18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 14 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Halman 2021-02-20, 15:02 19
a niemcy chcieli z nich zrobić goralenvolk...
Zgłoś
Avatar
koras24 2021-02-20, 15:08 3
Oblivion NPC
Zgłoś
Avatar
Gadozer 2021-02-20, 15:08 22
Jeżeli taka osoba się oparła takiemu groźnemu wirusowi żyjąc w takim stylu.... To znaczy że jesteście całkowicie bezpieczni. Nie dziękujcie.
Zgłoś
Avatar
SetuniaLock 2021-02-20, 15:15 43
Nie nawidzę górali ino dutki i dutki. Wypowiedź tej pani też całkiem z dupy.
Zgłoś
Avatar
Bourbonable 2021-02-20, 15:15 1
Skad wiesz, że polewa była zielona? Próbowałeś już?
Zgłoś
Avatar
Znawca_Cipek 2021-02-20, 15:19 13
Ja pracuje w pizzerii w Warszawie. Powiem Wam, że kulki z nosa fajnie strzelają w ciasto. Chociaz musze przyznac, ze te wilgotne skrawki papieru toaletowego z rowa sa lepsze. Wiecie, te wybierane serdecznym palcem i ukulkane. Smacznego.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2021-02-20, 15:21 16
SetuniaLock napisał/a:

Nie nawidzę górali ino dutki i dutki. Wypowiedź tej pani też całkiem z dupy.



Nie to ci miejscy altruiści i asceci...
Prawda taka, że całe chmary frajerów jedzie do zakopanego zapłacić 3xwiecej za wszystko niż gdziekolwiek indziej to doją takich frajerów ile się da i to najgorszej tandecie typu chińskie pamiątki, oszukane oscypki, zatłoczone ulicę i szlaki...
Zgłoś
Avatar
koras24 2021-02-20, 15:29 4
mygyry napisał/a:

Nie to ci miejscy altruiści i asceci...
Prawda taka, że całe chmary frajerów jedzie do zakopanego zapłacić 3xwiecej za wszystko niż gdziekolwiek indziej to doją takich frajerów ile się da i to najgorszej tandecie typu chińskie pamiątki, oszukane oscypki, zatłoczone ulicę i szlaki...



To że ktoś się daje robić w huja nie usprawiedliwia tego co go w huja robi.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2021-02-20, 15:31 2
koras24 napisał/a:

To że ktoś się daje robić w huja nie usprawiedliwia tego co go w huja robi.



A kto kogo robi w chuja? Płacą frajerzy i jeżdżą jak brudasy do Mekki to jebią ceny, jest popyt jest podaż prosta sprawa.
Zgłoś
Avatar
SupremeLeader 2021-02-20, 15:31 15
mygyry napisał/a:

Nie to ci miejscy altruiści i asceci...
Prawda taka, że całe chmary frajerów jedzie do zakopanego zapłacić 3xwiecej za wszystko niż gdziekolwiek indziej to doją takich frajerów ile się da i to najgorszej tandecie typu chińskie pamiątki, oszukane oscypki, zatłoczone ulicę i szlaki...



Coś w tym jest, jednak z drugiej strony kiedyś pojechałem do Skierniewic. Owszem było trzy razy taniej, ale jakoś tak chujowo się po górach chodziło.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2021-02-20, 15:31
A na obiad kluski bryzgane....
Zgłoś
Avatar
pro_avenger 2021-02-20, 16:42 4
Znawca_Cipek napisał/a:

Ja pracuje w pizzerii w Warszawie. Powiem Wam, że kulki z nosa fajnie strzelają w ciasto. Chociaz musze przyznac, ze te wilgotne skrawki papieru toaletowego z rowa sa lepsze. Wiecie, te wybierane serdecznym palcem i ukulkane. Smacznego.



Dlatego jebać w covidzie gastronomię.

SupremeLeader napisał/a:

Coś w tym jest, jednak z drugiej strony kiedyś pojechałem do Skierniewic. Owszem było trzy razy taniej, ale jakoś tak chujowo się po górach chodziło.



Trzeba było jechać do Łowicza
Zgłoś
Avatar
konradkonradkonrad 2021-02-20, 16:45
straszny wirus właśnie tak to wygląda taki straszny a ta babka od początku ma na to wyjebane wyciera se nos potem sztućce tą samą chusteczką i żyje
Zgłoś
Avatar
dancio1978 2021-02-20, 16:53 31
Znawca_Cipek napisał/a:

Ja pracuje w pizzerii w Warszawie. Powiem Wam, że kulki z nosa fajnie strzelają w ciasto. Chociaz musze przyznac, ze te wilgotne skrawki papieru toaletowego z rowa sa lepsze. Wiecie, te wybierane serdecznym palcem i ukulkane. Smacznego.


a
Czujesz się lepiej z tym że czegoś nieświadomy człowiek to zje? Że jesteś zjebem masz zjebaną robotę której nienawidzisz, ludzie cie poniżają i dlatego to robis żeby się w jakikolwiek sposób odegrać? Nawet mi cie nie żal przegrywie
Zgłoś