18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
maxvolumePL 2013-03-15, 19:20 2
Rems napisał/a:

@maxvolumePL świetnie, jesteś idiotą która zapierdala bokiem w tłumie ludzi... gratz



No to teraz usiądź w fotelu, wyjmij rękę ze spodni i ogarniaj:

Dziękuje że mimowolnie (na 100% przyznałeś, że drugiego takiego jak JA, NIE MA, koniec kropka . Właśnie o to się rozchodzi, że nie poruszam się w tłumie, jak nie lewą stroną, to prawą stroną jadę, czasem nawet z boku, no i oczywiście od tyłu, ale to jest osobny temat... mam wyjebane na takie sklepy typu "święta weekendowego pochłaniania niepotrzebnych towarów, i robienia z siebie przed sąsiadami i znajomymi nie wiadomo kogo". Niedziela po obiedzie zapierdalają do sklepu pochodzić, pokazać się w odjebanych ciuchach (normalnie kurwa rewia mody jak z katalogu), NIE, NIE ZADROSZCZĘ z wielu powodów, sam sobie daję rady no i oczywiście TDi wyglancowane na lustro, chuj że klepane wielokrotnie, tylko dzięki naszym chłopakom wygląda jak nowe SZACUN dla nich swoją drogą, bo widziałem już wiele po garażach, nie raz nie dwa;). Mit ze szwagrem jest jak najbardziej prawdziwy Na takie rzeczy jak i na wiele,wiele innych łapią się ludzie, którzy "podążają za tłumem" Ja takie akcje wygodnie sobie obserwuję to tu, to tam i wiem z kim warto rozmawiać a z kim nie. Tylko "wybrani mogą zostać moimi przyjaciółmi, nie należysz do tego grona, PAL GUMĘ

To tak w skrócie, bo nie chce mi się serwera przeciążać, i dyskutować z kimś tego nie wartym

Skończyłem.

Wszystko co napiszesz od tej pory, może być użyte przeciwko tobie, Masz prawo do milczenia, radzę z niego skorzystać
Zgłoś
Avatar
mirage87 2013-03-15, 20:22 7
Zacny Widok
Zgłoś
Avatar
SinceAge 2013-03-15, 20:40 1
odruchowo szukalem chytrej baby
Zgłoś
Avatar
Bejker 2013-03-15, 20:52
Co wy kurwa sprawdźcie sobie promocje w Ameryce to samo....
Zgłoś
Avatar
Swirussss 2013-03-15, 22:18 15
Otwarcie realu w Radomiu

Zgłoś
Avatar
koko_0 2013-03-15, 22:25 2
Ja pierdole....
Zgłoś
Avatar
okeyos 2013-03-15, 22:29
i w radomiu nie bylo reala?

btw caly ten radom chytry jak cholera trzeba by przeprosic chytra babe, maiala po prostu pecha ujawniajac sie pierwsza
Zgłoś
Avatar
PYTHON 2013-03-15, 22:48
widać że chytra baba zwiększyła swoją strefę wpływów
Zgłoś
Avatar
l................z 2013-03-15, 22:49 3
real to najbardziej chujowy sklep jaki znam
Zgłoś
Avatar
orsikolos 2013-03-15, 22:51 1
@maxvolumePL a poza tym w domu wszyscy zdrowi ?
Zgłoś
Avatar
vass 2013-03-15, 22:51 3
setus83 napisał/a:

Niestety ale gdybysmy zyli w normalnym kraju,gdzie ludzie sa wynagradzani za swoja prace w sposob godziwy a nie traktowani jako tania sila robocza majaca na celu wypelnic tylko kiese "wybaranow" to ludzie nie dymali by pare kilometrow na druga strone miasta tylko dlatego ze gdzies sa tansze o 20gr banany.

P.s no chyba ze ktos jest z Radomia


Pierdolisz, jak by nie mieli kasy to by wcale nie poszli, ale widać mają kasiorę bo napierdalają po 5kg schabu
Zgłoś
Avatar
g................k 2013-03-15, 23:01 1
eXtremek napisał/a:

No i rzucili się jak na mięso



żeby nie było w Polsce takiej biedy by tak nie było a gdy dla twoich rodziców nie starczało do pierwszego pewnie też byś tam zapierdalał pedale jebany
Zgłoś
Avatar
D................d 2013-03-15, 23:10 2
Przepraszam ale mam na prawdę poważne pytanie... i bardzo bym prosił o poważną odpowiedź.
Czemu Ci ludzie tam tak się rzucają na wszystko? Za darmo tam rozdają czy co? Po jakiego grzyba mi 10 kilo bananów tylko dlatego, że są o 20gr tańsze, ja nawet nie lubię bananów.
Nie rozumiem fenomenu gówna tańszego o 20gr.

edit.
Ja rozumiem, że w Polsce chujnia, że bieda, że skurwysyny okradają nas plując nam w twarz... i rozumiem, że może taniej (choć nie zawsze bo policz bilet autobusowy, paliwo, czas itp... no nie wiem) ale po co ludziom rzeczy które i tak wylądują w koszu bo szlak je trafi bo ile można żreć banany czy inne szczawy z nasypu?
Zgłoś
Avatar
e................z 2013-03-15, 23:13
chyba jak po trzy cytryny
Zgłoś
Avatar
farah398 2013-03-15, 23:13
nawet gdyby to było droższe niż w pozostałych supermarketach w okolicy to i tak byłoby to samo... w końcu "kupiłem tą golonkę na otwarciu" nie liczy się za ile, tu chodzi o prestiż
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie