18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:09
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
Witam,
Na wirtualnej Polsce czytam sobie artykuł, że od 2016 roku na każde dziecko osoba bezrobotna lub na umowie zleceniu dostanie 1000zł zasiłku.
W komentarzach piszą, że to za mało lub że lepiej zlikwidować śmieciówki itd. Pierdolenie bez sensu

Ale jak by tak się dobrze przyjrzeć to dla rodziny mąż + żona + 6cioro lub więcej dzieci to daje 6000zł. Patrząc teraz ile może kosztować utrzymanie ciapaka w Polsce który być może jak cygany dostaną swoje darmowe chatki bez opłat to to już jest spora suma. Fakt, że puki co tylko przez rok.
Może to tylko chore teorie albo chwyt przed wyborami.

poniżej źródło:
finanse . wp . pl / kat,140084,title,1-tys-zl-miesiecznie-przez-rok-dla-bezrobotnych-rodzicow,wid,17156884,wiadomosc . html #

Chyba jeszcze nie mogę dodawać linków więc musicie sobie skleić

Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
~Beny 2015-01-08, 0:40 1
Tak, tylko na rok. Czyli tyle ile potrzeba imigrantowi na dokładniejsze rozeznanie się w temacie i wio! Na zachód.
Zgłoś
Avatar
e................y 2015-01-08, 2:15
Czyli po przeczytaniu tego artykułu wyciągnąłeś właśnie taki wniosek? Że otwieramy się na islam.
Szczerze nie posądzam cię o przeczytanie tego artykułu w całości.

Ponadto podejrzewam, że będą szczegółowe wymogi typu, zamieszkanie na terenie Polski przez x lat.
Zgłoś
Avatar
K................n 2015-01-08, 2:44
Dajo źle, zabirajo źle, kradno źle, rozdajo źle.

Moim zdaniem nie chcą sprowadzić tu islamu tylko biednych mieszkańców republiki dem. kongo
Zgłoś
Avatar
~Beny 2015-01-08, 11:17
@elBiaauawy, ale to co on pisze ma sens. I nie tylko względem wyznawców islamu. Względem wszystkich. Przed chwilą czytałam ten artykuł na onecie. I mój wniosek jest taki, że to co rząd ma w zamyśle jest baardzo podobne do tego co jest w niemczech. Tylko terminy trochę się różnią.
Wcale bym się nie zdziwiła jak w najbliższym czasie zaczną się zmiany w wypłacaniu świadczeń socjalnych dla bezrobotnych i mało zarabiających.
A wszyscy dobrze wiedzą do jakich krajów i dlaczego zjeżdżają największe rzesze emigrantów.
Zgłoś
Avatar
epilebzj 2015-01-08, 13:13
Cytat:

Na wirtualnej Polsce czytam sobie artykuł, że od 2016 roku na każde dziecko osoba bezrobotna lub na umowie zleceniu dostanie 1000zł zasiłku.



Liberum veto. Nie zgadzam się żeby za moje pieniądze finansować tępą część społeczeństwa, która nie potrafi oszacować swojego budżetu domowego. Nie stać cie na dziecko ? To w porządku, stać cie na prezerwatywy. Nie stać cie na prezerwatywy ? To wal w dupe, koniec tematu.

Z wielodzietnych rodzin później wychodzi taka patologia, typowy Seba i Mati. No bo co może wyjść z takich rodziców ? Jak dla mnie to w Polsce może być nawet i 10 mln ludzi, liczy się jakość a nie ilość.

Jakby tego było mało to przez te bachory z patologicznych rodzin utworzyła się "muzyka" rap ...
Zgłoś
Avatar
e................y 2015-01-08, 13:37
benykuleczka84 napisał/a:

@elBiaauawy, ale to co on pisze ma sens. I nie tylko względem wyznawców islamu. Względem wszystkich. Przed chwilą czytałam ten artykuł na onecie. I mój wniosek jest taki, że to co rząd ma w zamyśle jest baardzo podobne do tego co jest w niemczech. Tylko terminy trochę się różnią.
Wcale bym się nie zdziwiła jak w najbliższym czasie zaczną się zmiany w wypłacaniu świadczeń socjalnych dla bezrobotnych i mało zarabiających.
A wszyscy dobrze wiedzą do jakich krajów i dlaczego zjeżdżają największe rzesze emigrantów.



dobra, jebem na to w sumie, niech będzie

epilebzj napisał/a:

Liberum veto. Nie zgadzam się żeby za moje pieniądze finansować tępą część społeczeństwa,



sorry, ale gówno możesz.

epilebzj napisał/a:

patologicznych rodzin utworzyła się "muzyka" rap ...



ojezu
Zgłoś
Avatar
K................n 2015-01-08, 14:11
epilebzj napisał/a:



Liberum veto. Nie zgadzam się żeby za moje pieniądze finansować tępą część społeczeństwa, która nie potrafi oszacować swojego budżetu domowego.


A co mi po twoich 1750 brutto. Wolę siedzieć na zasiłku
Zgłoś
Avatar
epilebzj 2015-01-08, 14:12
@elb

Moge wszystko

I co do rapu to prawda. W USA stworzyli go murzyni, bezrobotni emigraci. U nich getta u nas blokowiska. Bieda jest taka smutna :'(
Zgłoś