18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
JednorękiBandyta 2024-10-03, 9:59 18
Tam z tyłu powinny kraty spaść i czekamy na policję, no chociaż małpa mogłaby narobić szkód to oprócz tych kratek zapadnia w ziemi do jakiś lochów wtedy policja wgl by już nie była potrzebna a ile podatnik by oszczędził.. tyle pomysłów na pułapkę w takim miejscu
Zgłoś
Avatar
SlimShady 2024-10-03, 10:09 4
Na co liczyła? Że pójdzie do roboty, będzie tak sobie dorabiać i nic się nie wyda? Ludzie są niezamowici...
Zgłoś
Avatar
budix 2024-10-03, 10:40 28
SlimShady napisał/a:

Na co liczyła? Że pójdzie do roboty, będzie tak sobie dorabiać i nic się nie wyda? Ludzie są niezamowici...



niezamowite to miałeś oceny
Zgłoś
Avatar
Kozłastopa 2024-10-03, 10:52 2
I chuj, nie ma napiwku, winien być oklep. A e to locha...ja tam jestem za równouprawnieniem,.czyli mozna by jej jebnac xd
Zgłoś
Avatar
CzarnyAdolf 2024-10-03, 10:54 6
Zostawiają paczkę przed drzwiami i robią fotkę, że dostarczyli - jak to ma działać xD
Zgłoś
Avatar
lacrimal 2024-10-03, 10:54 2
Nie oceniajcie po sobie, kobita myślała że pomyliła numer budynku. Nawet jej się nie chciało tego gówna nosić.
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik 2024-10-03, 11:04 1
CzarnyAdolf napisał/a:

Zostawiają paczkę przed drzwiami i robią fotkę, że dostarczyli - jak to ma działać xD



właśnie tak jak napisałeś.

przeczytaj może jeszcze z 4 razy to załapiesz
Zgłoś
Avatar
rayananer 2024-10-03, 11:35 2
mam znajomego ktory specializowal sie z przekretach, nie wiem jak to dokladnie bylo rozkminione ale zamawiane paczki nieoplacone trafialy na opuszczony stary palac gdzie jeszcze 15lat temu ktos mieszkal. Wynajal menela ktory udawal ze tam mieszka i odbieral jego paczki przez w chuj dlugi czas 1paczka na 6 udawalo sie ze kurier zostawial - brzmi absurdalnie ale widzialem te paczki wiec kurwa to nie fejk xd
Zgłoś
Avatar
CzarnyAdolf 2024-10-03, 11:47 3
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

właśnie tak jak napisałeś.
przeczytaj może jeszcze z 4 razy to załapiesz



Wyobraziłem sobie, że przywożą telewizor i zostawiają go przed drzwiami mieszkania w budynku z 15 mieszkaniami gdzie codziennie kręci się 30 obcych ludzi. I nadal nie rozumiem jak ma to działać. Wyjaśnij.
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik 2024-10-03, 11:51 2
CzarnyAdolf napisał/a:

Wyobraziłem sobie, że przywożą telewizor i zostawiają go przed drzwiami mieszkania w budynku z 15 mieszkaniami gdzie codziennie kręci się 30 obcych ludzi. I nadal nie rozumiem jak ma to działać. Wyjaśnij.



Ludzie są uczciwi i nie kradną spod czyiś drzwi.

A zdjęcie to potwierdza że przesyłka została dostarczona.

tak to działa (tylko teoretycznie )
Zgłoś
Avatar
pSTANLEY 2024-10-03, 12:18 3
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

Ludzie są uczciwi i nie kradną spod czyiś drzwi.
A zdjęcie to potwierdza że przesyłka została dostarczona.
tak to działa (tylko teoretycznie )



Pewnie on by ukradł, więc to dla niego nie pojęte że taka paczka może sobie leżeć. U mnie od frontu nie ma żadnego płotu, tylko podjazd na samochód, trawnik i chodnik do ulicy (jeśli ktoś był w UK to wie jak to wygląda) i pomimo stosunkowo wysokiego stężenia czarnych w tym kraju nieraz paczka leży pol dnia i nikt nigdy nic nie ruszył. Dla takiego Amazona zwrot kasy za sporadycznie skradzioną paczkę i tak jest pewnie tańszy niż jebanie się z nieodebraną paczką, wożenie jej kilka razy lub utrzymanie stanowiska do odbioru niedoręczonych przesyłek.
Zgłoś
SlimShady napisał/a:

Na co liczyła? Że pójdzie do roboty, będzie tak sobie dorabiać i nic się nie wyda? Ludzie są niezamowici...



Czarnuchy to nie ludzie
Zgłoś
Avatar
vladok 2024-10-03, 13:13
Jakby nie kolor skóry, pomyślałbym że to ukrop, który w ten sam sposób zajebał mi żarcie na ukrop eats🤔
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2024-10-03, 18:53
CzarnyAdolf napisał/a:

Zostawiają paczkę przed drzwiami i robią fotkę, że dostarczyli - jak to ma działać xD



Normalnie. Pomijając to, że czasem zdarzają się takie kradzieże, to ten system ewidentnie jakoś działa a Amazon to moloch, który ma budżet wielkości Polski. Tak na prawdę to w sąsiedztwach z domkami jednorodzinnymi jest w miarę spokój. Rzadko kradną. A w kompleksach mieszkalnych są zwykle duże "paczkomaty" gdzie kurierzy zostawiają przesyłki dla mieszkańców. Amazon ma takie przychody że jakby Ci nawet zajebali nowego ajfona za tysiąc dolarów to i tak Amazon Ci zwróci bo im się bardziej opłaca utrzymać Cię jako klienta.

System też mi się wydawał absurdalny porównując do tego co jest Polsce, ale w sumie szybko idzie się przyzwyczaić.

SlimShady napisał/a:

Na co liczyła? Że pójdzie do roboty, będzie tak sobie dorabiać i nic się nie wyda? Ludzie są niezamowici...


Liczyła że ukradnie. Ot co. Amazon nie będzie doszukiwał się winnego bo hurr durr rasizm. Zwrócą kasę klientowi i po sprawie.

8xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx3-----_ napisał/a:

Czarnuchy to nie ludzie


To nie murzynka a latynoska, ekspercie. To jakby nazwać Cię żydem aszkenazyjnym...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie