18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Ostatnia podróż teściowej
Quaswerty • 2013-05-24, 16:22
Autentyk z dzisiaj

A więc siedzimy sobie z kumplami i „pracujemy" (staże). W pewnej chwili rozwinęła się ciekawa rozmowa:
-Kurde, dzisiaj będę musiał szybciej wyjść, bo teściową muszę odwieźć...
-O Stary, to przejebane... Ale ja to ostatnim razem się cieszyłem, że mogłem ją odwieźć... (I tutaj uśmiech kolegi)
-Oo, to gdzie z nią byłeś?
-W krematorium...

Jak się okazało, była to prawda
Zgłoś
Avatar
rafik311 2013-05-24, 16:29 4
po prostu zrobił literówkę już nie spinaj dupy
Zgłoś
Avatar
zjerycha 2013-05-24, 19:05 1
kolega prawdziwy sadol
Zgłoś
Avatar
ojciecsqrviel 2013-05-24, 19:46 1
za kawaly o tesciowej zawsze dam piwo, za glowe tesciowej dam 0,7
Zgłoś
Avatar
bob26 2013-05-25, 2:24
Jeśli to nie fejk to koledze powinieneś postawić kratę browaru i zaproponować założenie konta na sadolu.
Zgłoś
Avatar
rafallos5 2013-05-25, 2:39
Nie zaczyna się zdania od "a więc".
Zgłoś
Avatar
Mysz_Kamiki 2013-05-25, 7:15 1
Autorze, ja rozumiem, że abstrakcja to wspaniałe "odrealnienie" i poczucie oryginalnego stanu rzeczy... Ale pieprzenie o teściowej w gimnazjum? W dupie się nie mieści - poproś ojca o jakiś oryginalny rower czy skuter i wypierdalaj! Stażyści, kurwa... Przez takich jak Wy moi koledzy muszą zostawać dłużej w pracy i tłumaczyć do czego służy pierdolona szmata... Gówno i chujoza. Dupa

Na koniec - gówno i chuj - z pozdrowieniami dla wielce skacowanej gimbazy - CZOŁEM KURWY
Zgłoś
Avatar
RapujacyToster 2013-05-25, 8:30 10
Mysz_Kamiki napisał/a:

Autorze, ja rozumiem, że abstrakcja to wspaniałe "odrealnienie" i poczucie oryginalnego stanu rzeczy... Ale pieprzenie o teściowej w gimnazjum? W dupie się nie mieści - poproś ojca o jakiś oryginalny rower czy skuter i wypierdalaj! Stażyści, kurwa... Przez takich jak Wy moi koledzy muszą zostawać dłużej w pracy i tłumaczyć do czego służy pierdolona szmata... Gówno i chujoza. Dupa

Na koniec - gówno i chuj - z pozdrowieniami dla wielce skacowanej gimbazy - CZOŁEM KURWY



Zgłoś
Avatar
burzuazja 2013-05-25, 9:17 7
Mysz_Kamiki napisał/a:

Autorze, ja rozumiem, że abstrakcja to wspaniałe "odrealnienie" i poczucie oryginalnego stanu rzeczy... Ale pieprzenie o teściowej w gimnazjum? W dupie się nie mieści - poproś ojca o jakiś oryginalny rower czy skuter i wypierdalaj! Stażyści, kurwa... Przez takich jak Wy moi koledzy muszą zostawać dłużej w pracy i tłumaczyć do czego służy pierdolona szmata... Gówno i chujoza. Dupa

Na koniec - gówno i chuj - z pozdrowieniami dla wielce skacowanej gimbazy - CZOŁEM KURWY





Zgłoś
Avatar
ces 2013-05-25, 9:24
Masz piwo za avatar ;D
Zgłoś
Avatar
MCL 2013-05-25, 9:42
@ Mysz_Kamiki
Ale o chuj ci chodzi?
Zgłoś
Avatar
Fedek 2013-05-25, 10:37
Mają już teściowe, a nadal kurwa siedzą na stażach. Ja pierdole ten kraj jest kurwa chory!
Zgłoś
Avatar
Quaswerty 2013-05-25, 11:30
Mysz_Kamiki napisał/a:

Autorze, ja rozumiem, że abstrakcja to wspaniałe "odrealnienie" i poczucie oryginalnego stanu rzeczy... Ale pieprzenie o teściowej w gimnazjum? W dupie się nie mieści - poproś ojca o jakiś oryginalny rower czy skuter i wypierdalaj! Stażyści, kurwa... Przez takich jak Wy moi koledzy muszą zostawać dłużej w pracy i tłumaczyć do czego służy pierdolona szmata... Gówno i chujoza. Dupa

Na koniec - gówno i chuj - z pozdrowieniami dla wielce skacowanej gimbazy - CZOŁEM KURWY


Ty na serio jesteś tak jebnięta czy tylko udajesz? I nie obchodzi mnie fakt, że koledzy po godzinach masują Ci czoło członkami I się dziewczynko obudź w końcu, bo nie wiem czy wiesz ale w gimnazjum staży nie ma... a Ty, gimnazjum, gimnazjum... że zostałaś na tym etapie mnie mało obchodzi.
Zgłoś
Avatar
Mysz_Kamiki 2013-05-25, 14:22


Zgłoś