18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:35
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-16, 22:22
ostatni Twój Weekend
nowynick • 2019-03-08, 8:30
dziś wydano ostatni Twój Weekend . Gazetkę z której wszyscy tak ochoczo za dzieciaka studiowaliśmy medycynę (głównie ginekologię). Gazeta z wiadomych przyczyn (teraz ginekologii uczymy się na tabletach) upadała i została wystawiona na sprzedaż. Agora, Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką i inne gówna natychmiast ją wykupiły z myślą o zamknięciu wydawnictwa w dniu kobiet. Ich zdaniem ta gazeta wypaczała nam wyobrażenie o potrzebach kobiet. One niby chcą sukcesów i szacunku nie ordynarnego seksu (tiaaa kurwa zwłaszcza wieczorem w łóżku, albo ja całe życie trafiam na jakieś nietypowe albo większość kobiet jest bardziej zboczona ode mnie Ile lasek Wam jako pierwsze zaproponowały anal czy seks kiedy jej siostra się przypatruje? ).. No nic ostatni numer pewnie zejdzie na pniu, choć przypuszczam nabywcami będą te wszystkie lochy z manify nie dotychczasowi klienci


noizz.pl/spoleczenstwo/twoj-weekend-kiedys-erotyczny-dzis-feministyczn...
Zgłoś
Avatar
syulung 2019-03-08, 8:34 3
no ale temat jest, news z d jak również, piwko.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-03-08, 8:47 9
Kto teraz to gówno kupi? Wiadomo "Twój Weekend" jak nie było szerokiego dostepu do neta był kultowa gazetą, kupowałem przez długi czas.

I była to gazeta erotyczna (nie było pokazanych narzadów rodnych), to nie jakiś Cats czy Vamp. Po prostu tępe dzidy strzeliły sobie w kolano i wyszły na równi z klechami, którzy też sa za ograniczeniem łózkowych igraszek. Zabobon i sredniowiecze w wykonaniu feminazistek.
Zgłoś
Avatar
maki1981 2019-03-08, 9:44 5
Przyznaję, że laski są bardziej zboczone, np. dwie ostatnie z rzędu zrobiły mi bez wcześniejszych konsultacji rimming przy okazji robienia loda i lizania jajek, pomimo, że sam nigdy bym nie odważył się tego zaproponować po ledwie kilku miesiącach znajomości. Przyznaję, że było to całkiem przyjemne
A co do "Twojego Weekendu" to troszę szkoda bo wychowałem się z tym czasopismem i wiele razu pod nie waliłem...
Zgłoś
Avatar
~Velture 2019-03-08, 9:49 24
Obnoszą się z tym jakby chuj wie jaki sukces osiągnęły a z perspektywy czasu i postępu technologicznego wyglądają jak banda debilek które się szczycą tym, że kupiły upadłą fabrykę telegrafów...

No ale lepsze są kurwa te kobiece pisemka które tak bardzo wiedzą czego chce kobieta.
Strona 10 - Zaakceptuj siebie taką jaką jesteś.
Strona 23 - Dieta cud abyś w końcu wyglądała jak chciałaś.
Strona 49 - Przepis na tort.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2019-03-08, 9:56
maki1981 napisał/a:

Przyznaję, że laski są bardziej zboczone, np. dwie ostatnie z rzędu zrobiły mi bez wcześniejszych konsultacji rimming przy okazji robienia loda i lizania jajek, pomimo, że sam nigdy bym nie odważył się tego zaproponować po ledwie kilku miesiącach znajomości. Przyznaję, że było to całkiem przyjemne
A co do "Twojego Weekendu" to troszę szkoda bo wychowałem się z tym czasopismem i wiele razu pod nie waliłem...



Daj spokój mi kiedyś dwie panny (siostry) zaczęły opowiadać jak własnemu bratu ciotecznemu zaproponowały wzajemne igraszki oralne (16 i 19 lat panny), myślałem, że fantazjują a one wieczorem powtórzyły to ze mną
Zgłoś
Avatar
~Velture 2019-03-08, 9:58 35
nowynick napisał/a:

Daj spokój mi kiedyś dwie panny (siostry) zaczęły opowiadać jak własnemu bratu ciotecznemu zaproponowały wzajemne igraszki oralne (16 i 19 lat panny), myślałem, że fantazjują a one wieczorem powtórzyły to ze mną



A potem kierowca autobusu wstał i zaczął bić brawo
Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-03-08, 10:02 11
nowynick napisał/a:

Daj spokój mi kiedyś dwie panny (siostry) zaczęły opowiadać jak własnemu bratu ciotecznemu zaproponowały wzajemne igraszki oralne (16 i 19 lat panny), myślałem, że fantazjują a one wieczorem powtórzyły to ze mną



Mnie ciotka przeleciała na pierwszej komunii, a co tam!!!
Zgłoś
Avatar
jasypan 2019-03-08, 12:18 4
Agora i wszystko w temacie, lewackie spierdolenie na najwyższym poziomie, tfu.
Zgłoś
Avatar
D3Ton 2019-03-08, 13:21
Ech...
Tak zjebać...
Zgłoś
Avatar
nowynick 2019-03-08, 14:07 1


możecie wierzyć lub nie, tak było. Nigdy nie trafiliście na takie to tylko mi Was szkoda...
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2019-03-08, 14:10 2
Kurwa teraz w komentach będzie wymiana doświadczeń seksualnych użytkowników portalu.
Zgłoś
Avatar
janlew 2019-03-08, 17:45 1
Co was dziwi?
Hollywood kiedyś, hollywood dziś
Weekend kiedyś, Weekend dziś
...opanowane przez obrzydłe parchy i tyle.
Zgłoś
Avatar
C................n 2019-03-08, 17:51
Chłopcy, pamiętajcie, że jak jakieś dziewczyny o czymś opowiadają, to znaczy, że w danej chwili, w danym kontekście właśnie o tym myślą... i do łóżka już droga niedaleka.
Zgłoś
Avatar
Kotek_terrorysta 2019-03-08, 17:52 8
To jest samozaoranie poziom master. Właściciel wycisnął z marki wszystko ci się dało, a ochłap sprzedał za psi pieniądz na allegro. Feministki przyczepiły do tego swoją twarz i świętują że wygrały.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie