18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Opowiadania wojenne
D................w • 2013-04-30, 12:15
Weteran armii radzieckiej opowiada o ataku na Berlin.
- A niemieckie kobiety! Uch! Te to dopiero napalone były. Zdarzało się, że wyważał człowiek drzwi z buta od jakiegoś mieszkania. Wrzucał do środka parę granatów. Potem puszczał parę serii z pepeszy. Wpadał do środka. A one w środku leżą na podłodze, i aż się trzęsły i jęczały, tak się ruchać chciały!
Zgłoś
Avatar
astmuus 2013-04-30, 20:06
@Up, nie wiem czy wiecie, ale żołnierze niemieccy jeszcze spoko byli (większość była wcielona do armii na podstawie "wcielamy albo pożegnaj się z rodziną"). Ludzie mieli jedzenie, opiekę medyczną itd. Za to jak przyszła "armia wybawicieli" to ludzie zaczęli narzekać, bo jebane mongoły nie rozumiały zasad i ruchały co się da.
Zgłoś
Avatar
ma4er 2013-04-30, 20:21
@up nie, nie wiemy.
Zgłoś
Avatar
rantanplan 2013-04-30, 21:14
ten koleś, który mówi że dzieki rosjanom mówimy dziś po polsku ma troche racji. Nie dlatego że rosjanie walczyli o naszą wolność czy coś o nie... ale dlatego że dla wiekszości Polaków bycie rosjaninem to obelga i uważamy ich za gorszych, natomiast szwabów większość uważa za tych na wyższym poziomie do którego nalezy dążyć. Smutek.

proszę przeczytać komentarz użytkownika vang i już wiadomo o co mi chodziło
Zgłoś
Avatar
samaelpl 2013-05-01, 2:19 1
Ruskie to jeszcze gorsze od szwabów były. Nawet swoich rodaków mordowali.
Zgłoś