18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:46
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:54
Avatar
baronturbina 2024-05-19, 9:38 20
Najgorsze jest to że obie miały ponad 50lat bo po Azjatach nie widać.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-05-19, 9:54 10
Kolczyki na ryju w tak młodym wieku... brak ojca w domu.
Zgłoś
Avatar
dgfdfg 2024-05-19, 9:54 5
Velture napisał/a:

Kolczyki na ryju w tak młodym wieku... brak ojca w domu.



chyba raczej brak pasa w domu, matka też prać dupsko może
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-05-19, 10:01 44
dgfdfg napisał/a:

chyba raczej brak pasa w domu, matka też prać dupsko może



Tylko, że dzieci z domów samotnych matek mają od chuja problemów emocjonalnych a potem z prawem w przeciwieństwie do dzieci z domów samotnych ojców.
Statystycznie dziecko z domu bez matki ma takie same szanse na wyrośnięcie na normalnego co z domu z obojgiem rodziców podczas gdy dzieci z domów samotnych matek mają tendencje do wpadania w problemy i tworzenia problemów.

Patrz na te wszystkie laski młode z kolorowymi włosami, kolczykami wszędzie i ubrane jak chuj wie co pierdolące swoje mądrości na prawo i lewo oraz zniewieściałe pedałki w obcisłych spodenkach. To są efekty braku ojca w domu a nie braku pasa w domu. Prosty przykład tych pojebów co się w samochodach ostatnio zabili bo mieli sławne mamusie samotne i całkowity brak ojca w domu.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-05-19, 10:12 20
W wieku nastoletnim mózg inaczej pracuje. To jest tak, jakbyś non stop chodził najebany. Roku się różne głupoty, których się potem żałuję. Jeden zrobi dziecko koleżance, drugi tatuaż, a trzeci samobójstwo...

Pamiętam, jak się zakochiwałem, to nie wyobrażałem sobie życia bez tej osoby.. Teraz się z tego śmieję
Zgłoś
Avatar
marianer7 2024-05-19, 10:22 5
młode głupie w następnym wcieleniu będą musiały to znowu przerabiać, najlepiej jak masz myśli samobójcze to sie przespać , później mozg inaczej funkcjonuje
Zgłoś
Avatar
popiol 2024-05-19, 10:23 9
pewnie dostały za mało lajków
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-05-19, 10:33 2
~Velture napisał/a:

Statystycznie dziecko z domu bez matki ma takie same szanse na wyrośnięcie na normalnego co z domu z obojgiem rodziców podczas gdy dzieci z domów samotnych matek mają tendencje do wpadania w problemy i tworzenia problemów.



Wierzę w to co napisałeś, jednocześnie nie wpadnie w konflikt z prawem to nie jest jedyny wyznacznik sukcesu w życiu, a szczerze wątpię, że dziewczyny wychowane bez wzorca kobiecego będą atrakcyjne dla mężczyzn. Myślę, że w przypadku samotnych matek skutki są po prostu bardziej spektakularne, ale ogólnie rozbite rodziny wcale nie dają takich samych szans na normalność niezależnie od płci rodzica.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-05-19, 10:43
Siriuz napisał/a:

Wierzę w to co napisałeś, jednocześnie nie wpadnie w konflikt z prawem to nie jest jedyny wyznacznik sukcesu w życiu, a szczerze wątpię, że dziewczyny wychowane bez wzorca kobiecego będą atrakcyjne dla mężczyzn. Myślę, że w przypadku samotnych matek skutki są po prostu bardziej spektakularne, ale ogólnie rozbite rodziny wcale nie dają takich samych szans na normalność niezależnie od płci rodzica.


Dupov dam ci nawet piwo. Nawrociles sie na Polskę?

Velture napisał/a:

Tylko, że dzieci z domów samotnych matek mają od chuja problemów emocjonalnych a potem z prawem w przeciwieństwie do dzieci z domów samotnych ojców.
Statystycznie dziecko z domu bez matki ma takie same szanse na wyrośnięcie na normalnego co z domu z obojgiem rodziców podczas gdy dzieci z domów samotnych matek mają tendencje do wpadania w problemy i tworzenia problemów.
Patrz na te wszystkie laski młode z kolorowymi włosami, kolczykami wszędzie i ubrane jak chuj wie co pierdolące swoje mądrości na prawo i lewo oraz zniewieściałe pedałki w obcisłych spodenkach. To są efekty braku ojca w domu a nie braku pasa w domu. Prosty przykład tych pojebów co się w samochodach ostatnio zabili bo mieli sławne mamusie samotne i całkowity brak ojca w domu.



Ale ty pierdolisz welczur! Wychowywales sie bez ojca tak? Problem tkwi w dostępności narkotyków i alkoholu. Ludzie młodzi nie potrafiący radzic sobie z emocjam inje identyfikować wybierają sobie drogę w prostszą, „natychmiast”, ćpając i pijąc zniekształcają sobie postrzeganie radości, smutku a w zasadzie wszystkiego co pomiędzy. Zostaje tylko bardzo czarne albo bardzo białe. Dzieci
Z pełnych rodzin alkoholików, ćpunów i osób, które same maja problem z emocjami zrobią to samo co dzieci z domów dziecka itp. Z czasem zrobią. Alkoholicy i narkomani to są osoby upośledzone emocjonalne i chore.
Zgłoś
Avatar
JanJankowski 2024-05-19, 11:02 14
Bez majtek była. Lubiła dobrą wentylacje
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-05-19, 11:51 10
Siriuz napisał/a:

Wierzę w to co napisałeś, jednocześnie nie wpadnie w konflikt z prawem to nie jest jedyny wyznacznik sukcesu w życiu, a szczerze wątpię, że dziewczyny wychowane bez wzorca kobiecego będą atrakcyjne dla mężczyzn. Myślę, że w przypadku samotnych matek skutki są po prostu bardziej spektakularne, ale ogólnie rozbite rodziny wcale nie dają takich samych szans na normalność niezależnie od płci rodzica.



Każda samotna matka dobrowolnie z własnej nieprzymuszonej woli wybrała ojca swojego dziecka. Miały do wyboru mnóstwo innych kandydatów kręcących się wokół ale postanowiły wybrać takiego a nie innego. Ponoszą konsekwencje swoich chujowych wyborów życiowych (albo w niektórych przypadkach konsekwencje bycia nieznośną kurwą z którą facet nie mógł wytrzymać psychicznie).

baronturbina napisał/a:

Dupov dam ci nawet piwo. Nawrociles sie na Polskę?
Ale ty pierdolisz welczur! Wychowywales sie bez ojca tak? Problem tkwi w dostępności narkotyków i alkoholu. Ludzie młodzi nie potrafiący radzic sobie z emocjam inje identyfikować wybierają sobie drogę w prostszą, „natychmiast”, ćpając i pijąc zniekształcają sobie postrzeganie radości, smutku a w zasadzie wszystkiego co pomiędzy. Zostaje tylko bardzo czarne albo bardzo białe. Dzieci
Z pełnych rodzin alkoholików, ćpunów i osób, które same maja problem z emocjami zrobią to samo co dzieci z domów dziecka itp. Z czasem zrobią. Alkoholicy i narkomani to są osoby upośledzone emocjonalne i chore.



Na 10 osób z samotnych domów w więzieniu to 9 bez ojca w domu. Pewnie zupełny przypadek.
Zgłoś
Avatar
darayavahus 2024-05-19, 12:05 1
Puste i młode. Takie najlepsze
Zgłoś
Avatar
Liku3617 2024-05-19, 12:14 1
Velture napisał/a:

Każda samotna matka dobrowolnie z własnej nieprzymuszonej woli wybrała ojca swojego dziecka. Miały do wyboru mnóstwo innych kandydatów kręcących się wokół ale postanowiły wybrać takiego a nie innego. Ponoszą konsekwencje swoich chujowych wyborów życiowych (albo w niektórych przypadkach konsekwencje bycia nieznośną kurwą z którą facet nie mógł wytrzymać psychicznie).
Na 10 osób z samotnych domów w więzieniu to 9 bez ojca w domu. Pewnie zupełny przypadek.



Tu ci trzeba trochę przyznać racji, moja matka odeszła od ojca (słusznie) i przez jakiś czas byliśmy w takim ośrodku, i patrząc na to że każdy z tych dzieciaków z tego ośrodka skończył, albo w pierdlu albo w poprawczaku to się nie dziwię że są takie statystyki i, jak by ktoś się zastanawiał to mimo mojego epizodu w owym miejscu, jestem totalnie normalny, mam dom, fajną pracę i spełnione marzenia, a co do tych "moich" kolegów z ośrodka, jak mi matka mówiła po latach to jeden ruchał siostrę, drugi zrobił po 18 napad na sklep i trafił do pierdla, jego brat w moim wieku wtedy miał około 17 (i już od kilku lat mnie w tym ośrodku nie było) , napadał na ludzi i ich okradał itp itp, ogólnie demoralizacja w UJ nie polecam.
Zgłoś
Avatar
DziQ1916 2024-05-19, 12:28 6
Tamta bez majtek albo ktoś jeszcze wykorzystał jak była ciepła
Zgłoś