18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
evilmatt 2012-05-19, 19:49 3
@up Chuj z Lechem bardziej mi szkoda Janka Osińskiego, który przygotowywał mnie do komunii, stewardessy (o ile dobrze pamiętam Justyny Moniuszko), która była moją sąsiadką, czy Tadka Płoskiego, który udzielał mi bierzmowania razem z ww. Jankiem.
A co do napinki, że ludzie się śmieją z całej otoczki tej katastrofy, to radze jakies ziółka sobie wypić.
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-05-19, 19:57 1
evilmatt napisał/a:

A co do napinki, że ludzie się śmieją z całej otoczki tej katastrofy, to radze jakies ziółka sobie wypić.



Jak mamusia ci się przekręci w wypadku samochodowym, zdobądź nagranie, wrzuć na sadola, też chętnie się pośmiejemy A później zaparzysz sobie ziółka
Zgłoś
Avatar
evilmatt 2012-05-19, 20:03
Widze, że nie zrozumiałeś tego co napisałem. Napisałem o otoczce tej katastrofy, czyli tego co się działo i dzieje po niej, a nie o samej katastrofie.
Mamusia mi się przekręciła 6 lat temu, więc skucha
Zgłoś
Avatar
FryzjerZG 2012-05-19, 20:13 8
@zly-okropny: gosciu nie loguj sie na sadistica, jestes za slaby psychicznie. Poszukaj sobie troskliwe misie na youtube.
Zgłoś
Avatar
takija 2012-05-19, 20:19 1
Śmiejemy się jak biją murzyna, cieszymy jak widzimy kota zjadanego przez robale, bawi nas widok uciętej głowy, radujemy się na widok ciężkich ran......jesteśmy SADOLAMI!!!! Ale do huja pana....tam zginęło wiele ważnych osobistości, głowa państwa (nie ważne czy był dobry czy nie).... Mam mieszane uczucia. Chyba sie wypalam....
Zgłoś
Avatar
evilmatt 2012-05-19, 20:21 4
Głowa Państwa tak, ale dupa nie ważna persona, bo pokrzyczeć sobie mógł i niewiele więcej. Ważnymi osobistościami to tam był cały sztab Wojska Polskiego.
Zgłoś
Avatar
pakicito 2012-05-19, 20:41
Cytat:

Słychać odgłosy strzelania w tle...


z takim rozumem pewnie dublujesz maćka z klanu
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-05-19, 21:14
FryzjerZG napisał/a:

@zly-okropny: gosciu nie loguj sie na sadistica, jestes za slaby psychicznie. Poszukaj sobie troskliwe misie na youtube.



Co to się porobiło, żeby fryzjer mi mówił co mam robić Główka cię nie boli?
Zgłoś
Avatar
Sacree 2012-05-19, 21:16
Mnie to bardziej interesuje jak ugasili pożar który się zaczyna pojawiać na końcu filmiku
Zgłoś
Avatar
VicRattlehead 2012-05-19, 21:32 1
Film nie powstał w celu obrazy kogokolwiek.
Katastrofa była wielkim nieszczęściem, niestety pokatastrofalne kłótnie i śledztwa są wielkim pośmiewiskiem
Po krótce:

-Tusk oddał całą sprawę w ręce rosjan - nigdy zatem nie dowiemy się prawdy
-Macierewicz gdy usłyszał o katastrofie wysiadł z pociągu w połowie drogi i wrócił do Polski żeby stąd krzyczeć że to był zamach
-Kaczyński uczynił ze Smoleńska broń polityczną - jak ma jaja to niech w końcu jedzie do Hagi i powie wprost że zabili mu brata i 95 rodaków

Każde życie jest cenne, natomiast takie są uroki satyry i czarnego humoru
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2012-05-19, 21:36
Ja pierdole jaki wam się anal bleed załączył i się sracie bo ktoś rzucił styropianowy samolot-zabawkę i podpisał tupolew....
Zgłoś
Avatar
głodny_toster 2012-05-19, 22:12
demonkuba16 napisał/a:

Śmiejemy się jak biją murzyna, cieszymy jak widzimy kota zjadanego przez robale, bawi nas widok uciętej głowy, radujemy się na widok ciężkich ran......jesteśmy SADOLAMI!!!! Ale do huja pana....tam zginęło wiele ważnych osobistości, głowa państwa (nie ważne czy był dobry czy nie).... Mam mieszane uczucia. Chyba sie wypalam....



Pierdolisz...
Zgłoś
Avatar
minetek 2012-05-19, 22:20 1
był na kursie i ścieżce!
Zgłoś
Avatar
r................1 2012-05-19, 22:48
Sadistic.pl - codzienna dawka czarnego humoru, nie przeczyta jeden z drugim potem ma pretensje.
Zgłoś
Avatar
donRafael 2012-05-19, 22:53 1
napinacze oczywiście zapomnieli, że są na sadolu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie