18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
mygyry 2022-10-24, 8:09 14
Kurwa, Kaczyńskiego biją
Zgłoś
Avatar
pablohasan 2022-10-24, 8:44 5
Bradzo dobrze. Z pierdzielami trzeba krótko żeby na pis nie glosowali...
Zgłoś
Avatar
Pees4 2022-10-24, 8:44 13
Małpy w roli opiekunów i wszystko jasne
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2022-10-24, 8:46 28
Pees4 napisał/a:

Małpy w roli opiekunów i wszystko jasne



Kurwa jakbym widział czarny personel to zaraz dziadka zabieram ..... Nawet taki chuj jak on nie zasługuje na jebanie przez czarnego
Zgłoś
Avatar
r061071 2022-10-24, 9:27 14
silwerbalk napisał/a:

Kurwa jakbym widział czarny personel to zaraz dziadka zabieram ..... Nawet taki chuj jak on nie zasługuje na jebanie przez czarnego



zajebiscie to o was świadczy, dziadka do przytułku odddac, mam nadzieje ze skonczycie w takim samym rynsztoku z osranym pampersem na dupie tffu

ps bo każdy dom opieki to kurwidołek ,karalucha bym im nie oddał a co dopiero dziadka
Zgłoś
Avatar
Jarosławkaczyński 2022-10-24, 9:46 3
I bardzo dobrze, próchno się nie słucha to jak inaczej?
Zgłoś
Avatar
Kriski 2022-10-24, 10:09 6
pablohasan napisał/a:

Bradzo dobrze. Z pierdzielami trzeba krótko żeby na pis nie glosowali...



Lubisz Ty Biedronia, oj lubisz.
Zgłoś
Avatar
janniezbedny23 2022-10-24, 11:38 1
Demencja starcza to pojebana choroba
Zgłoś
Avatar
nestii1227 2022-10-24, 12:17 10
r061071 napisał/a:

zajebiscie to o was świadczy, dziadka do przytułku odddac, mam nadzieje ze skonczycie w takim samym rynsztoku z osranym pampersem na dupie tffu
ps bo każdy dom opieki to kurwidołek ,karalucha bym im nie oddał a co dopiero dziadka



Jak oddajesz starszego do DPS to pożal się boże nad jego duszą. Współpracuję z paroma osobami które tam robią i jest krótko mówiąc tragedia xD

Domy prywatne trzymają poziom. Do tego nieraz oferują pełną kontrolę nad opieką sprawowaną nad pacjentem . Cena oczywiście też wystarczająco wysoka.
Babcia jest w prywatnym domu opieki i bardzo sobie chwali. Poszła tam na własne życzenie, bo nie chciała być problemem dla Wujka na którego działce ma domek .
Aktualnie nie wyobraża sobie wrócić do siebie na wieś. Mówi że będzie jej brakować kontaktu z ludźmi z jej pokolenia, a całodobowa pomoc to wybawienie.
Zgłoś
Avatar
Anonimowyja 2022-10-24, 12:38 6
r061071 napisał/a:

zajebiscie to o was świadczy, dziadka do przytułku odddac, mam nadzieje ze skonczycie w takim samym rynsztoku z osranym pampersem na dupie tffu
ps bo każdy dom opieki to kurwidołek ,karalucha bym im nie oddał a co dopiero dziadka



Niestety, opieka nad osobą niepełnosprawną/niedołężną jest równoznaczne z opieką całą dobę - nie masz czasu na pracę, a za coś trzeba żyć. Przewinąć dorosłego to nie to samo, co kilkukilogramowego dzieciaka.
Zgłoś
Avatar
Bobiczek 2022-10-24, 12:40 3
Źle go traktują, ale ten co nie zajmował się taką osobą ten nie powinien się wypowiadać. Żeby tam pracować trzeba mieć wycięte nerwy.ale to są murzynki więc...
Zgłoś
Avatar
michu225 2022-10-24, 13:29 4
r061071 napisał/a:

zajebiscie to o was świadczy, dziadka do przytułku odddac, mam nadzieje ze skonczycie w takim samym rynsztoku z osranym pampersem na dupie tffu
ps bo każdy dom opieki to kurwidołek ,karalucha bym im nie oddał a co dopiero dziadka



Fajnie że miałeś kochanego dziadka jak z bajki....ale niektóre stare gnoje które już w młodości były nie do zniesienia na starość nie zasłują nawet na czarnego małpiego opiekuna oceniaj obiektywnie nie uczuciowo bo dziadek dawał mambę i 10 zł do kieszonki
Zgłoś
Avatar
pytolsky 2022-10-24, 14:11 10
r061071 napisał/a:

zajebiscie to o was świadczy, dziadka do przytułku odddac, mam nadzieje ze skonczycie w takim samym rynsztoku z osranym pampersem na dupie tffu
ps bo każdy dom opieki to kurwidołek ,karalucha bym im nie oddał a co dopiero dziadka



O czym ty pierdolisz polski karaluchu? Ty mi chcesz powiedzieć, że potrafisz lepiej niż profesjonalna pielęgniarka zająć się osobą starszą? I że masz teraz odłożone na tyle dużo pieniędzy, żeby zrezygnować samemu z pracy i zajmować się takim dziadkiem przez najbliższe kilka lat? To, co na zachodzie jest normą z korzyścią dla każdego, w robaczanej polszy jak zwykle sieje zgorszenie xD
Zgłoś
Avatar
C................h 2022-10-24, 15:42 1
Jak można małpę zatrudniać do tak szlachetnej pracy ? te kurwy się tylko do klatek nadają , ku uciesze gawiedzi . a nie między ludzi. hatfu na ich !
Zgłoś