18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:36
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:01
Hejka Wam.

Po tagach z Jezusem Chrystusem nie znalazłem, ale ta poniższa opowieść komiksowa wydaje się być obecnie całkiem na czasie , dlatego też niniejszym zamieszczam:



Jeżeli jednak było, to do pieca, tam gdzie ja trafiłbym, gdyby piekło istniao
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-07-16, 10:22 86
Cytując klasyka:


hue hue hue. Internet nie zapomina
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-07-16, 10:24 9
bierzcie i jedzcie tą kaszankę...
Zgłoś
Avatar
DoubleBorger 2018-07-16, 22:47 1
Skąd te informacje, że jest to na czasie?
Zgłoś
Avatar
El Caudillo 2018-07-16, 23:00 1
błysnąłeś jak chrząstka w salcesonie, było tutaj było na kwejku, pewnie było już w Dzień Dobry TVN, znajdźcie coś nowego jak już chcecie być tacy kontrowersyjni
Zgłoś
Avatar
jan.rzut 2018-07-16, 23:23
Velture zaczynam Cie lubić, taki sadystyczny szpion jesteś i dalej uważam, że pracujesz dla jakichś służb
Zgłoś
Avatar
hary51162 2018-07-16, 23:43 6
Jeżeli obrazek w internecie obraża Twoja wiarę, to coś jest nie tak z Twoją wiarą.
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2018-07-17, 1:11 2
Nie zapomnijcie o musztardzie...



Cytat:

Velture zaczynam Cie lubić, taki sadystyczny szpion jesteś i dalej uważam, że pracujesz dla jakichś służb



dikrajder detekted. hhatfu, bljad.
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2018-07-17, 7:23 1
Erutlev napisał/a:

hue hue hue. Internet nie zapomina


Screeny nie płoną

nowynick napisał/a:

bierzcie i jedzcie tą kaszankę...


tę kaszankę
Zgłoś
Avatar
InnyName 2018-07-17, 9:41 1
Co mogę napisać...
dlwar napisał/a:

zgłaszam to za obrazę uczuć religijnych, nikt nie jest anonimowy. Rucham matkę w wolnych chwilach gdy tata patrzy

Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2018-07-17, 10:32
@hary51162 piękne słowa, idź w świat i nauczaj!
Zgłoś
Avatar
piotrj3 2018-07-17, 11:23 1
To jest humorystyczne, i jako wierny mogę się uśmiechnąć z tego. Ale pierdolenie po raz setny mitu jako to księża to zawodowi pedofile gdy wiele innych zawodów ma wyższy odsetek pedofilów jest czasami wkurwiające.
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2018-07-17, 11:58 14
piotrj3 napisał/a:

To jest humorystyczne, i jako wierny mogę się uśmiechnąć z tego. Ale pierdolenie po raz setny mitu jako to księża to zawodowi pedofile gdy wiele innych zawodów ma wyższy odsetek pedofilów jest czasami wkurwiające.



W żadnym innym zawodzie pedofile nie byli kryci przez przełożonych i właśnie dlatego w innych zawodach mówi się o pojedynczych przypadkach, a o księżach jak o zorganizowanej grupie pedofilskiej. Jak kościół zacznie zgłaszać przypadki pedofilii do lokalnych prokuratur a przestanie kryć swoich i tylko przenosić do innych parafii, to pewnie i te żarty się przeterminują.

To w tym mechaniźmie ochrony zwyrodnialców jest problem, a nie w pojedynczych przypadkach, który faktycznie może się zdarzyć w każdym środowisku.
Zgłoś
Avatar
Alonso 2018-07-17, 17:02
a śmieją się z kanibali.
Zgłoś
Avatar
jessjess 2018-07-17, 18:08 7
Ostatnia wieczerza, przychodzi Jezus, patrzy, a tam stół zastawiony czym się da, same rarytasy: jagnięcina, baranina, owoce, pełno wina. Mówi do Piotra:
-No no, na bogato widzę. Ale skąd wzięliście na to wszystko pieniądze?
-Nie wiem, podobno Judasz coś sprzedał.
Zgłoś