18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:03
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
🔥 Lochy na zjeżdżalni - popularne w ostatnich 24h
Szkoda, że to nie imigranci, tylko Europejczycy.


31 dnia ubiegłego miesiąca trzy osoby, mężczyzna i dwie kobiety spacerowały wzdłuż rzeki Natisone w północnych Włoszech, kiedy zostały porwane przez rzekę, która nagle wylała z powodu ulewnego deszczu. Na nagraniu wideo widać, jak znajomi przytulają się do siebie, próbując wspólnie stawić czoła nurtowi. Żywioł jednak zwycięża. Ciała dwóch kobiet odnaleziono około 1 km od miejsca wypadku, ciała mężczyzny nie znaleziono.
Zgłoś
Avatar
croyna 2024-06-12, 15:19 10
jak zwykle w tym spierdolonym narodzie, każdy kurwa najmądrzejszy Bear Grylls przed klawiaturą xD jakim trzeba być zjebem, by na podstawie tego krótkiego wideo ocenić całą sytuację i co by się zrobiło na ich miejscu
Zgłoś
Avatar
sothis 2024-06-12, 16:20 2
SkoPio1 napisał/a:

A bliżej prawdy:
...tego dnia niebo było czyste, przejaśniło się po wielogodzinnym deszczu, trójka znajomych poszła nad rzekę i przedostała się na kamienistą wysepkę na środku, jak im się wydawało, bezpiecznej i spokojnej rzeki. Lecz to, co zlekceważyła ta trójka (wiedzę z podstawówki), miało w dupie ich brak rozumu - woda gwałtownie przybrała i zabiła dwie kretynki i prawdopodobnie również kretyna...
Ale zdjęcia na fejsa/insta czy filmik na tik-tłuka zdążyli sobie porobić.
Takie śliczne słit (!) focie.
Na środku rzeki.
Po wielogodzinnym deszczu...



Primo jeśli wyśmiewasz ich za brak wiedzy na poziomie podstawówki to wypadałoby żebyś reprezentował wyższy niż podstawówkowy poziom ...tak ogólnie. Jako asparger dość często nie reagujesz w sposób dla np mnie przewyższający dzieci.

Secundo znam sie na rzekach bo włażę do nich już ze 30 lat i ja tam widzę zdecydowanie inne błędy niż wejście na wysepkę.
Zgłoś
Avatar
Mnich94 2024-06-12, 18:33
Jak można być tak głupim? Od 12s widać, że wody mają do pasa i jakieś 10m do drzew/brzegu.

Jednak sytuacja mogła wyglądać tak, że któraś z lasek spanikowała i poprosiła "aby przeczekali" - przyjaciółka i rycerzyk zgodzili się.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-06-12, 19:50
Mnich94 napisał/a:

Jak można być tak głupim? Od 12s widać, że wody mają do pasa i jakieś 10m do drzew/brzegu.
Jednak sytuacja mogła wyglądać tak, że któraś z lasek spanikowała i poprosiła "aby przeczekali" - przyjaciółka i rycerzyk zgodzili się.



A może akurat stali na podwyższeniu?
Zgłoś
Avatar
Black_Hole 2024-06-12, 20:37
ja bym je ruchal w tej wodzie wiedzac ze mam marne szanse
Zgłoś
Avatar
marianer7 2024-06-12, 21:05
zamaist ruszcyc dupe to stali i czekali, na poczatku woda byla po kolana
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-06-12, 21:39
Dobrze, że poczekali aż woda się podniesie zamiast spierdalać najszybciej jak się da gdy woda sięgała im za kolana.
Chłop pewnie i by się uratował, ale z 2 kobitami był skazany na śmierć
Zgłoś
Avatar
viking19 2024-06-12, 22:00
Sztruks napisał/a:

Przykra sprawa



no przykra, ale może się do tego odniesiesz, co?
czekam do jutra, do 16-tej.
Zgłoś
Avatar
Sayoko 2024-06-12, 22:32 2
Co wy pierdolicie oni stali na jakimś jebanym kamieniu a tak na oko było już z 2-3 m wody...szans zero na doplyniecie za głupotę się płaci.
Zgłoś
Avatar
kefir123pl 2024-06-12, 23:48
zaraz ktoś powie że je zgwałcił i uciekł
Zgłoś
Avatar
smc 2024-06-12, 23:52 2
Jak to czytam, to myślę o was:

"Kozak w necie, pizda w rzece."
Zgłoś
Avatar
Folur 2024-06-13, 0:54
drogi nie mieli, że rzeką zachciało się łazić?
Zgłoś
Avatar
sowapl12 2024-06-13, 11:29
@darnext123: miałem tak ba Bugu to płynąłem z nurtem do brzegu
Zgłoś
Avatar
pyziu1991 2024-06-13, 12:33 2
sowapl12 napisał/a:

@: miałem tak ba Bugu to płynąłem z nurtem do brzegu



Tak, a spadajac z wodospadu zrobiłeś 3 salta mortale, zanurkowales między głazami i do brzegu doprowadziły cie twe niezwykłe, wysuwające się płetwy w ekstremalnych warunkach Aquamenie😆
Zgłoś
Avatar
Sztruks 2024-06-13, 12:56
viking19 napisał/a:

no przykra, ale może się do tego odniesiesz, co?
czekam do jutra, do 16-tej.



Ściśnij sromy paznokciu chciałeś „zabłysnąć” a tylko zaiskrzyło
Zgłoś