18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Baronessa 2024-04-05, 22:19 8
Jebać tych czarnuchów... Fajne wozidło nawet. Woził by się tym po Białymstoku, a potem rozpierdolił o jakiś słup i na koniec utopił to gówno w rzece.
Zgłoś
Avatar
shoe5maker 2024-04-05, 22:43 26
Widziałem podobne akcje na sawannie, ale tam czytała Czubówna, więc wiedziałem o co poszło.
Zgłoś
Avatar
Yolanda 2024-04-05, 22:52 19
Ktoś mi wyjaśni, po co ten "gównoskóry" założył felgę rowerową, zamiast kierownicy?
Zgłoś
Avatar
twojstarywsamychgaciach 2024-04-06, 0:00 1
Yolanda napisał/a:

Ktoś mi wyjaśni, po co ten "gównoskóry" założył felgę rowerową, zamiast kierownicy?



Bo prawdziwą kierownicę z samochodu trudniej zajebać, a kierownica roweru do samochodu nie pasuje. Ale zapowiada się dobry sadol, jak jebnie w latarnie albo mur. Dział hard jak nic.
Zgłoś
Avatar
Wombat212 2024-04-06, 1:39 1
Yolanda napisał/a:

Ktoś mi wyjaśni, po co ten "gównoskóry" założył felgę rowerową, zamiast kierownicy?



Mnie to bardziej ciekawi jak nauczyli małpę prowadzić. Chyba że uciekła z cyrku
Zgłoś
Avatar
Manolito666 2024-04-06, 1:45 1
Pomijając tych czarnuchów. Doradźcie mi proszę. Chciałem wpłacić na Sadistica. A jednak zrzuta, która deklaruje niepoobieranie opłat, dodała dla siebie 10 złociszy. Normalnie bym to olał i dopłacił te 10 peelenów. Gdyby nie to, że te lewackie kurwy zabroniły zrzuty na Grzegorza Brauna, kiedy zgasił hanukowe świece. Jak mam to zrobić, by wpłacić na Sadistica z pominięciem tego haraczu?
Zgłoś
Avatar
4Lokalny2Chłopaczek0 2024-04-06, 2:28 1
Ja gdy gram w Gta Sa i rozjeżdżam Savanną ballasów lub innych czornych niga brudasów zajebanych.
Lubię to mega.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-04-06, 2:55
Manolito666 napisał/a:

Pomijając tych czarnuchów. Doradźcie mi proszę. Chciałem wpłacić na Sadistica. A jednak zrzuta, która deklaruje niepoobieranie opłat, dodała dla siebie 10 złociszy. Normalnie bym to olał i dopłacił te 10 peelenów. Gdyby nie to, że te lewackie kurwy zabroniły zrzuty na Grzegorza Brauna, kiedy zgasił hanukowe świece. Jak mam to zrobić, by wpłacić na Sadistica z pominięciem tego haraczu?



Wpłacając masz, że się godzisz na pokrycie kosztów przelewu domyslnie zaznaczone. Musisz ODZNACZYĆ to pole PRZED wpłaceniem.
Zgłoś
Avatar
PLPsycho 2024-04-06, 7:34 1
Ten koleś jeszcze nie wie, że nie żyje. A nie żyje bo but spadł, znam się na wypadkach.
Zgłoś
Avatar
Kulabambula 2024-04-06, 8:16 3
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-04-06, 8:34 1
Baronessa napisał/a:

Jebać tych czarnuchów... Fajne wozidło nawet. Woził by się tym po Białymstoku, a potem rozpierdolił o jakiś słup i na koniec utopił to gówno w rzece.


W Białymstoku to furmanka ze złotą szkapą jako napęd.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-04-06, 8:40
Oszczędza na parkingach, to ma...
Zgłoś
Avatar
mieszał 2024-04-06, 10:40
Yolanda napisał/a:

Ktoś mi wyjaśni, po co ten "gównoskóry" założył felgę rowerową, zamiast kierownicy?



To ruletka objazdowa.
Zgłoś
Avatar
Manolito666 2024-04-06, 11:03

~Velture napisał/a:

Wpłacając masz, że się godzisz na pokrycie kosztów przelewu domyslnie zaznaczone. Musisz ODZNACZYĆ to pole PRZED wpłaceniem.



Dzięki
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie