18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
pod żadnym pozorem nie odbierać numerów które rozpocznynają się na +(abc) [ gdzie ABC to litera alfabetu , jest dowolna] potem jest 48 i w chuj cyfr które nie układają się do żadnej sieci do 12 cyfr nawet ... zeżera hajs z konta ... i co tałkiem sporo , dzwoni na twój koszt i zjada poprostu .

To jakaś pierdolona plaga , Sporo osób z mojego otoczenia już miało takiego kuktasa , Szefowi w robocie zeżarło 70 zł i 470 minut z 500 darmowych wszystkie sms etc. . . Idąc dalej tym tropem mój brat i jego 79 zł z konta
Zgłoś
Avatar
Centurion 2011-04-05, 14:40
Zdradź więcej szczegółów:
- jak odbierzesz, to co słychać
- na jakie sieci to przychodzi, w jakich godzinach itp.
Zgłoś
Avatar
Złowroga Pralka ! 2011-04-05, 14:51
Wszelkie szef ma Ere brat orange szefowi o godzinie 11 a bratu około 15 ... także róznie . a co słychać nic... odbiera się i wyłącza sie . koniec.
Zgłoś
Avatar
Centurion 2011-04-05, 15:07
A Wasze numery są w jakiś sposób ogołnodostępne? Np. na stronie firmy czy ogólnie gdzieś w Internecie?
Zgłoś
Avatar
Explo 2011-04-05, 15:10 1
www.usundane.pl - po raz pierwszy info z Przewodnika Katolickiego na coś się przyda
Zgłoś
Avatar
Lashlo 2011-04-05, 15:10
O proszę, ciekawostka.
Jeszcze się nie spotkałem z tym, ale postaram się wywiedzieć coś w tym temacie jutro.
Zgłoś
Avatar
Centurion 2011-04-05, 15:13
No właśnie, kolejne pytanie czy braliście udział w konkursach smsowych, a jak tak to w jakich.
Zgłoś
Avatar
PARK3R 2011-04-05, 15:18
idąc tym śladem nie polecam OTWIERAĆ sms'ów z numeru 60400 - jest to loteria orange, wygrać można audi (ale szanse są małę), koszt otwarcia 5 zł. Aby zatrzymać otrzymywanie tych sms'ów należy wysłać SMS o treści STOP KLUB pod numer 60400 (koszt zgodny z planem taryfowym).
Zgłoś
Avatar
Centurion 2011-04-05, 15:21
Cytat:

idąc tym śladem nie polecam OTWIERAĆ sms'ów z numeru 60400 - jest to loteria orange, wygrać można audi (ale szanse są małę), koszt otwarcia 5 zł. Aby zatrzymać otrzymywanie tych sms'ów należy wysłać SMS o treści STOP KLUB pod numer 60400 (koszt zgodny z planem taryfowym).



A to nie trzeba najpierw wysłać tzw. pustego smsa z chęcią udziału w loterii żeby dostawać te płatne?
Zgłoś
Avatar
A................g 2011-04-05, 15:22 20
Jak dobrze, że nigdy nie mam nic na koncie.
Zgłoś
Avatar
HeRand 2011-04-05, 15:24
@HEROIN Pierdolenie o szopenie, ja wszystkie smsy zawsze otwieram i dopiero kasuje (za stary telefon zeby robić inaczej ) z numeru co podałeś też dostaje smsy i nic mi nie zjada, nie zabiera, ani nawet nie wpierdala z konta. Drugą sprawą jest to że praktycznie zawsze mam na nim 0zł
Zgłoś
Avatar
PARK3R 2011-04-05, 15:24
@Centurion z tego co pamiętam wystarczyło wziąć udział w jakiejkolwiek loteri oragne (nawet całkiem dawno temu), ale ręki bym sobie za tą informacje nie dał uciąć.

@up nie wiem, napisałem jaki problem miałem ja, rozwiązanie znalazłem przez google (około Około 3,600 wyników dla zapytania "60400 jak zablokować") na orange.pl więc coś jest na rzeczy.
Zgłoś
Avatar
cadill24 2011-04-05, 15:35
po prostu nie odbieram tel. których nie mam w książce telefonicznej i tyle nie interesuje mnie czy to coś ważnego czy nie w dupie to mam jeśli ktoś coś do mnie ma to niech się osobiście pofatyguje i już odbieram tym co zna inni mnie nie interesują nawet jak by to był prezydent czy Papierz w DUPIE to mam i po kłopocie konto całe he he
pozdro
Zgłoś
Avatar
Złowroga Pralka ! 2011-04-05, 15:37
Centurion napisał/a:

No właśnie, kolejne pytanie czy braliście udział w konkursach smsowych, a jak tak to w jakich.



nieeeeeee mój brat na 100 % nie a szef tym bardziej ma tyle hajsu że na chuj mu jakieś konkursy ... Na stronie firmy? ani jednego ani drugiego to są numery prywatne . Ba teraz byłem niedawno u kobity która uczyła mnie jeździć odebrać jakiś papier i okazało się że u niej to samo :o no to się kurwa dziwne robi.

cadill24 napisał/a:

po prostu nie odbieram tel. których nie mam w książce telefonicznej i tyle nie interesuje mnie czy to coś ważnego czy nie w dupie to mam jeśli ktoś coś do mnie ma to niech się osobiście pofatyguje i już odbieram tym co zna inni mnie nie interesują nawet jak by to był prezydent czy Papierz w DUPIE to mam i po kłopocie konto całe he he
pozdro



a jak taki człowiek jak mój szef nie raz dostanie telefon ni z dupy ni z pietruchy to co >

salve789 napisał/a:

pewnie na geyparty dzwonil, nabil tacie rachunek i sie tlumaczy



btw musiał bym być twoim starym :<
Zgłoś
Avatar
Centurion 2011-04-05, 15:55 2
Spoofing numeru może świadczyć o używaniu bramek VOIP.

Za to można mieć na głowie ABW, jak choćby w przypadku kolesia, który zezwlał na swojej stronie robienie kawałów ze zmienionymi numerami telefonów: policyjni.gazeta.pl/Policyjni/1,91457,8875469,Serwis_internetowy_umozl...

Znając życie operator nie poda Wam żadnych danych bez nakazu Policji. Ale billing warto wziąć, a z nim pójść do operatora a potem ewentualnie na Policję. Skoro ABW się takimi rzeczami interesuje, to może będzie można coś wskurać, chociaż jeśli sprawa sięga poza granice naszego kraju to i tak nic nie zrobią.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie