18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 59 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
doskok 2014-03-15, 11:50
Sprajt18

To tak jak Polak, Ukrainiec, Białorusin, jeden ch.j, bynajmniej dla Europy, Rosji,nStanów
Zgłoś
Avatar
adek00155 2014-03-15, 11:52
nie no! w dupskach im się poprzewracało! ale się wkurwiłem, dawać maść.
Zgłoś
Avatar
e................y 2014-03-15, 12:10 1
Pracowałem na tamtych wakacjach UK z rumunami na farmie.
Fakt, że są wkurwiający, hałaśliwi i wielu mieszkało w przyczepach ze swoimi matkami, ale nie można im odmówić chęci do pracy. Zapierdalają równo i zawyżają normy. I faktem jest też to, że są oszukiwani, bo nie znają ani trochę języka.
Swoją drogą praca na farmie jest mega skurwiała jak się dobrze nie trafi, dlatego po dwóch tygodniach spierdoliliśmy stamtąd z dziewczyną i ogarneliśmy pracę w mieście, farmy nikomu nie polecam kto nie nadaje się do ostrego zapierdalania.
Zgłoś
Avatar
LarryFoulke 2014-03-15, 12:16 4
I co w tym dziwnego - to co piszecie w komentarzach to jest jakieś istne pierdolenie. Ludzie uczciwie pracowali, koleś nie dość, że zarabia w chuj (jak to na budowie dróg) to korzysta z usług ludzi z Rumunii (żeby ciąć koszty) po czym im nie wypłaca pieniędzy. To tego złodzieja wypadałoby wyzywać od najgorszych, pomijając już fakt, że większości z Was brakuje tej elementarnej wiedzy, że obywatel Rumuni to nie cygan.
Zgłoś
Avatar
eRsko87 2014-03-15, 13:45 3
mam rozwiązanie

Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-03-15, 13:55 5
Przyjechać do Polski i zostać wydymanym to jakby przyjechać nad morze i zobaczyć dużo wody. Nic, kurwa, dziwnego.
Zgłoś
Avatar
ggrzechuu 2014-03-15, 14:48 17
Widzę, że tłumaczenie rom, cygan =/= rumun nie zostało wbite w te gimbusiarkie łby. Więc może łopatologicznie:

W artykule pojawia się słowo PRACA co w języku cygana bądź roma nie istnieje. Poza tym żaden brudas NIE KUPIŁBY biletu do Katowic, bo woleliby pójść pieszo, albo ukraść samochód.

Rumuni to bardzo w porządku naród. Pracowici jak cholera i do tego skromni. Od tego roku mogą legalnie pracować np w Anglii. Oczywiście rząd brytyjski robił zamieszanie, że odbiorą ludziom prace, bo pracują za głodowe stawi, będą korzystali z socjalu itd. I co? Nic się nie zmieniło, przyjeżdża rumun, odwala swoją prace i wraca do siebie do kraju. To co zarobili w 2-3 miesiące wystarcza mu na rok życia w swojej ojczyźnie.

A osobą, które chodzą do tzw przechowalni bagażu jakim jest GIMNAZJUM polecam zacząć chodzić na lekcje i słuchać nauczyciela. Może wtedy poziom waszej wiedzy wzrośnie.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2014-03-15, 19:42
Ja wam wytłumaczę jaka jest różnica między Romem a Rumunem - Rumun pucuje nam lampy kiedy stoimy na światłach, Rom - szyby
Zgłoś
Avatar
p................a 2014-03-16, 14:09 43
Zgłoś
Avatar
pelle123 2014-03-16, 20:57
Dlaczego w Rumuni wyginęły łabędzie ?
.
.
.
.
.
.
.
Bo rumuny szybciej za chlebem skaczą

dziekuje i do widzenia

chuj wam w odbyt jak napiszecie ze było 100 razy ! bedzie 101
Zgłoś
Avatar
abcdefgz 2014-03-17, 14:37
Co wy tu wypisujecie, przecierz Rumuni to som cyganie !!!!!!
Zgłoś
Avatar
spiceman 2014-03-17, 14:41
Rumun to nie cygan Ale kazdy cygan to Rumun
Zgłoś
Avatar
dj_deez 2014-03-17, 14:49 1
Lancer90 napisał/a:

JEBANA GIMBAZA NA SADOLU!!! Pojęcia nie majo a oceniajo i sie wypowiadajo. Wkuwać tam tabliczke mnożenia szczurki!!!



Przypierdolić Ci słownikiem?
Zgłoś
Avatar
Aquado 2014-03-17, 15:03


czytam komenty i czuje, ze zaczynam wpadac w alkoholizm i narkomanie...
Zgłoś
Avatar
ExtraBladź 2014-03-17, 15:12
Potwierdzam wypowiedzi chłopaków wyżej. Rumuni to spoko ludzie. Bardzo pomocni. Pracuję z kilkoma. Jednego nauczyłem nawet kilka słów po polsku. I teraz jak mnie widzi to grzecznie sie kłania i z rozbrajajacym akcentem mówi "dzień dobry kolego"
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie