18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
EdmundKemper 2012-10-21, 12:04 3
Dla wszystkich komentujących:

Kibol=kibic.
Zgłoś
Avatar
C................1 2012-10-21, 12:32 1
Po co piszesz Kiboli zamiast Kibiców? Kibole niszczą stadiony a Kibice właśnie robią te oprawy.
Zgłoś
Avatar
j................� 2012-10-21, 12:37 68
Wczoraj pokazali oprawę w katowicach to że raz w roku pośpiewają patriotyczne pieśni nie czyni ich patriotami bo pedały niszczą Polskę już i tak rozpierdoloną
Wiec serdeczny chuj im w dupę i wszystkim którzy z nimi trzymaja
Zgłoś
Avatar
push3k 2012-10-21, 13:01 1
AmorPatriaeNostraLex napisał/a:

Dla wszystkich komentujących:

Kibol=kibic.

Nie.
kibol=ultras i tak to się raczej powinno przedstawiać. Puki nie interesowałem się kibicowaniem to pojęcie 'ultras' zawsze kojarzyło się z bardzo zaangażowanym kibicowaniem, a nie z chuligaństwem, jak to zawsze było z hasłem 'kibol' i przypuszczam, że u przeciętnych ludzi tak to nadal funkcjonuje.
Zgłoś
Avatar
Robajson 2012-10-21, 13:04 20
Piwko za piosenkę Honoru
Zgłoś
Avatar
Kapral Poproszek 2012-10-21, 13:06 4
Dla mnie zawsze oprawy kibiców brzmi dziwnie, ale to może być wina pracy w masarni. Tam oprawić coś - np.świniaka ma zupełnie inne znaczenie - zabić, oskrzybać, przeciąć i to co lubię najbardziej wydrylować.
Zgłoś
Avatar
liana 2012-10-21, 13:11 4
tvn24.pl/pseudokibice-widzewa-starli-sie-z-policja-dworzec-zniszczony,...
Tutaj oprawa "kibiców" z okazji otwarcia dworca w Katowicach.
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2012-10-21, 13:21
push3k napisał/a:

Nie.
kibol=ultras i tak to się raczej powinno przedstawiać. Puki nie interesowałem się kibicowaniem to pojęcie 'ultras' zawsze kojarzyło się z bardzo zaangażowanym kibicowaniem, a nie z chuligaństwem, jak to zawsze było z hasłem 'kibol' i przypuszczam, że u przeciętnych ludzi tak to nadal funkcjonuje.



To kibic=? Janusz? Nie bardzo.

No to dzięki wyczynom na dworcu w Katowicach mamy kolejny temat zastępczy na kolejne pół roku. Brawo!
Zgłoś
Avatar
Promil88 2012-10-21, 13:43 18
Byliście kiedyś na wyjeździe ? Nie sądzę. Nie wiecie jak policja się zachowuje. Wielogodzinne spisywania, chamskie odzywki, prowokacje,pobicia, policja nawet potrafi pałą potraktować kobietę. Nie dziwie się, że dla kibiców Widzewa puściły nerwy, a Wy łykacie tą medialną nagonkę jak pelikany Otrząśnijcie się i zacznijcie myśleć samodzielnie.
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2012-10-21, 14:07 5
Promil88 napisał/a:

Byliście kiedyś na wyjeździe ? Nie sądzę. Nie wiecie jak policja się zachowuje. Wielogodzinne spisywania, chamskie odzywki, prowokacje,pobicia, policja nawet potrafi pałą potraktować kobietę. Nie dziwie się, że dla kibiców Widzewa puściły nerwy, a Wy łykacie tą medialną nagonkę jak pelikany Otrząśnijcie się i zacznijcie myśleć samodzielnie.



Twoje słowa to jak rzucanie grochem o ścianę.
Zgłoś
Avatar
SzczypMojeSuty 2012-10-21, 14:24
Kocham was za to nadmierne szufladkowanie. Owszem, są tacy którzy pójdą zniszczyć nowy dworzec, są tacy którzy pośpiewają patriotyczne pieśni i coś rozpierdzielą, ale są i tacy którzy są prawdziwymi patriotami i wiedzą co znaczy to słowo i w miarę stosują się do tego (wątpię, ale chuj). TO w jakich proporcjach są rozdzieleni to inna sprawa.
Zgłoś
Avatar
Jai 2012-10-21, 14:32 2
@ Promil88
Taaak, taaak, biedni kibice. Zła policja zatrzymała pociąg z zewnątrz, zaciągając będący wewnątrz hamulec ręczny by spisać kibiców i trochę ich pobluzgać.

Oprawy na meczach to coś pięknego - Piłką nożną nie interesuje się zupełnie, ale za to koszykówką bardzo. Dziwi mnie zawsze jednak fakt, że tak wile dyscyplin, w których kibice robią takie rzeczy, a jednak tylko Ci od Nożnej się muszą potem napierdalać.
Zgłoś
Avatar
TrangOul 2012-10-21, 14:40 2
Piwo za Szczerego
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2012-10-21, 14:55
@Jai Nie tylko Ci od nożnej się napierdalają W pacyfistycznym sporcie jakim jest siatkówka słyszałem o "kilku" wybrykach kibiców. W koszykówce też czasami zdarzają się spory, ale to kibice piłki nożnej są uważani za bandytów, bo doskonale przyciągają uwagę zwykłych ludzi w mediach.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie