18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Palenie...
JDRK • 2010-04-07, 0:40
Ciekawy eksperyment... pokazujący co znajdziesz u palacza w płucach. Enjoy



ponoć z keczupem taki krokiecik smolisty jest przepyszny.
Zgłoś
Avatar
Radeg 2010-04-07, 12:22 10
Tak tak, palacze. Każdy argument dobry, żeby bronić swojego narkotyku

- płuca same się oczyszczają
- palacz nie pochłania, bo wydycha dym
- rak jest w genach
- i inne zasrane mity

Moja ciotka właśnie mówi, że rak płuc jest genetycznie, nie od palenia. Każdy palacz znajdzie zajebistą wymówkę

Pozdro, mam 20 lat i nigdy w ustach nie trzymałem tego gówna, chociaż miałem miliard okazji.
Zgłoś
Avatar
smk666 2010-04-07, 12:23
Cytat:

Gdzie zostało powiedziane że nic się nie odkłada? Z dupy wzięte i tendencyjne są eksperymenty jak na filmiku, bo autor nawet nie próbuje stworzyć podobnych warunków jakie panują przy wciąganiu i wydmuchiwaniu dymu papierosowego.



Dokładnie, taki był sens mojej wypowiedzi. Na pewno coś tam zostaje, ale paląc 20 papierosów na 24h, wydmuchując część syfu, do tego oczyszczanie się płuc... Do czegoś choć trochę zbliżonego jak na filmie nigdy nie dojdzie. Gdyby człowiek miał wypalić 400 papierosów umarłby na miejscu, ale od zatrucia nikotyną i tlenkiem węgla a nie sadzą.
Zgłoś
Avatar
Blake Carrington 2010-04-07, 12:51
Niech dla eksperymentu teraz zamiast papierosów do słoiczka wciśnie 400 kotletów z ziemniaczkami, potem to wyciągnie, wsadzi do ognia i zobaczymy czy coś ładnego z tego wyjdzie. Organizm ludzki działa jednak trochę inaczej niż słoik z wodą.
Zgłoś
Avatar
W................a 2010-04-07, 12:54 3
Radeg napisał/a:

Pozdro, mam 20 lat i nigdy w ustach nie trzymałem tego gówna, chociaż miałem miliard okazji.



Wzruszyła nas Twoja historia. Pozdro.

A o palaczach biernych już nie pomyślą?
Zgłoś
Avatar
yofcborc 2010-04-07, 13:32
:d Jak 1 raz rzucałem palenie to plułem z rana czymś takim :] Co dalej- Akurat woda jest bardzo dobrym filtrem dymu (bonga, shishe itp.) i jest stosowana przy paleniu aby zatrzymać jak najwięcej substancji smolistych w wodzie. A jak kogoś straszy palenie niech sobie tabake kupi. A co do raka- ile % osob z nowotworami nigdy nie miała kontaktu z narkotykami, tytoniem, nie były dotknięte choroba alkoholową. nie ma przypadku. Swoją drogą ciekawa metoda na ekstrakcje nikotyny- która jest sliną trucizną :d Potem ulepić taką kulke wcisnąć w kapsułke od witamin a dalej to juz wasza kreatywność BTW- Podobnie wygląda moja woda w wiadrze :ganja:
Zgłoś
Avatar
svenson 2010-04-07, 14:08 2
chuj w dupe palaczom, gincie skurwysyny
Zgłoś
Avatar
Saia 2010-04-07, 14:33 3
połowa komentarzy mówiąca o tym że wcale nie prawda brzmi żałośnie. Jakbyście sami siebie chcieli oszukać że palenie wcale nie jest nie zdrowe. Trochę rozsądku. Może takiego całego gówna być nie będzie ale i tak syf macie w płucach i śmierdzicie.
Zgłoś
Avatar
moronz 2010-04-07, 14:34
18 mg tego "Taru" czyli chyba sub. smolistych. Tyle to nawet czerwone Primy nie maja. W polskich jest okolo 8-7 mg.
Zgłoś
Avatar
wexors 2010-04-07, 14:47 5
smk666 napisał/a:



Dokładnie, taki był sens mojej wypowiedzi. Na pewno coś tam zostaje, ale paląc 20 papierosów na 24h, wydmuchując część syfu, do tego oczyszczanie się płuc... Do czegoś choć trochę zbliżonego jak na filmie nigdy nie dojdzie. Gdyby człowiek miał wypalić 400 papierosów umarłby na miejscu, ale od zatrucia nikotyną i tlenkiem węgla a nie sadzą.



3000-3600 tyle papierosów spala średni palacz rocznie licząc ze każdy papieros zawiera kolo 7 mg substancji smolistych daje to około 240g licząc ze niech nawet 10% zostanie w twoich płucach to daje ci 24g tej smakowitej czarnej mazi rocznie. Dalej twierdzisz że twoje płuca to jakimś magicznym sposobem to szybko oczyszczą ??
Po 5 latach palenia 10 papierosów codziennie płuca oczyszcza się dopiero po 7 latach od rzucenia palenia i przy zwiększonym wysiłku fizycznym.
Zgłoś
Avatar
JebakLeśny 2010-04-07, 15:27
tak to sobie tłumaczcie drodzy palacze, że skoro on nie przewidział wydmuchiwania dymu z płuc to wam zupełnie nic nie grozi bo eksperyment nie oddaje tego w jaki cudowny sposób prawdziwy palacz sobie pali...
Zgłoś
Avatar
filthy666 2010-04-07, 15:43
jezu ile on szlugów zmarnował ;o
fakt że przydałoby się rzucić bo drogie... no i wiadomo że syf... ale niby na coś trzeba zdychać... a takie "eksperymenty" to i tak o dupę rozbić, już bardziej przemawia to "PALENIE ZABIJA" na paczkach...
Zgłoś
Avatar
olwiak 2010-04-07, 17:14
MARNOTRACTWO TAKIE!! DD:
..niech ginie! ide zapalić -__-
Zgłoś
Avatar
jankol 2010-04-07, 17:39
A ja w lutym rzuciłem to gówno, a paliłem 6 lat. Zachęcam, bo kasy więcej w portfelu, a i człowiek taki niezależny
Zgłoś
Avatar
Bociek 2010-04-07, 17:57
A ja będę miał zielonego krokiecika chyba ^^
Zgłoś
Avatar
Kadi 2010-04-07, 17:59 3
Analogiczny eksperyment z Marihuaną

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie