18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54
Avatar
onucek 2024-06-06, 18:54 2
Kurwa jak ja nienawidzę białych tchórzy! Nie żal mi idioty. A małpa na dno.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-06-06, 18:56 65
onucek napisał/a:

Kurwa jak ja nienawidzę białych tchórzy! Nie żal mi idioty. A małpa na dno.



Miał ryzykować zdrowie i życie dla cudzej paczki bo ktoś kurwa klatki nie umiał w zoo domknąć?
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2024-06-06, 19:15 3
Velture napisał/a:

W sumie pierwszy raz widzę kuriera który faktycznie czeka aż ktoś otworzy drzwi i odbierze paczkę



Ale dodaj, że na filmie.
W Polsce czekają.
Zgłoś
Avatar
onucek 2024-06-06, 19:20 2
Velture napisał/a:

Miał ryzykować zdrowie i życie dla cudzej paczki bo ktoś kurwa klatki nie umiał w zoo domknąć?



Nie. Chuj z paczką. Chodzi o zasady. Miał nie dać małpie satysfakcji. Przede wszystkim mógł się rozglądać, czy ktoś lub coś nie idzie. A na przyszłość powinien sam chodzić z kosą, klamką, siekierą czy czymś takim, jak żyje między małpami i przede wszystkim powinien nie tylko być gotów ale chcieć czy nawet pragnąć takich narzędzi użyć na odpowiednim stworzeniu!

Poza tym gdy zobaczył małpę miał głosik jak zalękniona i zaskoczona panienka. Dla takich tchórzy / idiotów nie może być litości, bo hańbią naszą rasę swoim zjebanym postępowaniem. Trzeba ich piłować aż się nauczą być twardzi - jak w wojsku.

Tak powinna wyglądać godzina wychowawcza w naszych szkołach... od gdzieś tak 4 klasy: youtube.com/watch?v=tHxf17yJsKs
Zgłoś
Avatar
d-_-bE.Prigozhin61 2024-06-06, 19:47 25
onucek napisał/a:

Nie. Chuj z paczką. Chodzi o zasady. Miał nie dać małpie satysfakcji. Przede wszystkim mógł się rozglądać, czy ktoś lub coś nie idzie. A na przyszłość powinien sam chodzić z kosą, klamką, siekierą czy czymś takim, jak żyje między małpami i przede wszystkim powinien nie tylko być gotów ale chcieć czy nawet pragnąć takich narzędzi użyć na odpowiednim stworzeniu!
Poza tym gdy zobaczył małpę miał głosik jak zalękniona i zaskoczona panienka. Dla takich tchórzy / idiotów nie może być litości, bo hańbią naszą rasę swoim zjebanym postępowaniem. Trzeba ich piłować aż się nauczą być twardzi - jak w wojsku.
Tak powinna wyglądać godzina wychowawcza w naszych szkołach... od gdzieś tak 4 klasy:



To zapierdalaj granicy bronić chojraku skoro byś oddał życie za cudzą paczkę
Zgłoś
Avatar
onucek 2024-06-06, 19:51 1
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

To zapierdalaj granicy bronić chojraku skoro byś oddał życie za cudzą paczkę



Nie chodzi o paczkę, ale o zasady! Ale dzięki za chojraka!
Zgłoś
Avatar
edek_kotek 2024-06-06, 21:42 2
onucek napisał/a:

Ale dzięki za chojraka!



Tam jest literówka, "o" powinno być z kreseczką
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-06-06, 22:03 2
onucek napisał/a:

Kurwa jak ja nienawidzę białych tchórzy! Nie żal mi idioty. A małpa na dno.



Jaka małpa? przecież ten złodziej jest biały
Zgłoś
Avatar
konopiok_453 2024-06-06, 22:16 1
chłop w szoku był XD
Zgłoś
Avatar
Na_pohybel_ruskim 2024-06-06, 22:25
Kolega tuska z lepkimi rączkami.
Zgłoś
Avatar
bambinizm 2024-06-06, 22:47 1
Winny się tłumaczy, na pewno byli w zmowie, w paczce było dildo i mieli podzielić się łupem. Prosta historia...

Jebać jankesów, ich czarnuchów i całe te...
Zgłoś
Avatar
twojstarywsamychgaciach 2024-06-06, 23:24 2
onucek napisał/a:

Kurwa jak ja nienawidzę białych tchórzy! Nie żal mi idioty. A małpa na dno.



No chyba cię pojebało, serio byś ryzykował życiem za paczkę z alibaby?
Zgłoś
Avatar
Payan 2024-06-06, 23:51 2
Czarni albo leją po mordzie z partyzanta, albo kradną. Nie jestem zaskoczony.
Zgłoś
Avatar
frytburger.z.paprykarzem 2024-06-06, 23:58 4
Zabawna ustawka.
Jeśli już zapukał i czekał to na jaką cholerę położył paczkę na wycieraczce?
Czego to dla wyświetleń nie zrobią....
Zgłoś