18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Opuszczone miejsca TRÓJMIASTO
seb1q • 2013-05-27, 0:32
Witajcie, jesteśmy grupą, która nagrywa amatorskie filmiki i pokazuje opuszczone miejsca, budynki etc, w trójmieście.

Filmiki będą dodawane na kanał CarbonatedTiVi
regularnie raz w tygodniu. Zapraszamy do wspierania, subskrypcji oraz łapkowania i komentowania.

Zgłoś
Avatar
kaziolord 2013-05-27, 17:45 3
Dupy nie urywa, rozumie zamki itp ale nie opuszczone domy gdzie srają żule.
Zgłoś
Avatar
seb1q 2013-05-27, 19:08
kaziolord, polecam się zapoznać pierw, gdzie chodzimy a nie mówić, "opusczone domy" , akurat Maxim to klub nocny z PRLu, a dokładniejszy opis przedstawi klimat tego miejsca:

forgotten.pl/miejsce.php?id=1383
Zgłoś
Avatar
SalvaCzoko 2013-05-27, 21:13
Znaleźli miejscówkę noclegu meneli i się duszą, jaj!
Zgłoś
Avatar
Mycoplasmatal 2013-05-27, 21:40 2
Działka maxima wyceniona na 35 baniek więc ciekawe po ile szybka...
Swoją drogą to pierwszy filmik jest tak zajebiście zrobiony że drugiego nawet nie odpaliłem. Poziom morski - dno i wodorosty.
Jak dopracujesz montaż i ogarniesz chamstwo w "ekipce" to będzie dało się oglądać.
Zgłoś
Avatar
poloo89 2013-05-27, 22:00
a znajcie ludzką dobroć. macie piwo - rozreklamujcie się trochu
Zgłoś
Avatar
Boewolf 2013-05-27, 22:04 11
Więcej takich ekip jak wy! Zuchy!

Szczęście w tym że tylko trójmiejskie ekipy będą miały przez was przesrane choć w sumie to ich również szkoda.

seb1q

kolejna lokacja, kolejny raz zapach gazu a gdzie maski na twarzoczaszkach? NIE MA! Gdzie kaski, gdzie czołówki, gdzie porządne buty i rękawiczki? NIE MA! Bo my są amatory i we dupie mamy bezpieczeństwo!
Jak któryś kark skręcie albo inne gówno go trafi to będzie pierdzenia i biadolenia na kilka dni (foty na harda oczywiście).

Wiesz na czym urbex jeszcze polega poza poznawaniem ciekawych miejsc, poznawaniem ich historii i losów? Na tym żeby w materiałach wideo i foto "ryja" nie pokazywać i być nierozpoznawalnym.
Jak was raz Psy przydupią, po necie poszperają, poznajdują kwiatki z tłuczeniem szyb, niszczeniem mienia czy wynoszeniem "kolekcjonerskich" butelek i innych fantów to od razu zarobicie kilka paragrafów i nigdzie już nie wleziecie.

W ostatnim materiale rozjebała mnie blondi w full makeupie! Ciekaw jestem czy szpilki też miała?

I na przyszłość zapamiętaj: przede wszystkim BEZPIECZEŃSTWO!!!
Zgłoś
Avatar
Sapthor 2013-05-27, 22:25 1
Zabawa zabawą aż do momentu gdy na jednego wyskoczy narkoman ze strzykawką...
Zgłoś
Avatar
o................e 2013-05-27, 22:41 1
Boewolf,
nie napinaj chłopie bo po co ?
łażą debile po opuszczonym bloku ? czy czymś ja w tym ciekawego nic nie widzę, wolę zakłady opuszczone etc...kwestia gustu, ale zachowanie podobne jak u gim podczas wycieczki do kina...
Zgłoś
Avatar
cielakhsb 2013-05-27, 22:44
Banda popierdoleńców ...mordy drą kurwa jak dzieci z gimbazy
Zgłoś
Avatar
Z................y 2013-05-27, 23:04
jebać tych gimbów
Zgłoś
Avatar
astmuus 2013-05-27, 23:14
Ola boga, czyli widzę, że kolejna fala gimbusów na sadistic... >_>
Zgłoś
Avatar
Lord_Viader 2013-05-27, 23:30 4
Takie giganty zwiedzacie, że niedługo część ekipy będzie musiała przed budynkiem czekać bo się w środku nie zmieści. Więcej kolegów w gimnazjum nie mieliście? Generalnie - banda tępych debili myśląca (wiem, przesadzam), że robi coś fajnego. Czekamy na kolejny film, tym razem w japonkach i ręcznikach, obiekt - zapomniana, morczna miejska toaleta. Oczywiście z zapachem gazu!
Zgłoś
Avatar
jarzembina 2013-05-27, 23:33 1
W gimbazie też były emocje przy łażeniu po ruinach, czy opuszczonych miejscach, generalnie robiło się mnóstwo kretyńskich rzeczy, ale nikt tego nie nagrywał ani się tym nie chwalił, w sumie po czasie raczej się ukrywało takie gówniarskie wybryki, ewentualnie został temat na jakąś rozmowę po latach przy którymś piwku"-Pamiętasz jak kiedyś...? -Ale to było głupie". Także podjaranie podjaraniem, ale nie ma co gadać o super hobby i kanale, zresztą jak powiedzieli wcześniej - mimo, że się na tym nie znam za nic nie wpadłbym na to, żeby pokazać twarz robiąc coś przekraczającego prawo. Chyba, że chcecie się popisać przed innymi gimbusami, ale w takim razie nie tu szukajcie poklasku. Poza tym chaotycznie nagrane, sama kamerka na czole nie oznacza, że jesteście zawodowymi... W sumie kim? Zwiedzającymi ruiny? Znaczy robicie coś innego niż przeciętny menel?
Zgłoś
Avatar
Boewolf 2013-05-28, 0:16
Mają kanał Zuchy. youtube. com /user /CarbonatedTiVi rozbroiła mnie lista subskrypcji...
Zgłoś
Avatar
o................e 2013-05-28, 0:21
Lord_Viader,

ciekawe skąd w opuszczonym budynku gaz tak budynek do rozbiórki zapewne a gazowania zapomniała odciąć dopływ gazu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie