18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
tomqj 2012-10-12, 18:38
Dudeczek napisał/a:


@tomqj

Pozdrów swojego chłopaka


widze, że za CHUJ nie potrafisz zrozumieć prostego zdania napisanego w prostym języku polskim

Co dzisiaj brałeś oprócz do buzi?
Zgłoś
Avatar
prof. Matolewicz 2012-10-12, 19:38
Że niby co, dresy broniliby Polski z butelkami, czy pałkami w rękach przed atakiem zbrojnym, czy jak?
Zgłoś
Avatar
Patryk_JB 2012-10-12, 19:42
Prędzej oni niż jakieś lewaki, emosy, pedały i inne tego typu ścierwa dla których kraj się w ogóle nie liczy
Zgłoś
Avatar
Kupa_w_majtkach 2012-10-12, 19:47
tomqj napisał/a:


widze, że za CHUJ nie potrafisz zrozumieć prostego zdania napisanego w prostym języku polskim

Co dzisiaj brałeś oprócz do buzi?



To TY, nie rozumiesz prostych zdań. Wolisz pedałów od mocherów- jesteś pedałem. Więc przestań pierdolić jak potłuczony.
Zgłoś
Avatar
rusofil 2012-10-12, 21:06
A co jest nie tak z gejami i Cyganami? Rozumiem: mohery, drechy, muzułmańce. Ale dwie pierwsze grupy tu wybitnie nie pasują.
Zgłoś
Avatar
seb44 2012-10-12, 21:49
Dresiarstwo i katole wpływają na postrzeganie naszego kraju jako bardziej konserwatywnego, co za tym idzie mniej ludzi(odmieńców) chce się tu osiedlić za sprawą tego, że mogą ich spotkać jakieś prześladowania. Proszę nie pierdolcie, że katole i dresiarstwo stanie w obronie tego kraju, bo co oni mogą, ponapierdalać w czołg kamieniami i krzyżami?
Zgłoś
Avatar
Q-BartNH 2012-10-12, 22:04
Mochery [PiS, LPR] są w sojuszu ze skinami i kibolami [mw+nop+onr+blood & honor] czyli ze skrajnej prawicy

Dlatego popieram Kaczynskiego i cześć

Wy się nawet na marsz, przeciwko homosiom boicie się wyjść
Zgłoś
Avatar
Arthamel 2012-10-12, 22:45
Nie wiem czego ludzie się tak bulwersują tymi gejami. Dajcie im w końcu sie żenić żeby pedały przestały wychodzić na ulice i mnie wkurwiać swoimi defiladami.
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2012-10-13, 0:46
Arthamel napisał/a:

Nie wiem czego ludzie się tak bulwersują tymi gejami. Dajcie im w końcu sie żenić żeby pedały przestały wychodzić na ulice i mnie wkurwiać swoimi defiladami.



Te małżeństwa nie są aż tak bardzo chciane przez pojedyncze pary pedalskie. Tu chodzi o kolejny krok w utwierdzaniu społeczeństwa, że pedalstwo jest normą. A co lepiej tego nie potwierdzi jak możliwość sformalizowania takiego związku.
Zgłoś
Avatar
tomqj 2012-10-13, 13:52
Dudeczek napisał/a:



To TY, nie rozumiesz prostych zdań. Wolisz pedałów od mocherów- jesteś pedałem. Więc przestań pierdolić jak potłuczony.



tyle mam Ci do powiedzenia "hejterze"

aha
zapomniałem o ciętej ripoście: sam jesteś pedał
Zgłoś