18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Pa na to
wzi_wm • 2024-05-17, 13:02
Gwiazda chwali się modyfikacją twarzy. Abstrahując, to dobre znieczulenie musiało wjechać

Zgłoś
Avatar
minions 2024-05-17, 13:03 5
Szczęka jak z Aliens. Może nową część kręcą.
Zgłoś
Avatar
Qdobremu 2024-05-17, 13:24 1
o chuj tu chodzi?
Zgłoś
Avatar
psotny_fiutek 2024-05-17, 13:27 27
Qdobremu napisał/a:

o chuj tu chodzi?



Ma złamaną szczękę ale jest pierdoloną atencjuszką to wrzuca to do netu, ku naszej uciesze.

Nic więcej.
Zgłoś
Avatar
kedzior242 2024-05-17, 13:56 14
Ale musiała być słona ta zupa
Zgłoś
Avatar
PeterNORTH 2024-05-17, 16:31
podrutują i się zrośnie -mamy 22 wiek w końcu
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2024-05-17, 17:12 2
Wyszło ssanie czarnej pałki.
Zgłoś
Avatar
JADARO 2024-05-17, 17:44 21
psotny_fiutek napisał/a:

Ma złamaną szczękę ale jest pierdoloną atencjuszką to wrzuca to do netu, ku naszej uciesze.
Nic więcej.



Raczej żuchwę. Szczęka jest u góry a żuchwa u dołu.
Zgłoś
Avatar
TwistedPsycho 2024-05-17, 18:29 9
ale rzeczywiście znieczulenie potężne musiała dostać. Nawet duża dawka morfiny czy oksykodonu tak nie zadziała. Działają na ból tępy, trzewny. A taki fentanyl prędzej uśpi niż zadziała analgetycznie. Chyba, że koktajl propofol+midas+opio. Fajnie jakby jakiś lekarz wypowiedział się jak leczy się ból u pacjentów tego typu, lub innych ostrych urazów, ponieważ czytałem że opio leczą głównie ból trzewny.
Zgłoś
Avatar
regal 2024-05-17, 19:06 3
TwistedPsycho napisał/a:

jakiś lekarz wypowiedział się jak leczy się ból u pacjentów tego typu, lub innych ostrych urazów, ponieważ czytałem że opio leczą głównie ból trzewny.



Dostajesz miejscowego strzała który całkowicie blokuje czucie, tak samo jak przy bólu zęba.
Zgłoś
Avatar
kryptonowa_laska 2024-05-17, 20:17
Ze znieczuleniem się nie liczy.
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2024-05-17, 21:25
Niedojebane mózgowo stworzenie bliżej nieokreślonej płci. Rozjebało se ryjło i jeszcze jebane się chwali dumne jak paw...

TwistedPsycho napisał/a:

ale rzeczywiście znieczulenie potężne musiała dostać. Nawet duża dawka morfiny czy oksykodonu tak nie zadziała. Działają na ból tępy, trzewny. A taki fentanyl prędzej uśpi niż zadziała analgetycznie. Chyba, że koktajl propofol+midas+opio. Fajnie jakby jakiś lekarz wypowiedział się jak leczy się ból u pacjentów tego typu, lub innych ostrych urazów, ponieważ czytałem że opio leczą głównie ból trzewny.



Moja babka jak umierała na raka z przeżutami po 80-tce, to dostawała morfinę... Myślę, że spokojnie wystarczy, żeby uśmierzyć ból przy takim złamaniu kości...
Zgłoś
Avatar
kłakizesrakikupadupa 2024-05-18, 1:41
Nieźle jej zajebałeś.
Zgłoś
Avatar
TwistedPsycho 2024-05-18, 17:27
Baronessa napisał/a:

Niedojebane mózgowo stworzenie bliżej nieokreślonej płci. Rozjebało se ryjło i jeszcze jebane się chwali dumne jak paw...
Moja babka jak umierała na raka z przeżutami po 80-tce, to dostawała morfinę... Myślę, że spokojnie wystarczy, żeby uśmierzyć ból przy takim złamaniu kości...



A ja ćpam morfinę oraz środki tysiące razy od niej mocniejsze, w dawkach takich, że jedna moja uśmierciłaby 30 zdrowych osób. I nie uśmierza mi to zadnego bolu. Pytałem kiedyś na słynnym narkoforum, to opioidy np. gówno zdziałają na nerwobóle. Plus pewnie kwestia brania rekreacyjnego, a nie medycznego.
Zgłoś
Avatar
H4mm3R 2024-05-18, 22:24
psotny_fiutek napisał/a:

Ma złamaną szczękę ale jest pierdoloną atencjuszką to wrzuca to do netu, ku naszej uciesze.
Nic więcej.



Jak już to żuchwa, a nie szczęka.
Zgłoś