18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 28 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:27
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
🔥 Murzyńskie wozidła ... - teraz popularne
🔥 Mycie brudasów w Belgii - teraz popularne
Avatar
dziaraxx1 2012-04-11, 21:04 19
Otwarcie ognia do somalijskich piratów

Ja bym powiedział ," wyjebanie załogi do nogi"
Zgłoś
Avatar
sebarz 2012-04-11, 21:35 54
po warning shot'ach somalijska załoga, zdaje się, że nie dała już rady odpłynąć ;]
Zgłoś
Avatar
Black271 2012-04-11, 21:52 3
To był warning - pewniak, jedyne co mogli jeszcze zrobić, by upewnić się, że piraci zrozumieli ostrzeżenie, to strzelić im w potylicę z bliskiej odległości!
Zgłoś
Avatar
RaScad 2012-04-11, 22:00 9
Nie wiem, czy zdajecie sobie sprawę, ale tak na prawdę to somalijscy piraci są ofiarami.
Rząd stanów zjednoczonych wywala na ich wodach terytorialnych odpady chemiczne, śmieci i cholera wie co jeszcze. Przez co wioski rybackie nie mają najnormalniej w życiu z czego się utrzymywać, bo ryby zostały przez jebane w dupę USA wytrute w tym rejonie. Jedyne co moga robić to napadać na hamerykańskie statki i chcieć za nie okupu. Nawet o wodę pitną tam ciężko, więc z czegoś muszą się utrzymywać. Jak dla mnie to USA jest agresorem w tym momencie... Ale oczywiście chuja sobie z tego robią jebane łajzy........
Zgłoś
Avatar
tentypluk 2012-04-11, 22:33 37
RaScad Rząd USA nie jest fabryką kosmetyków, nie produkuje nic i co za tym idzie nie wyrzuca żadnych odpadów. Chodzi CI pewnie o jakieś PRYWATNE duże firmy które siedzibe mają w Stanach.

PS. Jeśli jesteś ekologiem najlepiej zrobisz dla matki natury jak poświęcisz się jako nawóz pod ekologiczne naturalne ogórki czy truskawki.

A co do filmu: bardzo dobrze zrobili, wszyscy piraci powinni tak skonczyć.
Zgłoś
Avatar
C................n 2012-04-11, 22:44 6
Staaaachu dawaj RPG!!!
Zgłoś
Avatar
honecker 2012-04-11, 23:40 16
Wywalane śmieci ostatni stwierdzony przypadek 1999 rok na wybrzeżu stwierdzono puste beczki, dobrze mogła je zmyć wysoka fala a i od początku mogły być puste. Zanieczyszczanie Somalii to taka urban legend.
Anty amerykanizm kogoś zaślepia, nikt nigdy USA o nic nie oskarżał (w tej sprawie), głównymi winowajcami zawsze były Indie, Pakistan, Tajwan ogólnie tamte regiony.

A wioski rybackie nie mają się z czego utrzymywać bo ponad 2000 statków zniszczyło tsunami, z drugiej strony piraci mogą jakoś wypływać na napady po kilka tysięcy kilometrów od domu a na rybki już się nie da.

Somalijczycy akurat na amerykańskie statki nie napadają, obrywa Azja i Europa.

Na koniec logika: po cholerę płynąć z Ameryki i wywalać coś na tym zadupi skoro po drodze dwa oceany, wywalić coś na środku bez świadków, do jakiejś głębi a nie na szelfie skoro wokół setki statków ?
Zgłoś
Avatar
o................9 2012-04-12, 0:14
trafili w ogole ?
Zgłoś
Avatar
plugnplay 2012-04-12, 1:01
@up
no ja slyszalem direct hit, ale podobno to byly strzaly ostrzegawcze
Zgłoś
Avatar
Mar0 2012-04-12, 1:04 13
RaScad napisał/a:

Nie wiem, czy zdajecie sobie sprawę, ale tak na prawdę to somalijscy piraci są ofiarami.
Rząd stanów zjednoczonych wywala na ich wodach terytorialnych odpady chemiczne, śmieci i cholera wie co jeszcze. Przez co wioski rybackie nie mają najnormalniej w życiu z czego się utrzymywać, bo ryby zostały przez jebane w dupę USA wytrute w tym rejonie. Jedyne co moga robić to napadać na hamerykańskie statki i chcieć za nie okupu. Nawet o wodę pitną tam ciężko, więc z czegoś muszą się utrzymywać. Jak dla mnie to USA jest agresorem w tym momencie... Ale oczywiście chuja sobie z tego robią jebane łajzy........



Somalijczyk=murzyn, więc kogo to tu obchodzi. oO
Zgłoś
Avatar
marcino0o_pl 2012-04-12, 1:06
Call Of Duty Somalia
Zgłoś
Avatar
VideCulFide 2012-04-12, 1:07
RaScad napisał/a:

Nie wiem, czy zdajecie sobie sprawę, ale tak na prawdę to somalijscy piraci są ofiarami.
Rząd stanów zjednoczonych wywala na ich wodach terytorialnych odpady chemiczne, śmieci i cholera wie co jeszcze. Przez co wioski rybackie nie mają najnormalniej w życiu z czego się utrzymywać, bo ryby zostały przez jebane w dupę USA wytrute w tym rejonie. Jedyne co moga robić to napadać na hamerykańskie statki i chcieć za nie okupu. Nawet o wodę pitną tam ciężko, więc z czegoś muszą się utrzymywać. Jak dla mnie to USA jest agresorem w tym momencie... Ale oczywiście chuja sobie z tego robią jebane łajzy........


I utrzymują się z zagrabionego hajsu za który i tak nie mają co kupić. Inflacja jak w Niemczech zanim Hitler do władzy doszedł. Bardziej się opłaca palić pieniądze niż kupować drewno. Niech spierdalają do dżungli po banany. Pierdoleni CZARNOSKÓRZY
Zgłoś
Avatar
koolowsky 2012-04-12, 1:56
prawidłowo!z 5 razy oglądałem
Zgłoś
Avatar
xgregor 2012-04-12, 4:31
To były łodzie ratunkowe z TITANICA
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie