18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Otyła chciwa dziwka
mickey_mike • 2015-01-10, 19:04
Po prawie 20 latach ciągłego wypominania mojej żonie jej otyłości, stwierdziła że więcej już nie zniesie. Dlatego pewnego sobotniego wieczora zatruła moją połowę pizzy.

Właśnie mija pół roku odkąd leży w śpiączce. Chciwa. Pierdolona. Dziwka.

Znalezione na necie. Szukałem po tagach, nie znalazłem. Oryginał po angielsku.
Cytat:


After nearly twenty years of continuous bullying over her obesity, my wife could take no more and poisoned my half of a pizza one Saturday night.

Six months now she's been in a coma, the Greedy. Fucking. Bitch.

Zgłoś
Avatar
SamSobieBogiem 2015-01-10, 19:08 4
podejdź w do niej, weź przykucnij przy łóżku i powiedz jej do ucha "Mam Cię w dupie kościotrupie." Od takiej mieszanki szczęścia ze smutkiem napewno się wybudzi.
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2015-01-10, 20:14 1
Serio? Jak lachon przestaje o siebie dbać to się lachona olewa i się spotyka z kimś innym, a nie 20 lat wypomina grubą dupę Zaczynam się przekonywać to teorii, że tylko pojeby się hajtają ( ale nie piję teraz do związków z tzw rozsądku. Małżeństwa np w celu połączenia majątków etc popieram) .
Zgłoś
Avatar
wytrzeszcz5 2015-01-10, 21:29 3
Cytat:

Szukałem po tagach, nie znalazłem.


i nie ma piwka za ten tekst
Zgłoś
Avatar
c................s 2015-01-10, 23:40
I pisze to w comie? hmm... szacunek.
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2015-01-11, 1:14 4
mickey_mike napisał/a:



Znalezione na necie. Szukałem po tagach, nie znalazłem. Oryginał po angielsku.



Idź w chuj gimbusie z tymi tekstami. Pierdolona zaraza, co drugi debil musi to napisać
Jeden z drugim by przeczytał netykiete albo co wkurwia moda to by wiedział że na ten tekst jest jedna odpowiedź:
"A co mnie to kurwa obchodzi"
Zgłoś
Avatar
mickey_mike 2015-01-11, 1:54
Ziomek, najpierw wyciągnij kij z dupy, a potem zastanów się po co wyjeżdżasz z jakimiś tekstami o gimbusach. Spójrz na mój wiek w miniaturce. wystarczy czy dołączyć zdjęcie indeksu politechniki?

Jak Ci nie pasuje tekst o tagach idź na kwejka, tam nie ma tagów.
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2015-01-11, 3:07 2
mickey_mike napisał/a:

Ziomek, najpierw wyciągnij kij z dupy, a potem zastanów się po co wyjeżdżasz z jakimiś tekstami o gimbusach. Spójrz na mój wiek w miniaturce. wystarczy czy dołączyć zdjęcie indeksu politechniki?

Jak Ci nie pasuje tekst o tagach idź na kwejka, tam nie ma tagów.



Jesteś kurwa gimbusem i ten wiek to tylko potwierdza (plus to że nie zrozumiałeś). A data kiedy dołączyłeś potwierdza to że przyszedłeś na ten portal właśnie z Kwejka do którego odsyłasz.

A więc teraz cytując klasyka, "pakuj mandżur i wypad" mentalna spierdolino na tę twoją"politechnikę" czyli urząd pracy (po twojemu pośredniak) bo więcej niż gimnazjum Ci nie daję.
Zgłoś