18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 60 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Palenie...
JDRK • 2010-04-07, 0:40
Ciekawy eksperyment... pokazujący co znajdziesz u palacza w płucach. Enjoy



ponoć z keczupem taki krokiecik smolisty jest przepyszny.
Zgłoś
Avatar
daf098 2010-04-07, 18:07 1
Nie pal, nie pij, nie przeklinaj, nie ruchaj, nie jeździj autem, nie jedz mięsa no i nie używaj kompa bo to również niezdrowe ! Na coś w końcu trzeba umrzeć
Zgłoś
Avatar
luuuucky 2010-04-07, 18:08 1
powiem tyle i na chuj palić jak papierosy nic nie dają, jak się truć to już czymś doszczętnie i co daje frajde a nie wyrzucać pieniądze w błoto.
Zgłoś
Avatar
R................x 2010-04-07, 18:09
@up FAKE!

Nikt nie poświęcił by blanta na jakikolwiek eksperyment.
Zgłoś
Avatar
R................g 2010-04-07, 18:24
To foto relacja z doświadczenia które sam robiłem na pracowni, nas zzestaw był mniejszy:



To dym z jednej fajki mentolowej
Zgłoś
Avatar
Asmodea22 2010-04-07, 19:59
podobne czy nie... wszystkim palaczom życze smacznego
Zgłoś
Avatar
Cord 2010-04-07, 20:42 1
Jebcie się z tymi filmikami. To nie jest jakieś pierdolone antynikotynowe forum
Zgłoś
Avatar
Zdunkov 2010-04-08, 13:02
hahaha "palacz wydmuchuje dym a on tutaj nie"
no jasne kurwa, bo ten cały dym siedział tam pod OGROMNYM ciśnieniem powietrza wciąganego na ostro przez ponad 3 godziny, zajebiści jesteście xD
Zgłoś
Avatar
clinton 2011-03-12, 15:00
po co ludzie robia takie filmy??? wiem co tam mam a jak nie wierzycie to odcharkne i namelam na podloge zjaram sztuke i poleje to woda z bonia i juz wiem. poza tym nikt nie pali jak odkurzacz! i tu kilka dobrych rad wuja clintona:
- po kazdym jaraniu wymieniaj wode w bongu
- po kazdym jaraniu umyj bongo wrzatkiem (zajebiscie schodzi z ludwikiem)
- po kazdym jaraniu odpalaj sadistic.pl (zawsze! to zapobiegoa procesowi robienia z ciebie cioty, gdy THC uwydatni twoja wrazliwosc)
.. i jeszcze jedno, pale bo to jest zajebiste, organizm ludzki jest przystosowany do odpierania zamachow cywilizacyjnych jakim jest np. palenie papierosow! wiecie kto choruje?? ja wam powiem zdrowi ludzie ktorzy wzbraniaja sie od wody szlugow itp dla nas jaraczy choroba zaczyna sie gdy skonczymy z tym bo nasz organizm przyzwyczaja sie do naszych nawykow i kocha nas takimi jakimi bedziemy!!!! na koniec slowa pewnego znanego dilera: "narkotyki najbardziej ryja gdy ich nie bierzesz" i to samo tyczy sie szlugow itp. wszystko jest dla ludzi a nie dla baranow trzeba znac umiar... gdyby trawa i tyton byly zle to by ich bog nie wymyslil elo!
Zgłoś