18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 48 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 42 minuty temu
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Avatar
Satan 2011-12-07, 16:15
jest mi ktoś w stanie wskazać co tu jest śmiesznego? i czemu to ma aż tyle piw
Zgłoś
Avatar
Chupacabra 2011-12-07, 17:30
sowiak92 napisał/a:

@gruszkins
A wziales pod uwage ze moze przez te 6 minut nie byl na kompie?



pewnie nie, bo on na fb siedzi cały czas, żeby wiedzieć co się w świecie dzieje.

--
Sama konwersacja mnie nie rusza w ogóle, sam znam takie puste panny, gdzie jak się czyta ich wypociny i ich 'śmiechowskie' teksty to aż się srać chce, a zwykły facepalm nie wystarczy.
Zgłoś
Avatar
guuziec 2011-12-07, 19:10
Chupacabra napisał/a:



pewnie nie, bo on na fb siedzi cały czas, żeby wiedzieć co się w świecie dzieje.

--
Sama konwersacja mnie nie rusza w ogóle, sam znam takie puste panny, gdzie jak się czyta ich wypociny i ich 'śmiechowskie' teksty to aż się srać chce, a zwykły facepalm nie wystarczy.



Tak, tam się uczę, mieszkam, i robię zakupy. Pokój mam wolny, tanio wynajmę.

gruszkins napisał/a:

Dawid oficjalnie został usunięty z listy znajomych tej pani



A żebyś wiedział że tak było

RaWoon napisał/a:

Ta szybka riposta zajela mu 6 min, wyczyn w chuj. Dziekuje.



Wyobraź sobie że mam inne zajęcia niż refreshowanie strony co minute żeby przeczytać wypociny jakiejś idiotki.
Dziękuje.

siwens84 napisał/a:

Goraca to kupa chyba jest w Twoich majtkach z podniecenia bo to zdjątko zapierdziela po necie od 3-4 dni!!!



Idź, szukaj! Szukaj!
Mam ci zrobić teraz ss'a z datą i czasem dzisiejszym?
Zgłoś
Avatar
Janusz~ 2011-12-07, 19:19
No wiesz co Pralka? Tak wstawiać fotki z własnej tablicy ?
Zgłoś
Avatar
Noxford 2011-12-07, 20:15
Co to za gówno?
Zgłoś
Avatar
Salceson 2011-12-07, 20:21
zwyczajnie robi się na sadolu coraz to ciekawiej, jeszcze chwila i będzie można wrzucić zdjęcie z zaciętej pełnej ripost rozmowy powyżej jak ja uwielbiam fejsika
Zgłoś
Avatar
Złowroga Pralka ! 2011-12-07, 21:22
bono13 napisał/a:

jak widze gdzieś teksty typu owned, lama i lol to kojarzy mi sie to z gimbusami którzy trzepią kapucyna przed csem lub tibią



Rzekł bono "13" po czym wrócił do redtube

Aexalven napisał/a:

Omg tak jak ty, ale beka xDDDDDDDDDD

Kurwa, pralka, powaznie?...



Nie koniecznie z mojej udostępniłem :d Tzn wiesz wygląda to w ten sposób że generalnie to jej nie lubię
Zgłoś
Avatar
Dona 2011-12-07, 21:24 1
Cytuję. "Goraca to kupa chyba jest w Twoich majtkach z podniecenia bo to zdjątko zapierdziela po necie od 3-4 dni!!!"

Zdjęcie z wczoraj, ale spoko moja tablica na fb zagina czasoprzestrzeń ;o
Zgłoś
Avatar
Gondone 2011-12-07, 23:16 1
ło matko, ale biedny tekst :/

przecież zabiłabym śmiechem, gdyby ktoś uznał, ze mógłby mi czymś takim pojechać...
a jak ta pinda się obraziła, to jest warta tej "ciętej riposty"...
Zgłoś
Avatar
xiontZ 2011-12-08, 1:15
W takich chwilach ciesze się ze nie mam i nigdy nie miałem facebooka. Uczestniczyć w tym to chyba trzeba mieć najebane w głowie. Współczuje wszystkim posiadaczom kont na tym portalu. Wasze życia muszą być zajebiście nudne.
Zgłoś
Avatar
Złowroga Pralka ! 2011-12-08, 1:23 1
xiontZ napisał/a:

W takich chwilach ciesze się ze nie mam i nigdy nie miałem facebooka. Uczestniczyć w tym to chyba trzeba mieć najebane w głowie. Współczuje wszystkim posiadaczom kont na tym portalu. Wasze życia muszą być zajebiście nudne.



gdy wracam z pracy i widze jak moja była robi z siebie idiotkę jeszcze wiekszą niż jest na czymkolwiek czy to na jakimś występie czy chociażby na portalu społecznościowym ciesze sie z posiadania tego konta ale z tobą i tak nie gadam bo słuchasz spierdolonego dubstepu :?
Zgłoś
Avatar
Gondone 2011-12-08, 7:08
Cytat:

Współczuje wszystkim posiadaczom kont na tym portalu. Wasze życia muszą być zajebiście nudne



Wszystko zależy jakich masz znajomych i co z kontem robisz, ja np. często wyjeżdżam i fb pozwala mi na stały kontakt z ludźmi, bez dzielenia tego na maile/komunikatory/telefony.

A pojedynczych idiotów można sobie przyblokować, a nie silić się na pseudosarkastyczne docinki...
Zgłoś
Avatar
Pener 2011-12-08, 7:12 1
bez konta na fb nie można zostać członkiem Oficjalnego Fan Clubu Dupy Rhoxa.
Zgłoś
Avatar
Adder 2011-12-11, 0:59
Jak dla mnie to największym młotkiem w rozmowie jest ten cały Mateusz.
Zgłoś