18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
🔥 Białe Ferrari - teraz popularne
Avatar
Pablohasan85 2024-08-14, 16:03 1
Co oni mu kij od szczotki zabrali?
Zgłoś
Avatar
Antkowiak1992 2024-08-14, 16:04
Pewnie chciał ich tym w dupę wyjebać 😅
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-08-14, 16:12 1
Pablohasan85 napisał/a:

Co oni mu kij od szczotki zabrali?



Wiatrówka to chyba jest.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2024-08-14, 16:15 5
Fajni koledzy najpierw rękę podają tylko po to by zaraz zajebać typowi nerkę z ręki i go obić .... Ale jutro wszystko będzie sio haraszo nooo ojebaliśmy cię bo tak for fun
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-08-14, 16:23 9
silwerbalk napisał/a:

Fajni koledzy najpierw rękę podają tylko po to by zaraz zajebać typowi nerkę z ręki i go obić .... Ale jutro wszystko będzie sio haraszo nooo ojebaliśmy cię bo tak for fun



zawsze myślałem, że podawanie ręki to znak pokoju, a ten prawą rękę podał, a z lewej wyjebał...
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2024-08-14, 16:29 16
metyoo napisał/a:

zawsze myślałem, że podawanie ręki to znak pokoju, a ten prawą rękę podał, a z lewej wyjebał...



Ty no gość ci podaje rękę to jest oznaką szacunku i zaufania po czym wypierdalasz mu bułe na łeb .... Bo typ nie ma jak się bronić jedną trzyma wiatrówke a w drugiej podaje ci rękę więc nooo frajerskie zachowanie partyzanta ulicznego noo...po czym też wyskakuje 3 gości i zaczyna cię okładać no kurwa no to jak tak robią to niech nie pierodlną o zaalsadach i charakternisci kurwa....
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2024-08-14, 17:18 1
Wszystko co dzieje się za naszą wschodnią granicą wzbudza we mnie obrzydzenie.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-08-14, 17:27 3
silwerbalk napisał/a:

Ty no gość ci podaje rękę to jest oznaką szacunku i zaufania po czym wypierdalasz mu bułe na łeb .... Bo typ nie ma jak się bronić jedną trzyma wiatrówke a w drugiej podaje ci rękę więc nooo frajerskie zachowanie partyzanta ulicznego noo...po czym też wyskakuje 3 gości i zaczyna cię okładać no kurwa no to jak tak robią to niech nie pierodlną o zaalsadach i charakternisci kurwa....



To raczej wygląda jakby kozaczył wcześniej i go rozbroili.
Może wcześniej straszył ich i chciał pokazać, że kozak z niego uzbrojony ale troche nie przemyślał.

Nie wiem, strzelam. To jakieś kacapowo więc równie dobrze mogli go okraść.
Zgłoś
Avatar
CriSStopher 2024-08-14, 17:43
Zawsze mógł strzelać
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-08-14, 18:29 1
silwerbalk napisał/a:

no to jak tak robią to niech nie pierodlną o zaalsadach i charakternisci kurwa...



Tacy najwięcej pierdolą.
Osiedlowe pizdy.
Zgłoś
Avatar
pszkks 2024-08-14, 18:47
Dobra kto mi powie co za kretyn wprowadził chodzenie w za dużych kurtkach/bluzach i szerokich spodniach ciągnących się po ziemi? Przecież to obrzydliwe, a zarówno baby i chłopy tak chodzą, że nie wiadomo który jest który.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-08-14, 18:56 4
Przepiękny zielony kolor, na który maluje się barierki, śmietniki, ławki, budynki i czołgi.

Wiecie, dlaczego ruscy malowali wszystko na ten chujowy zielony kolor? Bo to była kradziona farba z koszarowych magazynów.
Zgłoś
Avatar
PapaBB 2024-08-14, 19:02
Mi to wygląda na to że gościu w czapce robi dziesony na podwórku tych gości którzy spuścili mu w pierdol
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-08-14, 19:47 1
pszkks napisał/a:

Dobra kto mi powie co za kretyn wprowadził chodzenie w za dużych kurtkach/bluzach i szerokich spodniach ciągnących się po ziemi? Przecież to obrzydliwe, a zarówno baby i chłopy tak chodzą, że nie wiadomo który jest który.



Chodzi o to, że wychowałeś się w czasach turbo-homoseksualizmu, gdzie mężczyźni ubierali się jak kobiety w obcisłe ciuszki i krótkie skarpeteczki. Teraz młodzież próbuje naśladować lata 90, a ty jesteś już tak przyzwyczajony do pedalskiej estetyki, że wydaje ci się to "obrzydliwe".
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie