18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:03
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
Avatar
drnobody 2012-11-13, 19:30 2
Magik2501 napisał/a:

@Brind'amour
Dobry początkiem będzie nie głosowanie na PO, PiS, SLD, PSL, Palikmiota i resztę partii, które różnią się od siebie detalami



No to jaką mamy alternatywę?
Zgłoś
Avatar
Rzehooj 2012-11-13, 19:42 1
drnobody napisał/a:



No to jaką mamy alternatywę?


TAK!!! Nowa Prawica.

Nie ma to jak zmanipulowane lemingi, które nie znają innych partii.
Nie winię was za to. Nasz lewicowy rząd nie dopuszcza żadnych innych partii do ogłaszania swoich planów. Dlaczego nigdy nie widzieliście spota wyborczego np. Nowej Prawicy?
Bo żadna przekupiona (czytaj publiczna) telewizja nie puści ich bez zgody rządzących. Co to za demokratyczny wybór, w którym dzięki inicjatywie rządu wyborcom nie zostały udostępnione informacje o wszystkich partiach?
Zgłoś
Avatar
andyq 2012-11-13, 19:45 3
drnobody napisał/a:



No to jaką mamy alternatywę?


Założyć partię "Sadyści. To chociaż będzie uczciwe bo z góry wyborcy będą wiedzieli że mają przejebane. Czyli nic się nie zmieni ale skończy się mydlenie oczu że będzie lepiej.
Jak wyborca skończy 67 lat to damy mu chociaż wybór: plastikowy kubek żeby mógł zebrać albo kawałek sznurka żeby mógł się powiesić. Tak czy inaczej będzie więcej materiału na sadola.
No i oczywiście trzeba zrobić ustawę że do sejmu rudym i kurduplom wstęp wzbroniony.
Zgłoś
Avatar
o................n 2012-11-13, 19:50
Mnie ciekawi jakim cudem ich strona internetowa kosztowała 18 milionów. Czy czasem ktoś się nie pomylił?
Zgłoś
Avatar
CYPRIAN 2012-11-13, 20:00 1
bandyckie państwo
Zgłoś
Avatar
Rzehooj 2012-11-13, 20:12
DUST DEVIL napisał/a:

Mnie ciekawi jakim cudem ich strona internetowa kosztowała 18 milionów. Czy czasem ktoś się nie pomylił?


Niestety to nie pomyłka...
Jak wyszło pierwsze info o tym byłem załamany... ta ich strona to jedno wielkie gówno, które byłby w stanie napisać każdy, średnio rozgarnięty informatyk. Ja za swoje strony dla kilku okolicznych małych firm dostawałem 350-1000zł a były o wiele lepsze niż ten twór za taką cenę...
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2012-11-13, 20:44
Rzehooj napisał/a:


Dlaczego nigdy nie widzieliście spota wyborczego np. Nowej Prawicy?
Bo żadna przekupiona (czytaj publiczna) telewizja nie puści ich bez zgody rządzących. Co to za demokratyczny wybór, w którym dzięki inicjatywie rządu wyborcom nie zostały udostępnione informacje o wszystkich partiach?



Bardziej dlatego, że nie mają tyle kasy na spoty, bo żadnych dotacji od państwa nie dostają w przeciwieństwie do naszych przywódców z sejmu, większość działaczy NP dokłada ze swoich do partii, bo utrzymanie takiejże jest w chuj kosztowne..
Zgłoś
Avatar
o................n 2012-11-13, 20:53
Rzehooj napisał/a:


Niestety to nie pomyłka...
Jak wyszło pierwsze info o tym byłem załamany... ta ich strona to jedno wielkie gówno, które byłby w stanie napisać każdy, średnio rozgarnięty informatyk. Ja za swoje strony dla kilku okolicznych małych firm dostawałem 350-1000zł a były o wiele lepsze niż ten twór za taką cenę...



Hmm... to teraz wiem na co idą moje podatki Dzięki za odpowiedź!
Zgłoś
Avatar
bigosamigos77 2012-11-13, 21:20
chudzik2145 napisał/a:



Czytać się nie chce gimbazie a obrazki są za długie



napisz coś o gimbusach...dostaniesz kilka piw na sadolu
Zgłoś
Avatar
krzysiek546 2012-11-13, 21:41
aha czyli wysłanie sondy na marsa kosztowało 1 mld więcej niż jeden polski stadion? to znaczy że za wszystkie wybudowane stadiony można by zrobić organizację kosmiczną i robić loty w kosmos.
Zgłoś
Avatar
Sorg 2012-11-13, 22:48
Hahaha 3,5k pensji... Przy średniej wszystkich prezesów i wepchniętych na stanowiska, z nagrodami, trzynastkami i tak dalej, do tego brutto. Zwykli szarzy ludzie jako pionki nie mają już tak różowo.
Zgłoś
Avatar
piotrekz03 2012-11-13, 23:42
Zawsze mnie śmieszy (choć powinno wkurwiać), że ZUS nawet w najgorszym Wypizdowie Dolnym ma zajebistą siedzibę.
Zgłoś
Avatar
beeveer 2012-11-13, 23:49
ten kto ZUS rozpierdoli bohaterem narodowym zostać musi
Zgłoś