18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Patryk_JB 2012-10-12, 15:56 3
Matuus napisał/a:



Powiem tak - oni ZAWSZE byli. Polska była kiedyś na arenie Europy jednym z najbardziej multikulturowych państw. Uczyli o tym na historii, było trzeba słuchać nauczyciela.



Niech sobie będą ale niech się normalnie zachowują, płacą podatki tak jak my wszyscy i nie walczą o swoje w naszym kraju. Ja nie mam zamiaru utrzymywać ich z naszych podatków. Mają swoje kraje więc tam mogą mieszkać i walczyć żeby im było lepiej. Żydzi są wszędzie, walczą o swoje prawa i są niby tacy pokrzywdzeni, a do izraela nikt nie ma wstępu a co mówić żeby tam walczyć o jakiekolwiek prawa.
Zgłoś
Avatar
S................e 2012-10-12, 16:30 1
Matuus napisał/a:


Bronić przed czym?



Na pewno przed ich własną głupotą

Plecionkarz napisał/a:



Bo jesteś pewnie pedałem. Ja np wolę ludzi którzy mają jakieś zasady którymi się w życiu kierują niż zgraję pedałów którzy nie cofną się przed niczym byle zaspokoić swoje hedonistyczne zapędy. Tacy sami pseudonaukowcy którzy przekonali, że pedał to norma teraz starają się przekonać że pedofilia też jest normą. Takich ludzi dla których nie ma wartości większej niż ich seksualne zachcianki trzeba traktować jak zwierzęta bo tylko na to zasługują.



Jakie zasada oni mają? Wpierdolić komuś, rozjebać coś, zapierdolić coś komuś, najebać się jak świnia. To są zasady kiboli.

Patryk_JB napisał/a:


Niech sobie będą ale niech się normalnie zachowują, płacą podatki tak jak my wszyscy i nie walczą o swoje w naszym kraju. Ja nie mam zamiaru utrzymywać ich z naszych podatków. Mają swoje kraje więc tam mogą mieszkać i walczyć żeby im było lepiej. Żydzi są wszędzie, walczą o swoje prawa i są niby tacy pokrzywdzeni, a do izraela nikt nie ma wstępu a co mówić żeby tam walczyć o jakiekolwiek prawa.



A jeśli pracują to co? Nasze państwo ma nie zabierać od nich podatków? Ty będziesz płacił podatki za polskie menelstwo za granicą?
Zgłoś
Avatar
Patryk_JB 2012-10-12, 16:35 2
SteelMike napisał/a:



A jeśli pracują to co? Nasze państwo ma nie zabierać od nich podatków? Ty będziesz płacił podatki za polskie menelstwo za granicą?



Dlatego trzeba wyjebać tych wszystkich żydów, ciapatych i innych żeby to Polacy nie musieli wyjeżdżać za granice do pracy tylko mieli prace w Polsce. Patrząc co się dzieje teraz w kraju to mniejszości narodowe mają lepiej niż rodowici Polacy, to jest przykre.
Zgłoś
Avatar
sedroo 2012-10-12, 16:42
@steelmike

domyslam się że nie znasz żadnego "kibola" bo pierdolisz glupoty jak potłuczony
Zgłoś
Avatar
Matuus 2012-10-12, 16:43
Patryk_JB napisał/a:



Dlatego trzeba wyjebać tych wszystkich żydów, ciapatych i innych żeby to Polacy nie musieli wyjeżdżać za granice do pracy tylko mieli prace w Polsce. Patrząc co się dzieje teraz w kraju to mniejszości narodowe mają lepiej niż rodowici Polacy, to jest przykre.



Panie i Panowie, troll się ujawnił, nie trzeba go brać na serio. Ktoś, kto myśli, że w polsce są jeszcze żydzi albo jest głupi, albo ma urojenia. Grupą, która widzi wszędzie żydów są: mohery, nacjonaliści i kibole. No...i trolle.
Zgłoś
Avatar
Patryk_JB 2012-10-12, 16:45
Matuus napisał/a:



Panie i Panowie, troll się ujawnił, nie trzeba go brać na serio. Ktoś, kto myśli, że w polsce są jeszcze żydzi albo jest głupi, albo ma urojenia.



Chodziło mi ogólnie o mniejszości narodowe, pajacu
Zgłoś
Avatar
S................e 2012-10-12, 16:51
Patryk_JB napisał/a:



Dlatego trzeba wyjebać tych wszystkich żydów, ciapatych i innych żeby to Polacy nie musieli wyjeżdżać za granice do pracy tylko mieli prace w Polsce. Patrząc co się dzieje teraz w kraju to mniejszości narodowe mają lepiej niż rodowici Polacy, to jest przykre.



Nawet jak w Polsce będą jedynie Polacy, to i tak będzie chujowo, zarobki mniejsze niż na zachodzie, tego wyjebanie mniejszości nie zmieni niestety.

sedroo napisał/a:

@steelmike
domyslam się że nie znasz żadnego "kibola" bo pierdolisz glupoty jak potłuczony



Znam, kilku moich kolegów to kibole, co jeżdżą na mecze i się napierdalają. Znam ich zachowanie.
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2012-10-12, 16:56 4
SteelMike napisał/a:



Jakie zasada oni mają? Wpierdolić komuś, rozjebać coś, zapierdolić coś komuś, najebać się jak świnia. To są zasady kiboli.

granicą?



Chociażby takie zasady mają, że nie ruchają się z facetami i małymi dziećmi.

A co do żydów to jest ich pełno i pchają się gdzie się tylko da. Przecież bolszewicy, komuchy to żydzi. Jak był socjalizm to nami rządzili. Teraz nie nastąpiło obalenie ustroju i nie nastąpiła demokracja tylko transformacja rządów komuchów na bardziej nowoczesną i akceptowalną społecznie formę. Jak ktoś obraża polaków w postaci mocherów czy kiboli a spuszcza się nad tym jaka to wspaniała jest multikulturowość i pedalstwo to jest zwykłym oszołomem któremu unia europejska wyprała mózg.
Zgłoś
Avatar
Matuus 2012-10-12, 16:57
Patryk_JB napisał/a:



Chodziło mi ogólnie o mniejszości narodowe, pajacu


Dalej nie widzę powiązania z sytuacją naszego kraju. Kraje, które kolonizowały świat i mniejszości narodowe były u nich o wiele liczniejsze niż u nas również je wspomagały i w cale nie wychodzą na tym źle, emigranci napędzają gospodarkę i nie istnieje sytuacja gdzie oni kradną pracę, oni co najwyżej dostają pracę bo pracują lepiej i za mniejsze pieniądze (chociaż u nas i tak wszyscy pracują za minimum lub trochę więcej). Zdaj też sobie sprawę z tego, że mniejszości narodowe, które pobierają JAKIKOLWIEK zasiłek od państwa stanowią kroplę w morzu, które pobierają polskie nieroby, chociaż do nich mało kto ma pretensje, szczególnie do pracujących na czarno. No ale cóż, kolega jedyne co ma do powiedzenia to "wyjebać wszystkich, kradną moje pieniądze, nie chcę ich utrzymywać" itd. Chociaż jak podejrzewam, sam jeszcze nie pracuje.

Over and out, szkoda klawiatury na Ciebie.

Plecionkarz napisał/a:


Przecież bolszewicy, komuchy to żydzi.


Zgłoś
Avatar
Patryk_JB 2012-10-12, 16:58
Moim zdaniem zmieni, może nie będzie zajebiście i tak jak chcemy ale zmniejszy się bezrobocie w państwie. Nikt nie będzie zabierać pracy dla Polaków w Polsce, a jeśli chodzi o wynagrodzenie za prace to trzeba by było wyjebać ten cały rząd i zacząć od nowa.
Zgłoś
Avatar
S................e 2012-10-12, 16:59
Plecionkarz napisał/a:


Chociażby takie zasady mają, że nie ruchają się z facetami i małymi dziećmi.



Taki zadowolony jesteś, póki tych zasad na Tobie nie przetestują hmmm i od kiedy geje gwałcą dzieci? Hetero już tego nie robią? Nie bronię pedofilów, ale tacy są i homo i hetero i bi. Zresztą jest też różnica pomiędzy gejem i pedałem.
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2012-10-12, 17:20 1
SteelMike napisał/a:



Taki zadowolony jesteś, póki tych zasad na Tobie nie przetestują hmmm i od kiedy geje gwałcą dzieci? Hetero już tego nie robią? Nie bronię pedofilów, ale tacy są i homo i hetero i bi. Zresztą jest też różnica pomiędzy gejem i pedałem.



Zgadzam się. Jest różnica między gejem i pedałem. Pedał to facet lubiący ssać druta drugiemu facetowi i walić się z nim w kakao a gej to lobby mające wmówić wszystkim że bycie pedałem jest czymś zupełnie naturalnym, zgodnym z naturą i jeżeli ktoś twierdzi inaczej powinien zostać ukarany.

A co do pedofilii to pedały są do tego bardziej skłonne bo to ludzie dla których osiągnięcie przyjemności z seksu jest ważniejsze niż wszystko inne więc są skłonni do takich eksperymentów by się po prostu przekonać. Wielu jest działaczy homoseksualnych którzy propagują seks międzypokoleniowy.
Zgłoś
Avatar
S................e 2012-10-12, 17:23 1
Plecionkarz napisał/a:



Zgadzam się. Jest różnica między gejem i pedałem. Pedał to facet lubiący ssać druta drugiemu facetowi i walić się z nim w kakao a gej to lobby mające wmówić wszystkim że bycie pedałem jest czymś zupełnie naturalnym, zgodnym z naturą i jeżeli ktoś twierdzi inaczej powinien zostać ukarany.



Tyle w tym temacie.
Zgłoś
Avatar
masabitumiczna 2012-10-12, 18:19
@Plecionkarz - na Twoim miejscu pedofilii bym szukał wśród księży, z resztą pedałów też bym tam szukał...
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2012-10-12, 18:34
@up to swoją drogą, nie mówię, że źródło jest tylko jedno. Ciężko mi uwierzyć żeby zdrowy dojrzały facet decydował się na życie w celibacie od tak sobie. Mało jest ludzi tak głęboko wierzących żeby byli w stanie swoje całe życie tej wierze poświęcić. Na pewno jest sporo takich osób które decydowały się ubrać sutannę żeby zataić swoje dewiacje.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie