18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:45
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 48 minut temu
🔥 Koniec pajacowania ... - teraz popularne
🔥 Karma motoseksualisty - teraz popularne
Avatar
wrzesin602 2024-10-08, 17:12 8
Moja babcia leży tak całymi dniami przychodzi do niej opiekunka aż strach pomyśleć co się tam dzieje
Zgłoś
Avatar
KremufkowyPotwor 2024-10-08, 17:13 53
Wiem że strasi ludzie są upierdliwi i ogólnie zjebani ale czego ta pizda się spodziewała po takiej pracy?
To że ktoś idzie na salowego w szpitalu nie znaczy że musi rzucać gównem w ludzi bo musi im nosić nocniki a czasem myć obsraną dupę i zmienić pieluchę. Do Policji też się nie idzie żeby pomagać ludziom tylko im uprzykrzać życie. Ludzie wybierajcie pracę świadomie!
Zgłoś
wrzesin602 napisał/a:

Moja babcia leży tak całymi dniami przychodzi do niej opiekunka aż strach pomyśleć co się tam dzieje



Zamontuj kamerkę i może jakieś ciekawe materiały się nakręcą
Zgłoś
Avatar
mynameisgod 2024-10-08, 17:28 5
starzy są jak dzieci- trzeba cierpliwości
Zgłoś
Avatar
janusz_biznesu 2024-10-08, 17:42 13
Team babcia, fajna taka, zadziorna.
Zgłoś
Avatar
Espen 2024-10-08, 17:57 4
Zaciukałbym tę kurwę, zajebana szmata bierze kase i się jej nie chcę robić. Co za jebana suka
Zgłoś
Avatar
Hutki-kanki-centuria 2024-10-08, 17:58 8
Wiem że nie wypada ale... Jebana ma wigor jeszcze w tym wieku.
Zgłoś
Avatar
leonidkacap 2024-10-08, 18:05 9
jak na 94 lata strasznie ruchliwa pozazdrościć
Zgłoś
Avatar
Pablohasan85 2024-10-08, 18:10 3
Dobrze! Krótko ze starym próchnem. I dowód zabrać zeby na katokomuchów nie głosowała i rentę żeby Rydzykowi nie przelała.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-10-08, 18:33 41
Mam wyjebane bo nie mam humoru i napiszę coś co pewnie oburzy w chuj wiele osób.

Jako osoba która spędziła sporo czasu w szpitalu i widziała takie osoby na żywo na oddziałach to powiem, że połowie z nich by się przydało zajebać w pysk aby się kurwa uspokoili.
Babcia na filmie wygląda na zaczepną.
Pamiętam jak na OIOM leżałem czekając na przyjęcie na oddział i cała noc taka stara kurwa darła pizdę wkurwiając ludzi na tyle, że wszyscy darli ryja aby zamknęła się bo jej ktoś wpierdoli.
Potem na oddziale też takie były co wkurwiały wszystkich.
Może demencja, może chuj wie co. Mnie jak leżałem zdychając z bólu chuj to interesowało i kibicowałem pielęgniarkom w nocy jak słyszałem jej darcie mordy "NA JEZUSA! NA PANIENKĘ PRZENJŚWIĘTSZĄ BOŻE KOCHANY MÓJ TY POMÓZ MI" kiedy pielęgniarki starały się ją ogarnąć.

Mam pewien poziom empatii ale do chuja pana w stanie w którym wtedy byłem to bym z chęcią taką kurwę zajebał skoro i tak jest na finiszu ani nie wie co się dzieje a tylko wkurwia wszystkich wokół.

Teraz możecie mnie zjechać i wszystkim którym się to nie spodobało co napisałem polecam wylizanie swojej przepoconej dupy.

______________

Jakie są moje poglądy polityczne? Pierdolę wszystko co ma i miało związek z AWS, SLD, PSL, UPR oraz partią kobiet.

Powodzenia w dawaniu mi łatki.
Zgłoś
Avatar
Sstoumer 2024-10-08, 18:34 3
Pablohasan85 napisał/a:

Dobrze! Krótko ze starym próchnem. I dowód zabrać zeby na katokomuchów nie głosowała i rentę żeby Rydzykowi nie przelała.



Ty to sobie zrób przerwę od internetu i mediów
Zgłoś
Avatar
Antkowiak1992 2024-10-08, 18:36 7
Babcia mimo swojego wieku to bardzo waleczna, opiekunka jeszcze by nokaut z kapcia dostała he
Zgłoś
Avatar
SprytnySkurwiel 2024-10-08, 18:42 2
Ta babcia to jak by mogła to by tej opiekunce wpierdoliła aż miło.
Zgłoś
Avatar
Sayoko 2024-10-08, 19:19
Polamalbym babsztyla jak harmonijkę...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie