 23:52
Huj wam na cyce ( z małej litery specjalnie ) za te teksty . Kurwa każdy z nas będzie stary i w demencji będzie odwalał gorsze rzeczy , to jest natura i trzeba się z tym pogodzić . Życzę wam ( tak kurwa znowu z małej ... I do tego luja bez nogi też) żeby własne dzieci was tak traktowaly na starość . Tfu śliny brak na was
Zgłoś
Avatar
zzico 2024-10-09, 0:14 1
Rozwiązaniem odgórna komisja przydatności w społeczeństwie .. kryterium np IQ powyżej 50 ... jak nie spełnia humanitarny lek na sen wieczny .
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-10-09, 1:35 1
zzico napisał/a:

Rozwiązaniem odgórna komisja przydatności w społeczeństwie .. kryterium np IQ powyżej 50 ... jak nie spełnia humanitarny lek na sen wieczny .

I to obawiam się że jest jedyne wyjście. I to na każdym etapie życia:
- bachor urodził się upośledzony: czemu ma cierpieć i srać pod siebie całe życie? I madka zamiast produktywnego życia dla siebie i społeczeństwa będzie opiekować się tym czymś 24/7 bo "bozia tak chciała"? I jeszcze to my mamy ową madkę w tym hobby utrzymywać?
- ktoś się po pijaku na motorze w łeb walnął, albo kogoś pijany motór walnął? Jak lekarze stwierdzą że nie ma szans wyjścia z warzywnika → na kompost!
- ktoś od wódy i miażdżycy dostał udaru? Jeśli z mózgu mało co zostało, pa pa!
- 94latka z demencją która od 15 lat sra pod siebie? Patrz parę komentarzy w tym temacie.

Sorry ale dla mnie to mózg jest jedyną częścią która jest człowiekiem. Reszta to tylko sprzęt, i to źle zaprojektowany i się psujący.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-10-09, 3:34
Babka trochę się uspokoiła po tych kilku klapsach bo sama zaczynała lecieć z łapami
Zgłoś
Avatar
zubek25 2024-10-09, 8:27
Jebać kacapski i kacapow
Zgłoś
Avatar
janusz_biznesu 2024-10-09, 8:32
Karwen napisał/a:

Kurwa każdy z nas będzie stary i w demencji będzie odwalał gorsze rzeczy



Na szczęście nie każdy, materiały na tym portalu dają nadzieję braku konieczności dożycia starości😃
Zgłoś
Avatar
Kefir30 2024-10-09, 17:31
I dobrze tak starej kurwie
Zgłoś
Avatar
Karaplito 2024-10-13, 2:37
Latissimus napisał/a:

Choroba Panie



Kolezanka mamy opiekuje się SS manami jakie to jebane kurwy normalnie czuć ten wzrok patrząc jak na podludzi kasa dobra ale jak kurwy zdychają SS ma 98 lat takie żyją jak najdłużej.. a dobrze umierają..
Zgłoś