18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:25
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Avatar
Cerny 2012-05-19, 23:02 1
Kurwa ludzie nie śmiejemy się z tragedii, którą była śmierć wszystkich tych ludzi. Śmiejemy się z tej całej farsy, którą zbudowały media i politycy wokół tej katastrofy.
Zostawiliście mózgi w łonach swoich matek, czy co?
Zgłoś
Avatar
takija 2012-05-19, 23:10
fantomasik napisał/a:



Pierdolisz...



całkiem możliwe
Zgłoś
Avatar
magiel 2012-05-19, 23:40
very funny retardation, ha ha ha .
Zgłoś
Avatar
grot 2012-05-20, 0:15 3
Pull up. Pull up.
Zgłoś
Avatar
Millduck 2012-05-20, 0:16 1
Zgadzam się z tymi, którzy nie chcą się nabijać w prymitywny sposób z tragicznej śmierci naszego prezydenta i innych najważniejszych osób w państwie... Dlatego proponuję porozmawiać o papieżu Polaku, co ruchał małe dzieci (w sumie Niemiec też, ale bardziej doceniam wyczyny kolegów po fachu z własnego podwórka)
Zgłoś
Avatar
okioko 2012-05-20, 0:19
Słyszałem 2 strzały na pokładzie...
Z drugiej strony nie dziwię sie myśliwym, którzy mają powołanie do zabijania kaczek
Zgłoś
Avatar
wsciekly gimbus 2012-05-20, 0:22 1
Rekonstrukcja lotu niemniej profesjonalna niż w wykonaniu Tośka Macierewicza.
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2012-05-20, 0:23 3
PiS Polecieli i Spadli lub Pierdolnęli i Spłonęli. Lubię taki humor.
Zgłoś
Avatar
idymy 2012-05-20, 0:58 3
No i kurwa jest długo wyczekiwana symulacja w zbliżonych warunkach wykonana dla pisu! Co prawa brakuje jedynie teleskopowej brzozy ale jest za to uwzględniona bomba i to yarosławowi wystarczy! W tle nawet widać replikę wieży kontrolnej ze Smoleńska odwzorowanej z myślą o każdy szczegół!
Zgłoś
Avatar
FryzjerZG 2012-05-20, 1:18 2
zauwazylem ze wszyscy napinacze co to zakazuja sie smiac z katastrofy w smolensku (moze i jeszcze mam sie nie smiac z pro pedofilskiego papieza Wojtyly ? ), maja po okolo 20 lat. Mleczniak robi sie coraz ciemniejszy to i chlopakom sie udzielilo bycie doroslym. Za duzo wosu i TVN24, pierdoli wam sie we lbach.
Zgłoś
Avatar
Piotrkowski 2012-05-20, 1:52 2
Lądowanie z hukiem
Zgłoś
Avatar
pawu95 2012-05-20, 2:55 3
Ja pierdziele, jaka klotnia z czego sie smiac a co brac na powaznie. W katastrofie poumierali ludzie, ale szczerze mowiac gowno mnie to obchodzi. Innych gowno obchodzi to ze komus umarl brat/siostra/corka/syn i jakos sie z tym zyje, wiec czemu tu mialoby byc inaczej? Co powiecie o dzieciach chorych na raka? Ilu z was obsrancow, klocacych sie, ze katastrofa to powazna sprawa i nie mozna sie z niej smiac, leci na oddzial onkologiczny pocieszac umierajace dzieci? pierdoleni altruisci.
Zgłoś
Avatar
Włodzimierz 2012-05-20, 8:19 1
Pierdolicie gorzej niż te mohery spod krzyża, rozpieprzyli się i mam to w dupie, codziennie więcej ludzi umiera czy to na drogach, czy w szpitalach czy innych wypizdówkach. Mam większe problemy na głowie, niż przejmować się jakimiś darmozjadami, którzy pozdychali, a ich rodziny podostawały renty, srenty, 40 tysięcy, kiedy to normalny człowiek zejdzie to z pierdolonego ubezpieczenia trudno kasę wyciągnąć, bo problemy robią.

Więc pieprzone napinacze, wypierdalać, lećcie brzozy ścinać, bo to takie śmiercionośne drzewa.
Zgłoś
Avatar
prozal 2012-05-20, 9:33 1
@Zly_wrecz_okropny ludzie śmieją się z katastrofy bo mają już serdecznie dość tego tematu, który jarek wraz z ferajną nadużywa jak tylko może. Tragedia straszna zginęli ludzie, ale czy lech był męczennikiem, jeżeli w to wierzysz to krzyż spod pałacu na drogę
Zgłoś
Avatar
J................o 2012-05-20, 11:58
Ładnie się bawisz Danielku...
Beze mnie, chuju!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie