18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Juzwa 2024-07-31, 9:24 1
Kamby napisał/a:

Paluszek i główka



Raczej sisiaczek i główka.
Zgłoś
Avatar
Archibald_Cunningham 2024-07-31, 9:49 2
ze niby niechcacy hehe Ktos go chyba nie lubi
Zgłoś
Avatar
Maksu15 2024-07-31, 10:05 2
Co tam pod koniec robi DJ akun
Zgłoś
Avatar
Mieto-68 2024-07-31, 10:22 2
Takie coś powinno spotkać putina - niby kozaczy, a jak zarobi cegłą w ten swój zjebany łeb i w torbę to zaraz mu przejdą podboje...
Zgłoś
Avatar
Pie-sse 2024-07-31, 10:51 5
Mieto-68 napisał/a:

Takie coś powinno spotkać putina - niby kozaczy, a jak zarobi cegłą w ten swój zjebany łeb i w torbę to zaraz mu przejdą podboje...



Zostales wylosowany na ochotnika, jedziesz
Zgłoś
Avatar
spike2222 2024-07-31, 12:36 3
bleblebator1 napisał/a:

chyba biali angole poszli na wojnę z muslimskim ścierwem. Ganiają za gównem z maczetami i nożami, ale na więcej poczekajmy do jutra.
No i czekamy na Irlandię bo tam też biali się napierdalają z policją polityczną



Ja tam widzę, że poszli na wojne z Bogu ducha winnymi policjantami, którzy ochraniali postronnych, zwyklych mieszkańców (nie , ciapatych), ponad 30 policjantów rannych, dwóch w stanie ciężkim. Zamiast napierdalać ciapatych to niszczą i palą samochodów zwyklych mieszkańców, atakują policjantów. Super patrioci
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2024-07-31, 13:41 3
spike2222 napisał/a:

Ja tam widzę, że poszli na wojne z Bogu ducha winnymi policjantami, którzy ochraniali postronnych, zwyklych mieszkańców (nie , ciapatych), ponad 30 policjantów rannych, dwóch w stanie ciężkim. Zamiast napierdalać ciapatych to niszczą i palą samochodów zwyklych mieszkańców, atakują policjantów. Super patrioci



i po huj policja ochrania ciapaków? powinna się przyłączyć i wyjebać z anglii marksistów, muslimów u wszelkiej maści lewaków.
Zgłoś
Avatar
spike2222 2024-07-31, 13:53 2
bleblebator1 napisał/a:

i po huj policja ochrania ciapaków? powinna się przyłączyć i wyjebać z anglii marksistów, muslimów u wszelkiej maści lewaków.



Zostały spalone samochody zwykłych mieszkańców Tak jakbyś ty zaparkowal samochód i ci wielbiciele konfy go spalili. Cieszyłbyś się? Oni ochraniali mienie publiczne, co tym debilom zwykle samochody zrobiły? Wątpie, że ciapki prowadzą sklepy w centrum, a olbrzymia ilość sklepów została zniszczonych. Serio uważasz, że to walka z ciapkami?
Zgłoś
Avatar
kosioraldo 2024-07-31, 14:38 1
spike2222 napisał/a:

Zostały spalone samochody zwykłych mieszkańców Tak jakbyś ty zaparkowal samochód i ci wielbiciele konfy go spalili. Cieszyłbyś się? Oni ochraniali mienie publiczne, co tym debilom zwykle samochody zrobiły? Wątpie, że ciapki prowadzą sklepy w centrum, a olbrzymia ilość sklepów została zniszczonych. Serio uważasz, że to walka z ciapkami?



spike2222 napisał/a:

Zostały spalone samochody zwykłych mieszkańców Tak jakbyś ty zaparkowal samochód i ci wielbiciele konfy go spalili. Cieszyłbyś się? Oni ochraniali mienie publiczne, co tym debilom zwykle samochody zrobiły? Wątpie, że ciapki prowadzą sklepy w centrum, a olbrzymia ilość sklepów została zniszczonych. Serio uważasz, że to walka z ciapkami?



Spalone zostały te na parkingu przy meczecie, ja na miejscu Anglików wypowiedziałbym wojnę tym skurwysynom wszystkich w chuj do obozu i deportacja albo odjebac, pierdolony pchlarz zabił dzieci no jak tak można, dajcie mi tego skurwiela a zanim zdechnie będzie marzył żeby zdechnąć, i jego rodziców bo ich bym wykończył na oczach tego zjeba pierwszych
Zgłoś
Avatar
JenkinsPerkins 2024-07-31, 14:49 2
hahahahahaahha co za łeb , w sumie dobrze ze dostal tym kamulcem
Zgłoś
Avatar
spike2222 2024-07-31, 15:31
kosioraldo napisał/a:

Spalone zostały te na parkingu przy meczecie, ja na miejscu Anglików wypowiedziałbym wojnę tym skurwysynom wszystkich w chuj do obozu i deportacja albo odjebac, pierdolony pchlarz zabił dzieci no jak tak można, dajcie mi tego skurwiela a zanim zdechnie będzie marzył żeby zdechnąć, i jego rodziców bo ich bym wykończył na oczach tego zjeba pierwszych



Ja prd, wy to robicie specjalnie? Spalonych zostalo łąćżnie około 25 samochodów, tych stojących na terenie meczetu bylo raptem 5. Reszta to normalne samochody na ulicy. Wszystich wkurwia manipulacja ze strony TVP, ale widzę, że na tym forum podobnie manipulują, i tu już jest gites. A czemu nie wspomnisz o chociażby dwóch policjantach w stanie ciężkim? Zaskocze cię, obaj byli biali o_O

Zresztą to mi przypomina nasz marsz "niepodległości", gdzie po drodze marszu ludzie starajś się nie parkować, zabijają dechami sklepy, aby szyb nie rozbili itd. Chyba 2 lata temu nawet spalili jedno mieszkanie (rzucając zapaloną racę przez balkon). Ot, Masz konfederatow. W UK nie brakuje ciapatych, aby ich napierdalać, mogą to robić. Po co niszczyć czyjąć własność, na którą ktoś pracował całe życie? Zresztą ten, co spalil zachował się jak prawdziwy patriota i człowiek honoru. Spierdolił za granicę Na szczęście go złapali...
Zgłoś
Avatar
SramNaIdiotów 2024-07-31, 15:36 1
Kurwa jebłem. Typ dostał 3razy xD Prawie jednocześsnie dostał kamieniem w klate (który odbił się od tarczy) i lecącym kamieniem z tłumu w tył głowy, a potem jakby tego było mało to ktoś mu zajebał w jaja. Ale sam sobie winny, jak bohatera chciał zgrywać kiedy właśnie pada kamieniami...
Zgłoś
Avatar
kosioraldo 2024-07-31, 16:19 1
spike2222 napisał/a:

Ja prd, wy to robicie specjalnie? Spalonych zostalo łąćżnie około 25 samochodów, tych stojących na terenie meczetu bylo raptem 5. Reszta to normalne samochody na ulicy. Wszystich wkurwia manipulacja ze strony TVP, ale widzę, że na tym forum podobnie manipulują, i tu już jest gites. A czemu nie wspomnisz o chociażby dwóch policjantach w stanie ciężkim? Zaskocze cię, obaj byli biali o_O
Zresztą to mi przypomina nasz marsz "niepodległości", gdzie po drodze marszu ludzie starajś się nie parkować, zabijają dechami sklepy, aby szyb nie rozbili itd. Chyba 2 lata temu nawet spalili jedno mieszkanie (rzucając zapaloną racę przez balkon). Ot, Masz konfederatow. W UK nie brakuje ciapatych, aby ich napierdalać, mogą to robić. Po co niszczyć czyjąć własność, na którą ktoś pracował całe życie? Zresztą ten, co spalil zachował się jak prawdziwy patriota i człowiek honoru. Spierdolił za granicę Na szczęście go złapali...



Ja nie oglądam TVP nie oglądam żadnych wiadomości, pierdola ze skrajna prawica i żaden zamach, no skoro skrajna Prawica niszczy wszystko, to ten zjeb dzieciobójca to lewak w czystej postaci, zabrał trzem rodziną dziecko, to już nie powinno być traktowane jak człowiek, każdy islamista jest taki sam niech ta wojna wybuchnie rozjebiemy ich póki jest nas więcej
Zgłoś
Avatar
mateuszsick 2024-07-31, 16:55 1
Bardzo dobrze. Nauczy się żeby nie włazić na linię strzału.
Zgłoś
Avatar
Megatrans666 2024-07-31, 16:59
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie