18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
ostatni Twój Weekend
nowynick • 2019-03-08, 8:30
dziś wydano ostatni Twój Weekend . Gazetkę z której wszyscy tak ochoczo za dzieciaka studiowaliśmy medycynę (głównie ginekologię). Gazeta z wiadomych przyczyn (teraz ginekologii uczymy się na tabletach) upadała i została wystawiona na sprzedaż. Agora, Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką i inne gówna natychmiast ją wykupiły z myślą o zamknięciu wydawnictwa w dniu kobiet. Ich zdaniem ta gazeta wypaczała nam wyobrażenie o potrzebach kobiet. One niby chcą sukcesów i szacunku nie ordynarnego seksu (tiaaa kurwa zwłaszcza wieczorem w łóżku, albo ja całe życie trafiam na jakieś nietypowe albo większość kobiet jest bardziej zboczona ode mnie Ile lasek Wam jako pierwsze zaproponowały anal czy seks kiedy jej siostra się przypatruje? ).. No nic ostatni numer pewnie zejdzie na pniu, choć przypuszczam nabywcami będą te wszystkie lochy z manify nie dotychczasowi klienci


noizz.pl/spoleczenstwo/twoj-weekend-kiedys-erotyczny-dzis-feministyczn...
Zgłoś
Avatar
19_91 2021-12-08, 10:08
Jak widzę Jędrzejczyk to mi się odechciewa wszystkiego związanego z seksem , karykatura kobiety , aseksualne stworzenie.
Zgłoś