18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Generał-feldmarszałek 2014-03-17, 16:05 1
Ogarnąć się gimbusy mylenie romów z Rumunami jest takie jakby Polaków mylić z ciapatymi.
Zgłoś
Avatar
wajnona 2014-03-17, 17:46 1
Za nazywanie cygańskiego ścierwa "Rumunami", którzy są naprawdę spoko gośćmi powinno się dostawać zbiorowy wpierdol. Znam kilku Rumunów i szczerze powiedziawszy bardziej zajebistych ludzi dawno nie spotkałam na obczyźnie - są praktycznie tacy sami jak nasi bracia, Węgrzy. Uwielbiają Polaków, można się z nimi i napić, i kulturalnie porozmawiać. Że nie wspomnę o tym, że Rumuni mają lepiej opanowane języki obce niż my.
Zgłoś
Avatar
d................s 2014-03-17, 17:49 1
las84500 napisał/a:

@Sprajt18 - Następny kurwa mądry ma Rumunię za ROManię. Idź się utop w Gangesie to zobaczysz na jego brzegu prawdziwych przodków cyganów.



Ty, tylko Romania to był jeden z najbogatszych krajów w historii - mieli swoich Juliusów Cezarów, Oktawianów Agustusów, Klaudiusów... Kolega chyba nie utożsamia IR z Rumunią, a Romów z Rumunią.
Zgłoś
Avatar
mayday1707 2014-03-17, 19:10
Rumunia po polsku, Romania, to nazwa prawidłowa i międzynarodowa.
Cyganom bliżej do Ormian i Armenii niż do Rumunów. Ale cóż zrobić że poziom edukacji spada a stado internetowych ekspertów, którzy czerpali swoją wiedzę w najbardziej prestiżowej uczelni świata czyli w Wiki... wiedzą lepiej niż założyciele państwa.

Ogólnie pierdole system jadę w tym roku do Bukaresztu na wakacje. Miałem jechać na Krym ale jak będzie należał do ruskich to nichuja nie będę płacił ruskim za wakacje
Zgłoś
Avatar
jednoręki-ujeżdżacz 2014-03-17, 23:44
MrKinggston napisał/a:

Panowie, spokojnie! Rumun to nie cygan. Rumun pochodzi z kraju Rumunia


Nawwet nie wiesz jak oni potrafią przenikać
Zgłoś
Avatar
n................1 2014-03-17, 23:55
Polska dla Polaków piece dla cyganów, jak to leciało? Słaby byłem z przyry
Zgłoś