18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
~Vuko 2010-06-15, 15:46
Żeby autor tematu i jego brat zgnili w piekle za rodzinną głupotę
Zgłoś
Avatar
m................8 2010-06-15, 16:00
@dombek666 idź się uczesz wtedy pogadamy brudasie
Zgłoś
Avatar
A................g 2010-06-15, 16:12 1
Basika063 napisał/a:



Masz się czym szczycić!
15-latek najebany jak helikopter przeżył stan totalnego najebania alkoholem, co graniczyło z cudem.
Wnioski:
1) Gdyby głupota bolała, zewsząd rozlegałyby się jęki.
2) Szczyty głupoty zdobywa się bez wysiłku.
3) Co głupiemu po rozumie,kiedy użyć go nie umie?
4) Głupota jest mniej gęsta niż mądrość. Dlatego jest zawsze na
wierzchu.



Google-> cytaty mądrość i głupota.
Również nie masz czym się szczycić, chyba że głupota to dla Ciebie wysoki poziom. : )

A gostek z filmiku musi być teraz przystojny.
Zgłoś
Avatar
fallout444 2010-06-15, 16:41
Ale się spinacie Byście nas znali to filmik wcale nie okazał by wam się dziwny

Jesteście spinacze i tyle

A wrzuciłem bo niektóre motywy są śmieszne.

Basika063 napisał/a:



Masz się czym szczycić!
15-latek najebany jak helikopter przeżył stan totalnego najebania alkoholem, co graniczyło z cudem.


Stan totalnego najebania tylko po pół litra i sześciu piwach na głowę???
Że niby cud? JAK? Pojebało cie?

;p

teken napisał/a:

Najebany jak szmata 15 latek i jego upośledzony brat, który mysli, że będzie sławny w internetach.


Jakbym chciał być sławny to bym coś ze sobą w roli głównej wstawił

teken napisał/a:

Nie wiesz, że chwalenie się pijaństwem na forach to osmieszanie samego siebie ?



Niestety nie wiem, jak już kiedyś napisałem miałem normalne dzieciństwo i etykieta forum internetowego nie jest mi znana.

teken napisał/a:


dombek666 - podniecasz się jaki to niby zajebisty byłeś. Epic fail.



Wpisz sobie w google hasło "dystans do samego siebie" lub "umiejętność śmiania się z własnej głupoty" a obiecuję ci że dowiesz się wielu nowch rzeczy, może nawet o samym sobie
Zgłoś
Avatar
Lew 2010-06-15, 17:43
Po prostu

PATOLOGIA XDDD
Zgłoś
Avatar
Paseczek90 2010-06-15, 19:51
hmm autor filmu wstawil to bo go to smieszylo a skoro brat jego nie mial nic przeciwko to po co sie czepiac, moze ich to akurat bawi a was nie musi, sami kiedys byliscie naj*bani i tak wygladaliscie i nie udawajcie niewiniatek ;]
Zgłoś
Avatar
R................g 2010-06-15, 20:57 4
Paseczek90, ale oni maja po 13 lat i chodza do gimnazjum... alkohol widza tylko na imieninach taty
Zgłoś
Avatar
kabalero88 2010-06-15, 22:33
Najlepsze ze ma gówno pod nosem.
Zgłoś
Avatar
nikustrip 2010-06-15, 23:51
Długo włosi metale są zajebiści i mają coś w głowach nie tak jak łyse albo krótko obcięte JP/Tehcno boye ścierwa zajebane.
Zgłoś
Avatar
fallout444 2010-06-16, 0:01
nikustrip napisał/a:

Długo włosi metale są zajebiści i mają coś w głowach nie tak jak łyse albo krótko obcięte JP/Tehcno boye ścierwa zajebane.



Dajcie już spokój z tą nic nie wartą, do niczego nie prowadzącą dyskusją.
Zgłoś
Avatar
dawix3 2010-06-16, 0:05
drodzy "forowicze".. aż założyłem konto jak zobaczyłem wasze komentarze.. hmm.. z tego co wiem jest to portal o rzeczach sadystycznych.. nabijanie sie z pijanego nieletniego brata jest sadystyczne.. wiec jak najbardziej do forum pasuje.. może nie jest to super inteligentna rozrywka ale kto się nie lubi nawalić i śmiać z pijanych którzy odpadli wcześniej.. ten przypadek byl o tyle zabawny ze koleś ma 15 lat i nie może od alkoholu mówić.. ale szkoda na was marnować liter.. w polsce zyjemy a z tego co wiem to jestesmy konkurentami rosji w chlaniu.. jeśli nie lubicie tego typu zabaw to idźcie z powrotem do mamusi albo do kościółka.. . tam was pochwala za dobre sprawowanie i wielka inteligencje społeczną.. powodzenia xD banda debili..
Zgłoś
Avatar
koolowsky 2010-06-16, 0:06
Tzw "rozpijanie nieletnich" za co kodeks karny przewiduje do 2 lat więzienia (tzn bez zawiasów możesz siedzieć 2 lata).juz zgłosiłem to odpowiednim organom.hyhy :*
Zgłoś
Avatar
teken 2010-06-16, 1:00
dawix3 napisał/a:

drodzy "forowicze".. aż założyłem konto jak zobaczyłem wasze komentarze.. hmm.. z tego co wiem jest to portal o rzeczach sadystycznych.. nabijanie sie z pijanego nieletniego brata jest sadystyczne.. wiec jak najbardziej do forum pasuje.. może nie jest to super inteligentna rozrywka ale kto się nie lubi nawalić i śmiać z pijanych którzy odpadli wcześniej.. ten przypadek byl o tyle zabawny ze koleś ma 15 lat i nie może od alkoholu mówić.. ale szkoda na was marnować liter.. w polsce zyjemy a z tego co wiem to jestesmy konkurentami rosji w chlaniu.. jeśli nie lubicie tego typu zabaw to idźcie z powrotem do mamusi albo do kościółka.. . tam was pochwala za dobre sprawowanie i wielka inteligencje społeczną.. powodzenia xD banda debili..

To żeś kurwa filozofią zajebał. Debil to możesz być ty. Myślisz, że to tu pasuje ? Humor poziomu gimbusów. Szkoda, że ta zgraja panoszy się na sadistic.

PS: A nie mówiłem, że wyląduje na głównej ?

fallout444 - nie chce mi sie odpisywać na tak głupiego posta, widać, że mało siedzisz w internetach.
Zgłoś
Avatar
fallout444 2010-06-16, 1:32
A ty jak widać dużo.
Teraz pytanie:
co gorsze?
Zgłoś
Avatar
dupaCyckDupa 2010-06-16, 1:51
ja pierdole jebnij sie w łeb a później rozpijaj swoją starą a później głosujćie wszyscy na bronka a młodego zostaw może wyjdzie na ludzi.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie