18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 39 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
smbdfromnowhere 2009-10-29, 19:33
słitaśne

[wyyyykop ]
Zgłoś
Avatar
Ąpisław 2009-10-29, 19:42 1
smbdfromnowhere napisał/a:

słitaśne

[wyyyykop ]



Z reguły jestem spokojnym i opanowanym człowiekiem...

Jeżeli pisząc słowo "wyyyykop" miałeś na myśli wykop.pl to wypierdalaj. Nie odwiedzam tej strony a zdjęcie znalazłem na anglojęzycznym portalu. Mógłbym zaserwować adres na poświadczenie moich słów, ale podejrzewam, że wtedy zacząłbyś posądzać tych autorów o to, że plagiatują tematy z tego żałosnego wykopu.

Zgłoś
Avatar
k................7 2009-10-29, 19:51
Co robi ta biała kobieta na tym zdjeciu rodzinnym ?
Zgłoś
Avatar
pozeracz_kotow 2009-10-29, 19:52
ostatnie pożegnanie brata?
Zgłoś
Avatar
koopa 2009-10-29, 20:04
king kong is dead?
Zgłoś
Avatar
smbdfromnowhere 2009-10-29, 20:22
Jaszczempiu, nie denerwuj się. Jak można było zauważyć, ten dodatek w nawiasie, z resztą jak i cały post, był bardzo mocno nie na serio. Osobiście w dupie mam czy ktoś powtarza treści pokazywane już w innych mniej czy bardziej popularnych miejscach, bo tak się składa, że sam ich raczej nie odwiedzam. No i znikąd się też te treści brać nie mogą. A co do wykopu, kiedyś założyłem tam konto i teraz co miesiąc, czy ile tam, dostaję maila z listą najpopularniejszych tematów, co jest dość wygodne. Na dobrą sprawę na co dzień przeglądam tylko sadistica, jakoś tak wyszło.
Zgłoś
Avatar
kosmal88 2009-10-29, 22:11
a co to jest wykop?
Zgłoś
Avatar
R................g 2009-10-29, 22:13 6
Cytat:

a co to jest wykop?


Taka dziura w ziemi
Zgłoś
Avatar
kuba_vt 2009-10-29, 23:36
zajebisty karawan, w afryce też takie mają tylko na te większe małpy w ubraniach
Zgłoś
Avatar
Yaevinn 2009-10-30, 0:19
19 małpek haha a jedną nawet ubrali xD
Zgłoś
Avatar
Wilczex 2009-10-30, 7:07
Bieeeedne małpki. Małpy to chyba jedyne zwierzęta, które tak umiejętnie potrafią okazywać uczucia. Nie mówię, ze pies nie umie, ale jakoś komunikaty małp do mnie bardziej przemawiają Zaraz ktoś napisze że to przeznaczenie czy coś
Zgłoś
Avatar
Lashlo 2009-10-30, 7:10
Wilczex napisał/a:

Bieeeedne małpki. Małpy to chyba jedyne zwierzęta, które tak umiejętnie potrafią okazywać uczucia. Nie mówię, ze pies nie umie, ale jakoś komunikaty małp do mnie bardziej przemawiają Zaraz ktoś napisze że to przeznaczenie czy coś


Otóż, była moja praktykowała we zoo i opowiadała jak potomek małpy padł był. Ponoć żal i rozpacz była większa niż na niejednym pogrzebie, całe stado rozpaczało przez kilka dobrych godzin. Coś w tym jest.
Zgłoś
Avatar
.................. 2009-10-30, 7:34 1
Lashlo napisał/a:

Coś w tym jest.


Aby na pewno?

Zgłoś
Avatar
marna 2012-03-22, 0:10 1
Zgłoś