18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
nyqual 2010-04-07, 21:52 2
Halo
Zgłoś
Avatar
Krzycho355 2010-04-07, 21:52
Nie wiem co to za gierka ale fajna Reklama też wypas
Zgłoś
Avatar
Altairus 2010-04-07, 22:30
Widać że gracze to coraz większa grupa docelowa różnych reklam/akcji
Zgłoś
Avatar
grzeszczak 2010-04-07, 22:53 6
Jakaś kampania antynikotynowa na sadistic'u się rozpoczęła?
Zgłoś
Avatar
Pojar 2010-04-07, 23:00 2
A odpierdolcie wy się wszyscy od mojego palenia!!!
Boli was to, czy co?
Nie rozumiem sensu takich kampanii, jakby wszyscy byli bezmózgimi kupami mięśni...
Sam wiem co jest dla mnie dobre a co nie. Mam na to pieniądze to palę i gówno wam do tego.
I nie chcę płacić za takie kampanie. Bo nie wiem czy wiecie drodzy państwo ale pieniądze na te kampanie idą z kieszeni podatników. Czyli z Twojej i mojej!
Zgłoś
Avatar
M................n 2010-04-07, 23:03 15
Pojar napisał/a:

Nie rozumiem sęsu


Teraz to pojechałeś po bandzie
Zgłoś
Avatar
Pojar 2010-04-07, 23:17
Mixon, wybacz. Mój błąd. To pewnie przez to że się troszkę zdenerwowałem. Już to poprawiłem.
Zgłoś
Avatar
SilentBastard 2010-04-07, 23:28 9
Pojar, troszkę się ponad miarę stresujesz, czyżbyś miał problem?
zapal sobie to Ci przejdzie.
Zgłoś
Avatar
Radeg 2010-04-08, 0:07 5
Pojar napisał/a:

A odpierdolcie wy się wszyscy od mojego palenia!!!
Boli was to, czy co?
Nie rozumiem sensu takich kampanii, jakby wszyscy byli bezmózgimi kupami mięśni...
Sam wiem co jest dla mnie dobre a co nie. Mam na to pieniądze to palę i gówno wam do tego.
I nie chcę płacić za takie kampanie. Bo nie wiem czy wiecie drodzy państwo ale pieniądze na te kampanie idą z kieszeni podatników. Czyli z Twojej i mojej!



A później nasze podatki idą na leczenie raka płuc takich palaczy, dlatego się nie odpierdolimy!

Odpierdolę się, jak powstanie ustawa, gdzie palacze sami będą zbierać jakąś forsę na swoje własne leczenie spowodowane paleniem.
Zgłoś
Avatar
Pojar 2010-04-08, 0:57
Radeg, zgadzam się z Tobą w stu procentach. Każdy powinien płacić za swoje leczenie sam. I to niekoniecznie wywołane paleniem. Ale to już temat na oddzielną dyskusję.
Zgłoś
Avatar
kamikadze51293 2010-04-08, 14:49
Vilku91 napisał/a:

Wygląda jak reklama jakiejś gry



ja pierdole poziom ortografii ...
Zgłoś
Avatar
grauper 2010-06-02, 15:13
Radeg napisał/a:



A później nasze podatki idą na leczenie raka płuc takich palaczy, dlatego się nie odpierdolimy!

Odpierdolę się, jak powstanie ustawa, gdzie palacze sami będą zbierać jakąś forsę na swoje własne leczenie spowodowane paleniem.



Na swoje leczenie płaci każdy człowiek który pracuje ( z każdej pensji jest odciągana składka zdrowotna). ... Wiec zadne twoje pieniądze nie idą na leczenie raka płuc.
Zgłoś