18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
Avatar
bloodwar 2014-10-07, 17:53 11
Tyle ciot z plastikowymi karabinkami które są zbyt słabe na normalne wojsko w jedym miejscu - bezcenne doświadczenie!
Zgłoś
Avatar
remi1982 2014-10-07, 18:23 2
Ja rozumiem, że dobrze jest jeśli ludzie się szkolą nawet za pomocą asg. Założenia zacne, aczkolwiek to co oni wyprawiają woła o pomstę do nieba. Zapewne 99% z tych ludzi w życiu broni na oczy nie widziała. Naoglądali się filmików o "hamerykańskich" wojakach i gromie.
Zgłoś
Avatar
nightclaw 2014-10-07, 20:13 30
wolę coś takiego niż pierdolenie że jak będzie wojna to dresy będą nas bronić .... bo nie będą. chłopaki się dobrze bawią a i w głowach może coś zostanie. bardziej licze na takich którzy jako tako potrafia sie obchodzic z bronia niż sebe ktory dostanie kałacha i pewnie spierdoli jak przyjdzie co do czego. a wy kacapy nie zazdroście ludziom hobby tylko sami coś zróbcie to może z was sie pośmiejemy
Zgłoś
Avatar
auliszek 2014-10-07, 20:40 10
bloodwar napisał/a:

Tyle ciot z plastikowymi karabinkami które są zbyt słabe na normalne wojsko w jedym miejscu - bezcenne doświadczenie!


Chciałem kiedyś iść do wojska, ale zrezygnowałem i teraz zarabiam dwa razy więcej niż żołnierz po tylu latach. No i mam lepsze perspektywy finansowe na przyszłość. To znaczy, że jestem ciotą?
Zgłoś
Avatar
bolebor 2014-10-07, 21:38 4
Problemem dla niektórych w ASG jest ich wszechogarniająca zajebistość. Trafisz takiego z "zestawem komandosa" za kilka tysięcy i zaczynają się... " kurwa to niemożliwe" " jak mnie trafiłeś" " kurwa łamiesz zasady" "pierdole to". Przecież wiadomo, że zestaw komandosa gwarantuje kulkową nieśmiertelność . Tylko "komandosi" psują ASG, reszta jest ok!
Zgłoś