18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Sajmonowski 2013-02-18, 19:14
Jeśli chodzi o wiadro to tylko takie: Tutaj u babci na wakacjach
P.S Idź sobie pić tatrę z podłogi gdzie indziej
Zgłoś
Avatar
Wookki 2013-02-18, 19:25 11
Piwa nie dostaniesz, bo już jedno zjeb*łeś!
Zgłoś
Avatar
Zielka 2013-02-18, 19:43
0:31 - hipsterskie buty widzę
Zgłoś
Avatar
lufnik1946 2013-02-18, 20:03 2
Ruskie za chwile będą chujem otwierac.
Zgłoś
Avatar
androgenius 2013-02-18, 20:15 5
Jebane gimbusy
Zgłoś
Avatar
Radysh 2013-02-18, 21:00
To Ruskie. Tylko polski dialog, prawda?
W naszym kraju nie ma takich...
Zgłoś
Avatar
fab3r 2013-02-18, 21:09 1
androgenius napisał/a:

Jebane gimbusy


Jebanym gimbusem jesteś ty gimbusie, bo chyba nie wiesz na jakie rzeczy ludzie wpadają po pijaku. bo nigdy tego stanu nie doświadczyłeś. Mamy po 24 lata i po prostu nie będziemy siedzieli i smucili jak to jest źle na tym świecie.
Zgłoś
Avatar
androgenius 2013-02-18, 21:32 19
fab3r napisał/a:


Jebanym gimbusem jesteś ty gimbusie, bo chyba nie wiesz na jakie rzeczy ludzie wpadają po pijaku. bo nigdy tego stanu nie doświadczyłeś. Mamy po 24 lata i po prostu nie będziemy siedzieli i
smucili jak to jest źle na tym świecie.



Za moich czasów nie było czegos takiego jak gimnazjum, za twoich już było i nawet was kurwa wykształciło...do tego stopnia, że psujecie piwo próbując je wiadrem otwierać i tłumaczycie to wypiciem. Nie wyskakuj mi tu synek z tekstami typu "nigdy tego nie doświadzcyłeś", to żaden powód do wychwalania się, ciągle jesteś na poziomie "więcej razy się najebałem to jestem lepszy" - typowe dla gimbusa ze sporą dozą imbecylizmu. Chuj mnie interere ile masz lat, swój wiek wypomina tylko mantalny gimbus, któremu brak argumentów, można takim być mając lat 40 nawet.
Taki gimbus właśnie, zaopatrzony w upośledzenie, wiadro, piwo i kamerkę w telefonie jest w stanie zepsuć browar i ośmieszyć się w sieci.
Ergo: jesteś kurwa gimbusem, nieudolnym na dodatek.
Zgłoś
Avatar
Olasty 2013-02-18, 22:28
głupie?
głupie

działa?
działa

więc głupie nie jest
Zgłoś
Avatar
P................C 2013-02-18, 23:06 30
toż to tatra, nie piwo
Zgłoś
Avatar
fab3r 2013-02-18, 23:08 2
androgenius napisał/a:



Za moich czasów nie było czegos takiego jak gimnazjum, za twoich już było i nawet was kurwa wykształciło...do tego stopnia, że psujecie piwo próbując je wiadrem otwierać i tłumaczycie to wypiciem. Nie wyskakuj mi tu synek z tekstami typu "nigdy tego nie doświadzcyłeś", to żaden powód do wychwalania się, ciągle jesteś na poziomie "więcej razy się najebałem to jestem lepszy" - typowe dla gimbusa ze sporą dozą imbecylizmu. Chuj mnie interere ile masz lat, swój wiek wypomina tylko mantalny gimbus, któremu brak argumentów, można takim być mając lat 40 nawet.
Taki gimbus właśnie, zaopatrzony w upośledzenie, wiadro, piwo i kamerkę w telefonie jest w stanie zepsuć browar i ośmieszyć się w sieci.
Ergo: jesteś kurwa gimbusem, nieudolnym na dodatek.



Przez takich jak ty odechciewa się dodawania czegokolwiek. po dwa nie nazwałem tego piwa "wypitym" po trzy skoro jesteś już tak stary i dodatkowo zrzędliwy to już tylko i wyłącznie twój problem.
Zgłoś
Avatar
b................� 2013-02-18, 23:17 2
androgenius 1:0 fab3r

Zgłoś
Avatar
Iwerael 2013-02-19, 1:42 6
androgenius 2:0 fab3r

fab3r tylko siebie ośmiesza
Zgłoś
Avatar
kiziamizia 2013-02-19, 3:20 3
Smiech byl? Byl. I dobrze. Swoja droga nie raz sie otwieralo byle czym co pod reka bylo, ale wiadrem to ja nie probowalem
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie