18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 Drzewo i piorun - popularne w ostatnich 24h
Avatar
willoo 2023-11-07, 0:42 7
Niezła egezkucja.... Widać że dla psa to nie pierwszyzna w odjebywaniu karaluchów
Zgłoś
Avatar
Cephelion 2023-11-07, 1:36 1
Ciekawe swoją drogą... Ja sobie akurat cenie moje życie, ale w Ameryce Południowej, oni chyba sądzą, że wkrótce znow urodzą się w miejscu w ktorym zostali zabici - jak wyjaśnić taką nonszalancję w sytuacji zagrożenia czy to, że gdy w Brazylii mordują ludzi obok - oni siedzą i sączą sobie piwko
Zgłoś
Avatar
lacrimal 2023-11-07, 9:51
willoo napisał/a:

Niezła egezkucja.... Widać że dla psa to nie pierwszyzna w odjebywaniu karaluchów



true - gość był wolniejszy niż mucha w smole - już można było tazer wyjąć no ale ... drgnął
Zgłoś
Avatar
kierownikmasarni 2023-11-07, 12:15
Czyli to nie byl ten znany ''szybki Lopez''?
Zgłoś
Avatar
divi 2023-11-07, 13:57 1
Może da się to jeszcze rozchodzić? Ja bym chłopaka nie skreślał.
Zgłoś
Avatar
NeinNeinNeiN 2023-11-07, 14:55
Samobójstwo przez policjanta. Nie można tego inaczej nazwać jak widzisz, że policjant mierzy ci głowę z strzelby z odległości metra.
Zgłoś
Avatar
eMJay8086 2023-11-07, 19:43
Krótko i treściwie. Shotgun, mało strzelania, nie tak jak kapiszony z Glocka...
Zgłoś
Avatar
kaziolord 2023-11-07, 23:16 1
Niema chuja z takiego bliska z takiej giwery to z minus 270 hp nawet z kevlarem
Zgłoś
Avatar
hitmeme 2023-11-08, 1:12
God demet na szczęście sięgał po broń.
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2023-11-12, 10:42 1
willoo napisał/a:

Niezła egezkucja.... Widać że dla psa to nie pierwszyzna w odjebywaniu karaluchów



To nie żadna egzekucja, tylko akcja, jak wiele innych każdego dnia w USA. Nic nadzwyczajnego, a wszystko zostało zrobione jak należy.
Jeśli osoba nie umie zastosować się do wydawanych jej przez funkcjonariuszy poleceń mimo jasnych sygnałów o zagrożeniu życia, to oznacza, że taki delikwent ma w dupie swoje życie, a co za tym idzie i jest wielce prawdopodobne, ma w dupie również życie innych. To czyni go z automatu zagrożeniem dla reszty społeczeństwa, a więc strzał padł w obronie, a nie w ataku.

A poza tym... Amerykanie do siebie strzelają od zawsze, a nawet w czasach tego globalnego spierdolenia mają u siebie lepiej, więcej i bardziej, niż reszta świata. Tak zatem trzeba żyć i z nich brać przykład. Posiadanie broni przez każdego to jest doskonałe rozwiązanie, bo do dzisiaj nie ma nigdzie miejsc bezpiecznych i trzeba się przed zagrożeniem bronić. Dobrze, że latino, który nie ma żadnych zasad został odjebany. W każdej chwili mógł przecież sam zabić i to kogoś wartościowego!
Zgłoś