18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
rockface123 2011-11-22, 21:26
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
zeozozolen 2011-11-22, 21:35 2
czy to takie kurwa istotne z jakiego źródła udostępniam wam ten stuff...
kuźwa niektórzy lubią kwejka, inni sadola, inni zaglądają na kwejka najpierw, potem na sadola, inni zaś odwrotnie...

Rozumiesz o co chodzi? czy w tej Twojej gimbusowatej główce się już do końca popierdzieliło?
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2011-11-22, 21:37 23
@up jakbym chcial wejsc na kwejka to bym wszedl na kwejka, kurwa jego mac.
Zgłoś
Avatar
zeozozolen 2011-11-22, 21:42
dałem Ci piwo byś miał coś od życia... Bo Ci rozumu szczędzili..
Zgłoś
Avatar
soqu1 2011-11-22, 23:55
To co, to teraz ma być jakaś selekcja skąd pobiera się materiał? Dajcie sobie na wstrzymanie, Kwejk i tak nie przebije Sadola, a jeśli będą tam mieć 5% czegoś, co tu jeszcze nie było, to dlaczego się tym nie podzielić?
Zgłoś
Avatar
sprinter 2011-11-23, 0:31
Jak ja uwielbiam te zjebane gifowskie ryje
Zgłoś
Avatar
Evciakens 2011-11-23, 10:54
Eeee głupie. Wyrzucenie gościa z domu było nudne i przewidywalne. Ja bym delikwentowi zamiast śniadania, obiadu czy innej padliny przynosiła talerz z trollface'em. Tylko musiałby być przywiązany najlepiej do jakiegoś kaloryfera w piwnicy, żeby przypadkiem nie spierdolił i nie zaczął ze śmietnika wyżerać. Co prawda zdechłby z głodu, ale jeśli by sie w odpowiednim momencie podwiązało tu i ówdzie, jakoś jeszcze zakonserwowało, to jak nic możnaby go na święta odgrzewać
Zgłoś
Avatar
misiu 2011-11-23, 21:53
"rockface" brawura to nie odwaga. nie używaj słowa na 'W'.
Zgłoś
Avatar
~LegendarnyZiom 2011-11-24, 16:15
Evciakens napisał/a:

Eeee głupie. Wyrzucenie gościa z domu było nudne i przewidywalne. Ja bym delikwentowi zamiast śniadania, obiadu czy innej padliny przynosiła talerz z trollface'em. Tylko musiałby być przywiązany najlepiej do jakiegoś kaloryfera w piwnicy, żeby przypadkiem nie spierdolił i nie zaczął ze śmietnika wyżerać. Co prawda zdechłby z głodu, ale jeśli by sie w odpowiednim momencie podwiązało tu i ówdzie, jakoś jeszcze zakonserwowało, to jak nic możnaby go na święta odgrzewać



Gówno byś zrobiła i dobrze o tym wiesz.
Zgłoś
Avatar
czebit 2011-11-24, 16:44
@up

Ten tekst jest już nudny...
Zgłoś
Avatar
chetek 2011-11-24, 16:50
@2xup, up

Nudny i wyjątkowo w tym miejscu nie pasujący, jednak.
Zgłoś
Avatar
androgenius 2011-11-24, 17:07
3xup
Potwierdzam, zwłaszcza, że sam go wymyśliłem zgarniając przy okazji mnóstwo gówno wartych piw elektronowych.
Zgłoś
Avatar
~LegendarnyZiom 2011-11-24, 17:13 1
androgenius napisał/a:

3xup
Potwierdzam, zwłaszcza, że sam go wymyśliłem zgarniając przy okazji mnóstwo gówno wartych piw elektronowych.



Kłamiesz!
Zgłoś