18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Clistwood 2024-09-30, 9:13 6
Zagadka chińskiej ślepoty rozwiązana- lecą do żółtego- koloru, jak muchy do gówna. Nie dziękujcie. Wiem, że nie wszyscy macie analityczny rozumy XD
Zgłoś
Avatar
CriSStopher 2024-09-30, 10:10 1
Pięknie upolowany!
Zgłoś
Avatar
nowynick 2024-09-30, 10:12
Clistwood napisał/a:

Zagadka chińskiej ślepoty rozwiązana- lecą do żółtego- koloru, jak muchy do gówna. Nie dziękujcie. Wiem, że nie wszyscy macie analityczny rozumy XD



Słownika jak widać też nie wszyscy posiadamy
Zgłoś
Avatar
Qubec 2024-09-30, 11:32 1
Mnie też wkurwiają wszelkiej maści fotografowie którzy nie zapytają czy mogę być na zdjęciu filmie ale robią to. Ten chyba już nie będzie tego robił bez pytania.
Zgłoś
Avatar
Nazhir 2024-09-30, 11:32 4
po butach denata można stwierdzić, że to motopizdeusz. Czyli w zasadzie to nic się nie stało.
Zgłoś
Avatar
kobo7 2024-09-30, 11:54 1
Widać, że ta ściana niejedno takie spotkanie zaliczyła. Gość w żółtej kamizelce mógł w coś dokumentować w związku z częstymi wypadkami w tamtym miejscu. A że jest niebezpieczne, przekonał się na własnych nogach.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-30, 12:44 1
Kierownik SUV-a miał ostre parcie na szkło
Zgłoś
Avatar
Clistwood 2024-09-30, 15:05
nowynick napisał/a:

Słownika jak widać też nie wszyscy posiadamy



Nie jest źle jak na 22 lata mieszkania poza krajem, nie czytania polskich wiadomości/artykułów/ksiażek i nie rozmawiania po polsku, nie oglądania polskiej telewizji. Jedyne co po polsku to sadistic. Dodasz coś?
Zgłoś