18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:55
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
h................o 2016-08-27, 18:40
Nie wiem dlaczego ich bronicie. Ja jakoś nigdy nie odpierdalałem takich głupot i żyję. Czy te myjki ciśnieniowe służą do zabawy? Nie, służą do mycia pojazdów, to takie proste. Gdybym był świadkiem czegoś takiego, to na pewno zgłosiłbym to kierownikowi lub jakiejś ochronie, żeby ich stamtąd wyrzucili.
Zgłoś
Avatar
szkrabik 2016-08-27, 18:49 2
Chyba jeden z pierwszych filmów z mojego miasta Nysy i taki głupi. Ehh
Zgłoś
Avatar
Eleir 2016-08-27, 20:08 4
hoszo napisał/a:

Nie wiem dlaczego ich bronicie. Ja jakoś nigdy nie odpierdalałem takich głupot i żyję. Czy te myjki ciśnieniowe służą do zabawy? Nie, służą do mycia pojazdów, to takie proste. Gdybym był świadkiem czegoś takiego, to na pewno zgłosiłbym to kierownikowi lub jakiejś ochronie, żeby ich stamtąd wyrzucili.



Szkoda mi takich ludzi, pewnie wyżywali się w szkole, zjebana żona, chujowa praca to taki społeczniak musi też spierdolić innym zabawę bo nigdy samemu tego nie potrafił zrobić. pierdol się sztywniaku, a najbardziej szalona rzecz jaką zrobiłeś za młodu to pewnie podpieranie ściany na szkolnej dyskotece.
Zgłoś
Avatar
h................o 2016-08-27, 21:32
Eleir napisał/a:



Szkoda mi takich ludzi, pewnie wyżywali się w szkole, zjebana żona, chujowa praca to taki społeczniak musi też spierdolić innym zabawę bo nigdy samemu tego nie potrafił zrobić. pierdol się sztywniaku, a najbardziej szalona rzecz jaką zrobiłeś za młodu to pewnie podpieranie ściany na szkolnej dyskotece.


A mi szkoda takich jak ty. Ludzi, niepotrafiących stosować się do najprostszych zasad, bo akurat chciało im się pobawić i powygłupiać.
Zgłoś
Avatar
pumba 2016-08-27, 21:52 1
^ dopisek pod nickiem "onanista" mówi o Tobie wszystko. Wracaj do walenia konia, to pewnie jedyna zabawa jaką znasz
Zgłoś
Avatar
InnyName 2016-08-27, 21:57 16
hoszo napisał/a:


A mi szkoda takich jak ty. Ludzi, niepotrafiących stosować się do najprostszych zasad, bo akurat chciało im się pobawić i powygłupiać.



Typowy idealny człowiek, żryj, pracuj, żryj, śpij, żryj, pracuj, żryj, śpij. Co 2 lata wyjazd nad polskie morze, żryj, pracuj, żryj, śpij
Miłego życia Janusz.
Zgłoś
Avatar
ZenekZły 2016-08-27, 22:42 1
Trzeba czasem chociaż trochę się powygłupiać.
inaczej można dostać pier.dolca.
Zgłoś
Avatar
Stnq 2016-08-27, 23:54 1
Hoszo ty tępa kurwo myjki ciśnieniowe służą do lania wody. I tylko tyle. O ile trzymają się granic rozsądku (czyli nie wsadzają ich sobie w dupę) i niczego nie psują, to zapłacili, woda leci, chuj ci do tego, szmato. Serio, do zasad? Pokaż no mi zasadę myjni mówiącą, że nie można oblać się myjką ciśnieniową.

Takich jak ty powinno sie chemicznie kastrować, na wypadek gdyby jakieś barachło się nad tobą zlitowało i ci jednak dało.
Zgłoś
Avatar
niemamskarpet. 2016-08-28, 0:00
te srodki chemiczne na tych myjniach sa mega kurewskie nie jest to dobry pomysl psikac sie nimi
Zgłoś
Avatar
Heathen 2016-08-28, 9:13
Ciekawe czy któryś użył programu woskowanie:D
Zgłoś
Avatar
K................z 2016-08-28, 10:43
Ja pierdole, ale typowa stuleja się wkurwia i płacze, bo nie ma co zrobić z życiem tylko komputer.
Zgłoś
Avatar
Banancool 2016-08-28, 11:33
Pierdolone nieroby , roboty niech się chwycą skurwysyny wodę marnują . W dupach się poprzewracało
Zgłoś
Avatar
InnyName 2016-08-28, 11:51
niemamskarpet. napisał/a:

te srodki chemiczne na tych myjniach sa mega kurewskie nie jest to dobry pomysl psikac sie nimi



Płukanie też używa środki chemiczne ? Oczywiście omijając to że poprzedni syf leciał tym samym wężem Mam nadzieje że przynajmniej konserwująca ta chemia bo mi w mietku to już błotniki zanikają.

Banancool napisał/a:

Pierdolone nieroby , roboty niech się chwycą skurwysyny wodę marnują . W dupach się poprzewracało



Idź że tam chłopie do swojej jaskini i wydobywaj dalej węgiel za moje podatki. Komputer też wyłącz przed użyciem, będziesz skurwysynu marnował prąd na bezcelowe siedzenie i gapienie się, w dupach się poprzewracało.

Dawać mnie tego warna, pierdole to.
Zgłoś
Avatar
Grzewho 2016-08-28, 22:29
"te srodki chemiczne na tych myjniach sa mega kurewskie nie jest to dobry pomysl psikac sie nimi"

0.38 pianą go
Zgłoś
Avatar
Mostu 2016-08-29, 13:06 1
Ej czy to nie przypadkiem Nysa?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie