18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Opowiadania wojenne
D................w • 2013-04-30, 12:15
Weteran armii radzieckiej opowiada o ataku na Berlin.
- A niemieckie kobiety! Uch! Te to dopiero napalone były. Zdarzało się, że wyważał człowiek drzwi z buta od jakiegoś mieszkania. Wrzucał do środka parę granatów. Potem puszczał parę serii z pepeszy. Wpadał do środka. A one w środku leżą na podłodze, i aż się trzęsły i jęczały, tak się ruchać chciały!
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-04-30, 12:23 8
Za tępienie szwabstwa - piwo!
Zgłoś
Avatar
Irenvelle 2013-04-30, 13:36
No super zart kurwa, zeby wyruchac niemiecka whorzyce ten rusek musial byc chyba oslepiony tym granatem
Zgłoś
Avatar
Adam293 2013-04-30, 14:20
albo najebany ;D
Zgłoś
Avatar
whorejp 2013-04-30, 14:47 36
BongMan napisał/a:

Za tępienie szwabstwa - piwo!


Te czerwone radzieckie kurwy mordowały tak samo Polaków, gwałcili trupy itp. więc nie wiem czym tu się podniecać.
Zgłoś
Avatar
remi1982 2013-04-30, 15:34 4
@ whorejp Gdyby nie te "czerwone radzieckie kurwy" to byś dzisiaj po niemiecku pizdo szprechała. I uprzedzając Twoje smutne pierdolenie. Nie, moje poglądy są dalekie od lewicowych. Nie, nie kocham komunizmu. To jest dowcip, śmieszny czy nie, nie mi to oceniać. Faktem jest natomiast, że dzięki tym "czerwonym radzieckim kurwom" możesz sobie siedzieć w domu i pisać co chcesz na forum publicznym. Żołnierzom każdej ze stron należy się szacunek. Nawet ruskim, czy też szwabom.
Zgłoś
Avatar
Pan_Marszałek 2013-04-30, 16:17 18
remi1982, no tak, bo czerwoni to za wolność słowa walczyli
Zgłoś
Avatar
b................n 2013-04-30, 17:20 21
remi1982, ty chyba na głowę upadłeś. Ribbentrop-Mołotow - mówi ci to coś? Tworzenie "polskich elit" po II WŚ wiesz jak wyglądało? MBP - wiesz co to było? (nie, nie chodzi o Miejską Bibliotekę Publiczną). Weź te komusze brednie nt. wyzwolenia nas przez OKUPANTA oddaj temu, kto ci je sprzedał.
Zgłoś
Avatar
ma4er 2013-04-30, 17:51 16
Rozumiem kurwa remi1982 żeby mieć szacunek do żołnierzy ale nie kurwa do ruskiego czy do niemieckiego, to niebyli żołnierze tylko niewydarzone bestie które gwałciły nasze ranne dziewczyny z powstania warszawskiego które leżały w szpitalach itd. ruskie kurwy natomiast strasznie mścili na prusakach mordując bestialsko kobiety i dzieci (mężczyzn przybijali do drzwi od stodoły za jaja itd) oraz pacyfikując wsie. Gdy nas wyzwalali okradali nas z naszych dóbr. Takim kurwom nie należy się żaden szacunek, można o nich pamiętać i opowiadać młodszym co było ale nie szanować.
Zgłoś
Avatar
Verkal 2013-04-30, 17:53 3
remi ja pierdole..... sowieci jak przechodzili przez Polskę aż do Berlina niszczyli, ruchali, rabowali WSZYSTKO co napotkali. Jest sławne zdjęcie sowieckiego żołnierza, który wywiesza lub macha flagą. Zostało one przerobione bo miał całe ręce w zegarkach z trupów itd. Polecam film Rafała "Gan" Ganowicza, który tu już był i posłuchać co nieco.
Zgłoś
Avatar
Polnischefuhrer 2013-04-30, 17:55 9
remi1982 napisał/a:

@ whorejp Gdyby nie te "czerwone radzieckie kurwy" to byś dzisiaj po niemiecku pizdo szprechała. I uprzedzając Twoje smutne pierdolenie. Nie, moje poglądy są dalekie od lewicowych. Nie, nie kocham komunizmu. To jest dowcip, śmieszny czy nie, nie mi to oceniać. Faktem jest natomiast, że dzięki tym "czerwonym radzieckim kurwom" możesz sobie siedzieć w domu i pisać co chcesz na forum publicznym. Żołnierzom każdej ze stron należy się szacunek. Nawet ruskim, czy też szwabom.


Zgłoś
Avatar
kostuchowy 2013-04-30, 17:59 5
Mam nadzieje, ze ten Remi to troll, bo nie wierze, ze Matka Polka wychowała typa, co okupanta szanować będzie.
Zgłoś
Avatar
maniiiek 2013-04-30, 18:09 5
Mi opowiadano, że za niemca lepiej było w czasie wojny. Może i niemieccy żołnierze to były zwykłe chuje, ale ruscy to nie dość, że chuje to jeszcze banda pierdolonych dzikusów. Nawet do zwierząt ich nie można było porównać bo żadne zwierze takich rzeczy nie robi...
Zgłoś
Avatar
vang 2013-04-30, 18:45 1
No to dość kontrowersyjna kwestia, gdzie było by nam teraz lepiej - będąc częścią Niemiec czy będąc w Polsce, jak jest w Polsce każdy widzi, jak jest w Niemczech widzą ci co jeżdżą tam zarabiać na chleb.
Jak byśmy byli częścią Niemiec można było by narzekać, że jest nam źle przez okupanta, a tak to jest tragicznie z pracą, zarobkami a co najgorsze społeczeństwo jest ruchane przez własnych rodaków (polityków) i to że tak powiem analnie na sucho. Ludzie chyba zapomnieli po co idzie się na wojnę... po łupy, by palić domy i gwałcić kobiety, nieważne czy rusek czy szwab, oba rodzaje były złem dla okupowanych ziem.
Zgłoś
Avatar
ma4er 2013-04-30, 19:01 1
@up no bo kurwa ruskie nam gospodarkę i przemysł dymali do '89 a kurwa teraz w rządzie pełno komuszych kurew sprzedajnych siedzi, sądem też kurwa komusze dupy mają w sidłach widać to choćby osądzaniu jaruzelskiego czy innych tego typu cwaniaków, wiele krajów po wojnie przyjęło zastrzyk pieniążków na podreperowanie gospodarki jak francja niemcy oczywiście polska nie bo czerwony brat nas miał pod opieką
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie